1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

"نواک جوکوویچ" قهرمان مسترز شد

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Nov 12, 2013 در انجمن سایر رشته ها

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    "نواک جوکوویچ" با پیروزی برابر "رافائل نادال" در دیدار فینال تور جهانی تنیس، به عنوان قهرمانی این جام دست پیدا کرد.

به گزارش آخرین نیوز و به نقل از مهر، نواک جوکوویچ صرب دوشنبه شب موفق شد با نتایج 6 بر 4 و 6 بر 3 برابر نادال اسپانیایی به برتری برسد. این بیست و دومین پیروزی پیاپی جوکوویچ بود. این تنیسور صرب چهارمین جام پیاپی خود را هم فتح کرد.

بر پایه گزارش اسکای، جوکوویچ در شش هفته گذشته به ترتیب در پکن، شانگهای و پاریس هم به قهرمانی رسیده بود. جوکوویچ آخرین‌بار در فینال "یو اس اوپن" به نادال باخته بود.

جوکوویچ در خصوص این بازی اظهار داشت: "ما در این بازی یکدیگر را تحت فشار گذاشتیم. او امسال در بازی داخل سالن خیلی پیشرفت خوبی داشت و خیلی خوب بازی کرد.

وی افزود: پس از شکستی که مقابل نادال در یو اس متحمل شدم نشستم و اشتباهاتم را بررسی کردم. سپس به این نتیجه رسیدم باید چکار کنم تا او را شکست دهم. کار سخت تر و بازی بهتر، حاصل این آنالیز بود. این موضوع باعث شد تا بازیکن ماهرتری شوم. فکر می‌کنم نتایجی که کسب کردم نشان دهنده این پیشرفت است.

جوکوویچ در پایان گفت: در دو فینال اخیرمان در پکن و اینجا خیلی خوب بازی کردم. در حال حاضر احساس بهتری نسبت به سال گذشته همین موقع دارم. قطعا چنین است.

میلاد 1 از این پست تشکر کرده است.