1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نفر دوم صندلی داغ: سارا

شروع موضوع توسط Admin ‏Feb 1, 2012 در انجمن صندلی داغ

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,844
    نه دیگه نیستی

یه ترم مشروط شو ببین چه حالی میده

2. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
  3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,844
    بابا درس خون

4. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    یعنی می گین منم سوال بپرسم ؟؟؟؟ وقتش که تموم نشده ... .سامان خیلی بدی من نبودم صندلی داغ راه انداختی

الان خدا بهت گفته سارا جان من میخوام بهت یک هم خونه بدم تا اخر عمر(همون همسر اینده) 10 ویژگی بدی که بگی از وجودش برا همیشه پاک میکنم و 3تا ویژگی خوبی که بارزه و برات مهم هم بهمون بگو..

زیبایی های یک دختر تو سن و سال خودت به نظرت تو چیه؟النگ و دلنگ اویزون کردن برای یک دختر رو چی معنی میکنی؟
    از نظرتون و با دلیل اول واژه هارو تعریف کنید بعد بگید به چه ادمی میگی زیبا؟ به کی میگی خوشگل؟ به کی میگی عاقل؟

نظرت درباره جشن های ملی ما در دوران قبل از ورود اسلام چیه ؟ چند نمونه از جشن های ایران باستان رو نام ببر ... بین جشن های ایرانی و بیگانه کدوم رو تر جیح می دی و اون رو جشن می گیری ( مثلا بین ولنتاین و اسفندگان ( یا سپندارمزدگان ))

نظرت درباره گلشیفته فراهانی ؟؟ به نظرت راهی که گلشیفته رفته تنها راه آزادی هست ؟؟ اصلا آزادی یعنی کاری که گلشیفته کرد ؟؟؟

همینا بسه ........ البته امیدوارم صندلی داغ تموم نشده باشه من چرا دیر می رسم به صندلی داغ ها

Admin از این پست تشکر کرده است.
  5. sara

3,121
    7,347
    907

1.اول اینکه دروغگو نباشه،تنبل نباشه،بداخلاق نباشه،بد دهن نباشه،بیریخت نباشه!،حسود نباشه،....
    مهربون باوفا صادق

2.آدما همشون خوشگلن فرق نداره....اصلا از اینایی خودشونو عین جن و پری درست میکننو هزار جو شکل و قیافه درمیارن خوشم نمیاد.
    به هرکی خوشگل باشه میگن زیبا!! ولی از نظر من خوشگلی فقط ظاهری نیست ادمی که زیبا باشه ولی مغرور باشه و اخلاق نداشته باشه اصلا قشنگ نیست.

3.جشن های ما همشون ریشه در فرهنگو اصالت ما داره و همشو قشنگن مثه عید نوروز شب چله و دیگه بیشتر از این یادم نمیاد!!
    جشنای خودمون مفهومو معنیه بیشتری دارن ولی جشنای اونور آبی بعضیاشون با فرهنگ ما سازگاری نداره....ولنتاینو انقد که تبلیغ میشه همه میدونن دقیقا چه روزیه ولی اسفندگانو هیچکدوم از ما هیچی ازش نمیدونیم یا اصلا نمیدونیم چه روزیه!

4.از گلشیفته از اولم ازش خوشم نمیومد با این حرکت آخریشم بشدت از متنفر شدم.به نظرم یه دختر عقده ایه که چون اون فراموش شده خواسته دوباره سر زبونا بیوفته....آزادی یعنی اینکه گند بزنی به خودتو آبروت؟؟؟؟؟؟آزادی یعنی اینکه با آرامشو امنیت زندگی کنی.

مرسی از سوالات خیلی بعضیاشون خوب بودن.....

Acontius و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  6. vandad

vandad

1,533
    1,871
    347
    فکر کنم نپرسیدن
    ...
    تا حالا عاشق شدی؟
    عشقت یک طرفه بوده یا اونم عاشقت بوده؟

7. sara

3,121