• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نقاطی از بدن آقايان كه مورد توجه خانمهاست

ارسال ها
2,465
لایک ها
2,196
#1
کاربران گرامی :
توجه داشته باشید هدف از تهیه و نشر مطالب مربوط به مشکلات جنسی در این پایگاه فقط به منظور اطلاع رسانی مناسب می باشد و هیچگونه هدف غیر اخلاقی در کار نیست . با توجه به اینکه درصدی از آمار طلاق و مشکلات زندگی زناشویی مربوط به مشکلات جنسی و در واقع عدم آگاهی صحیح از مسائل جنسی می باشد به بررسی مسائل و مشکلات جنسی می پردازیم .

ارضایی نیاز جنسی در زن و مرد یک خواسته معقولانه و کاملا مورد نیاز است . زن و شوهر دوست دارند و آرزو دارند در کنار عشق و محبت به همدیگر یک رابطه جنسی سالم و صحیح و بدور از تنش و ناراحتی داشته باشند . این خواسته و آرزوی سنجیده در گرو ایجاد شرایط و موقعیت مناسب می باشد . در مطلب شیوه صحیح تحریک جنسی همسر تا حدودی به این مطلب اشاره شد .
یک نکته مهم در روابط جنسی زناشویی توجه ویژه به نکات بهداشتی و نظافتی می باشد .
بايد بدانيد زماني كه نوبت به موارد بهداشتي و نگهداري از بدن مي رسد، خانم ها متوجه همه چيز مي شوند. عدم رعایت بهداشت فردی قطعا به روابط شما آسیب می زند . بسیاری موارد مشاوره ای داشته ایم که از شرایط بد نظافتی همسر خود نگران بودند و حتی این مسئله را غیر قابل تحمل دانسته و زندگی با زوج خود را غیر ممکن می دانستند و درخواست راهنمایی و چاره ای برای حل این مشکل داشتند .
در این مطلب به نکات و مسائل نظافتی و بهداشتی در خصوص آقایان می پردازیم . در مطلب بعدی به مسائل بهداشتی جسمی و جنسی خانم ها خواهیم پرداخت .
نکات بهداشتی جسمی و جنسی در بانوان
۱- ناخن
دستان شما نقطه اي هستند كه مطالب بسياري در مورد نظافت و بهداشت شخصي شما را در اختيار او قرار مي دهند. پس اجازه ندهيد تا ناخن هاي چرك و كثيف شما را از دور خارج كنند. توجه به این مطلب و نظافت ناخن ها نکته ای بسیار ظریف و مهم می باشد . سعی کنید ناخنهای خود را همیشه کوتاه و تمیز نگه دارید . متاسفاه برخی آداب و عادات نظافت در جامعه ما مورد قبول همگان نیست و ناپسند می دانند . به عنوان مثال استفاده از سوهان ناخن را ویژه بانوان می دانیم . درحالیکه این موضوع کاملا اشتباه است . داشتن ناخن هایی با فرم مناسب و استفاده از سوهان ناخن نشانه توجه ما به اصول زیبایی ظاهر است - در تمامی ادیان نظافت و حفظ ظاهر آراسته مورد توجه بوده و ارزشمند است - و هیچ نکته منفی را متوجه آقایان نمی کند . البته برخی عادتها نیز ناپسند بوده و شاید ترک آن بهتر از انجام ان باشد از جمله نظافت ابرو و کوتاه کردن آن که می تواند گفت ویزه بانوان است . این مسئله را نیز از یاد نبریم که برخی آقایان هم هستند که بدلیل مشکلات هورمونی مجبور به کمی دقت در ابروهای خود هستند .
