1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

هاشمی- سال 84

شروع موضوع توسط barfi ‏May 15, 2013 در انجمن عکس عمومی

1. abje

abje

115
    271
    176
    اصلا پایه و اساس بسیاری از مشکلات ایران به خاطر استراتژی های اشتبا اقای هاشمی تو دوره ................ هستش .من که اصلا دوست ندارم فتنه 88 مجددا تکرار بشه . این تصاویرم استفاده ابزاری از خانم ها و مردم ساده جهت رای اوردن هست .

2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دوستان میدونند حتما آقای هاشمی نظرش این بود برای توسعه باید قشری از مردم زیر چرخ دولت له بشند...
    حضرت آقا خیلی به ایشون لطف داشتند که بعد فتنه88دوباره ایشونا تو اوج ذلت بالا کشیدند...بچه ها مراقب باشید به کی رای میدید...
    اینم بدونید تءوریستین ها پیشبینی میکنند که امسال فتنه ممکنه قبل انتخابات پیش بیاد اونم توسط احمدی نژاد و دوستانش و هاشمی و دوستانش...

abje از این پست تشکر کرده است.
  3. abje

abje

115
    271
    176
    خب اینکه اقای احمدی نژاد بدون توجه به ااوضاع اخیر با اقای مشایی و هم طراز های ایشون سفر های استانی میرن اصلا نباید نادیده گرفته بشه .ولی به نوبه خودم معتقدم وقتی تاپیکی گذاشته میشه نباید اسمی درج بشه تا باعث ایجاد دیدگاه های منفی نسبت به موضع نشه

4. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد!

barfi از این پست تشکر کرده است.
  5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    فک میکنم تو اصولگراها بهتر از امثال آقای هاشمی پیدا میشن...امثال آقای قالیباف و جلیلی زیادند...آقای قالیباف الان هم رای خوبی داره هم کار اجرایی کرده هم سابقه سیاهی نداره...آقای قالیباف هم جوون هم خداوکیلی تو این7سال شهرداری کاره جهادی کرده و تو تهران رای بالایی داره اما تررسمون از اینه تو شهرستانای کوچیک و روستاها نزدیکای دولت رای بیارند که ایشاله تایید صلاحیت نمیشه مشایی...مشایی مهره خطرناک تریه تا هاشمی و اصلاحات...تو رو خدا ببخشد رک میگم

6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    فک میکنم تو اصولگراها بهتر از امثال آقای هاشمی پیدا میشن...امثال آقای قالیباف و جلیلی زیادند...آقای قالیباف الان هم رای خوبی داره هم کار اجرایی کرده هم سابقه سیاهی نداره...آقای قالیباف هم جوون هم خداوکیلی تو این7سال شهرداری کاره جهادی کرده و تو تهران رای بالایی داره اما تررسمون از اینه تو شهرستانای کوچیک و روستاها نزدیکای دولت رای بیارند که ایشاله تایید صلاحیت نمیشه مشایی...مشایی مهره خطرناک تریه تا هاشمی و اصلاحات...تو رو خدا ببخشد رک میگم

7. Ivan

Ivan

140
    143
    167
    تنها اميدمون همين هاشميه:inlove:

barfi و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    حسین جان میشه دلیلتونا بدونم؟دولت یازدهم باید یه دولت جهادی و جوون باشه
    اما آقای هاشمی دیگه توانی داره در این سن؟جز اینه داره عوام فریبی میکنه؟ایشون با این نگاه اقتصادی اشرافی گرانش میتونه برای طبقه متوسط موثر باشه؟آیا این جز اینه که اصلاح طلبا خودشون میگن اشتباه بزرگ هاشمی شرکت در انتخابات 11بود؟

9. Ivan

Ivan

140
    143
    167
    هاشمي يه سياست مدار بزرگه
    بيشتر از اوني كه فكرشو ميكني نفوذ داره
    تنها راه چاره براي تموم شدن اين همه فشار فقط خود هاشميه

barfi و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    این حرفتا قبول هم دارم هم ندارم...
    اما شما .یادت باشه که خود هاشمی گفت مسءولیت داشتن در سن من خیانت است...ایشون بزرگه اما رییس جمهوری ریش سفید نمیخواد...هاشمی از لحاظ معیشتی بسیار به مردم فشار وارد میکنه...ایشون رای سال84هم نداره صد درصد