1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نقد و بررسی جمعی برنامه های صداوسیما در رمضان

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Aug 6, 2013 در انجمن جام جم

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    سلام دوستای گل و کاربرای عزیز دهه هفتادی ها...
    این روزا در اواخر ماه مبارک رمضان هستیم...
    همانطور که مستحضرید سازمان صدا و سیما هم به تدارک برنامه پرداخت تا در تمام ایام روزه داری و بعد از افطار مخاطبان خودش را جذب نماید...
    حالا وقت نقد و بررسی بدون قضاوت است،اینجا در انجمن وزین فرهنگ و هنر...در شاخه جام جم...
    هر چه میخواهد دل تنگت بگو...
    فقط لطفا نقد بفرمایید...و توهین هم نکنید فقط فقط فقط آزادانه حرف دلتان را بزنید...
    1)نسبت به سریال های مادرانه...خروس...دودکش و اپیزود های شاید برای شما اتفاق بیفتد شبکه تهران(یا شبکه های استانی که پخش شده است)
    2(نسبت به برنامه های قبل از افطار که حالت تاک شو داشته است نظیر ماه عسل
    3(نسبت به برنامه های جنگ مانند بعد از افطار نظیر جشن رمضان شبکه تهران یا شبکه دو
    4(نسبت به برنامه های سحر...آیا فقط به دید تایمر دیدید یا به برنامه ها هم توجه کردید
    5(نسبت به تیتراژ های ابتدایی و انتهایی ماه عسل با صدای فرزاد فرزین و یراحی...مادرانه احسان خواجه امیری...خروس محمد علیزاده...دودکش رضا صادقی

اگر نسبت به کارگردان و بازیگری و یا خواننده و یا حتی مجری نقد خاصی دارید نیز مطرح کنید...
    بسیار سپاس گزار میشوم با فروتنی نقد کنید...

••ÐêMōn••، Shiva و Engineer از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,222
    7,324
    1)نسبت به سریال های مادرانه...خروس...دودکش و اپیزود های شاید برای شما اتفاق بیفتد شبکه تهران(یا شبکه های استانی که پخش شده است):من اکثرا تلوزیون نمیبینم...ولی دودکش رو بیشترشو دیدم...شاید برای شما اتفاق بیافتد هم خیلی دوست دارم...بتونم می بینم...
    2(نسبت به برنامه های قبل از افطار که حالت تاک شو داشته است نظیر ماه عسل ماه عسلو دوست دارم...اکثرا دیدم...چون خشک و رسمی نیست
    3(نسبت به برنامه های جنگ مانند بعد از افطار نظیر جشن رمضان شبکه تهران یا شبکه دو هیچکدومو ندیدم
    4(نسبت به برنامه های سحر...آیا فقط به دید تایمر دیدید یا به برنامه ها هم توجه کردید اکثرا سحر بیدار نمیشم
    5(نسبت به تیتراژ های ابتدایی و انتهایی ماه عسل با صدای فرزاد فرزین و یراحی...مادرانه احسان خواجه امیری...خروس محمد علیزاده...دودکش رضا صادقی دودکش و ماه عسل خوبه...بقیه رو ندیدم

tnx

پرشیا و MHK1372 از این پست تشکر کرده اند.
  3. من هیچکدومو نگاه نکردم به جز ماه عسل که از هر لحاظ دوست داشتم

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دوستای گل لطفا مثل مجتبی جواب بدید...
    من خودم خیلی بهره میبرم از نظرتون...
    مجتبی جان سپاس ویژه و همچنین اتنا عزیز