۲- پوست
هيچ همسری نمي تواند از لمس كردن پوست لطيف و صاف همسر خود اجتناب كند. آيا اين دليل كافي نيست تا شما را ترغيب به داشتن پوستي لطيف و شاداب نمايد؟
در اين مورد چه كنيد: خانم ها به وسيله كرم هاي نرم و مرطوب كننده با خشكي پوست در سرما مبارزه مي كنند، آقايون اغلب اين كار را انجام نمي دهند. يك قوطي نرم كننده (ترجيحا بدون بو) خريداري كنيد و آنرا مرتبا بر روي پوست خود بماليد تا خشكي ها از بين بروند. افرادي كه پوست هاي چربي دارند، بايد نمونه هايي را خريداري كنند كه بدون روغن (oil free) باشند، به اين ترتيب مشكلاتان به اساني حل خواهد شد.
۳- پا
ترك پا، قارچ هاي موضعي، ناخن ها بلند انگشت هاي پا، و بوي بد آن مي تواند به راحتي او را از برقراري رابطه با شما منصرف كند. متاسفانه زماني كه شما كفش هايتان را در مي آوريد اولين چيزي كه يك خانم به آن توجه مي كند، همين موارد هستند. اگر نتوانيد از اين قسمت پنهان بدن خود به خوبي مراقبت كنيد، او ممكن است تصور كند كه توانايي مراقبت و نگهداري از ساير اعضاي مخفي را نيز نداريد.
در اين مورد چه كنيد: اگر پودرها و پمادهايی که بصورت آزاد از بازار تهیه می کنید جواب نمي دهند بايد با يك پزشك در اين مورد مشورت كنيد.
۴- موي بيني/ گوش
من موي گوش و بيني يك مرد را با سبيل هاي بلند و نمايان يك خانم برابر مي دانم. يك خانم براي از بين بردن سبيل ها، آنها را موم مي اندازد، دكولوره مي كند و هر كار ديگري كه از دستش بر آيد در اين زمينه انجام مي دهد. آيا شما نيز نبايد همين كار را انجام دهيد؟
در اين قسمت يك راهنماي ساده وجود دارد كه بايد آنرا اجرا كنيد: زماني كه موهاي گوش و يا بيني آنقدر بزرگ شده باشند كه از سوراخ ها بيرون بزنند، بايد نسبت به كوتاه كردن آنها اقدام كنيد.
۵- دندان
لبخندي با دندان هاي درخشان تحت هر شرايطي همه چيز را به نفع شما بر مي گرداند. دندان هاي لكه دار، زرد، و پلاك دار او را به راحتي به سمت ديگري منحرف ميكند.
اگر مشكلات دندان هايتان بيش از اندازه حاد شده بايد، نزد دندانپزشك برويد؛ اما اگر هنوز به اين مرحله نرسيده ايد، بهتر است يك خمير دندان سفيد كننده و دهان شويه خريداري كنيد. البته بايد اشاره كنم كه استفاده كردن از آنها را نيز از ياد نبريد. در هر رابطه جنسی با همسر خود از یاد نبرید قبل از آن حتما از مسواک و خوشبو کنندهای مناسب استفاده کنید .
۶- موهای زائد زیر بغل و اطراف دستگاه و آلت تناسلی
برطرف کردن و زدودن موهای زائد یکی از مسائل مهم در حفظ نظافت می باشد . باید در روابط جنسی با همسر خود نظافت را بویژه در زدودن موهای زائد رعایت کنیم . شاید تا به حال به این نکته توجه نکرده باشید که چرا بدن ما در برخی نقاط از رشد موی بیشتری برخوردار است . بسیار آسان و قابل توجه است . ناحیه زیر بغل و اطراف آلت و دستگاه تناسلی و اطراف مقعد بدلیل آناتومی و وضعیت خاص از بیشترین آلودگی و جمع شدن ارگانیسم ها مانند میکروب و قارچ و ... برخوردار است . به همین دلیل باید توجه نظافتی بیشتری به این نقاط داشته باشیم . رشد موهای زائد در این نقاط ذکر شد از الطافی ارزشمند است تا با کوتاه . زد.دن موهای زائد نظافت خاص به آنها داشته باشیم . استفاده از موبرهای بهداشتی بسیار مناسب تر از تیغ و شیور می باشد .
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا