1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نکات لباس پوشیدن متناسب با سنمان

شروع موضوع توسط Admin ‏Apr 22, 2014 در انجمن مد و زیبایی

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,519
    24,682
    62,952

Charles Manningکارشناس مد به سوال های شما در مورد لباس پوشیدن مطابق سن، پوشیدن بلوز و شلوار یکسره به عنوان لباس رسمی، و استفاده درست از کت شلوار و جلیقه جواب می دهد.

از کجا بفهم سن من برای پوشیدن یک لباس زیادی جوان یا پیر نیست؟
    در مصاحبه های مخصوص مجله های مد در مورد لباس پوشیدن بر اساس سن زیاد صحبت می شود، گویی که قوانین کلی وجود دارد که برخی از لباس ها را فقط جوانان ۲۰ ساله می توانند بپوشند. (مثل لباس های رنگی، لباس های باز و لباس های سرزنده) اما حقیقت این است که هیچ قانون سخت و محکمی در مورد لباس پوشیدن مطابق سن وجود ندارد. اگر شما می خواهید لباسی بپوشید و حس خوب خود را با آن بیان کنید، تنها چیزی که اهمیت دارد همین است. اگر کسی بهتان گفت که باید طور دیگری لباس بپوشید، احتمالا بدین خاطر که به نظر آنها این طرز لباس پوشیدن با سن شما مطابقت ندارد، این مشکل آنهاست نه شما.

جنیفر لوپز ۴۴ ساله؛ بتسی جانسون، ۷۱ ساله

آیا لباس های یکسره قابل قبول هستند، یا اینکه دیگران به من می خندند؟
    لباس های رسمی زیادی برای پوشیدن وجود دارد. جدیدا لباس های یکسره هم مد شده است، و اگر واقعا جزو لباس های رسمی محسوب نشود، دلیل نمی شود انها را در مراسم رسمی انتخاب نکرد، خصوصا اگر لباس های دیگر چیزی نباشد که شما دوست داشته باشید. فقط مطمئن شوید لباس یکسره ای که انتخاب می کنید مدل و جنسش مناسب مهمانی یا مراسمی باشد که در آن شرکت می کنید. ممکن است همه از طرز لباس پوشیدن شما خوششان نیاید و یا کسانی که انقدر دنبال مد نیستند که به خودشان در آینه نگاه کنند، به شما چپ چپ نگاه کنند. اما لباس های یکسره زیبا و بانمک هستند و اگر کسی در موردتان قضاوت کرد یا بهتان خندید، حقیقتا ارزش این را ندارد که وقت خود را صرف فکر کردن به این چیزها کنید.

آیا خانم ها هم می تواننند در اداره یا مراسم رسمی بلوز، شلوار و جلیقه به تن کنند؟
    در مورد لباس های سه تکه من همیشه احساس قدیمی بودن و لباس محلی بودن دارم. من با دیدن این لباس ها به یاد گنگسترها، فیلم آنی هال و مهمانی های شکار در خانه های قدیمی انگلیس می افتم. اما هیچ مورد نامناسبی در این لباس ها وجود ندارد- اینها هنوز هم لباس هستند- اما انتخاب این لباس از لباس دو تکه سخت تر است و قطعا باید لباسی را بپوشید که در آن راحت باشید. و اگر در جایی کار می کنید که کارتان زیاد است و بهتان سخت گیری می کنند می توانید جلیقه را در بیاورید.

پدرخوانده، آنی هال، رالف لاورن پاییز

۲۰۱۲

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏Apr 23, 2014
    !!HISS!! از این پست تشکر کرده است.