1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نـــه واســـــــه خواهـــر !

شروع موضوع توسط ثمـــــــــینم ツ ‏Sep 2, 2014 در انجمن درد دل

1. JACK DOWSON

JACK DOWSON | THIS IS THE END |

677
    4,128
    7,497
    هادیگه مشکل همین جاس خوووووو .... فرهنگش نیست که با لباس باز و آزاد بیایم تو سطح شهر .... تو اروپا همه ک بی بند و بار نیستن ... هستن ؟؟؟ .... اونا فرهنگ آزادی رو درک کردن .... بعضی از پسرا هیز بازی در میارن ... همین ینی فرهنگ سازی نشده ....

ΛŁФЛΞ و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
  2. ثمـــــــــینم ツ

ثمـــــــــینم ツ ♪·¯·♫¸¸ ˏsˊ㋡ˋaˊˋmˏˎiˏˎnˊ ㋡ ¸♪·¯·♫

475
    13,801
    34,706
    حرفتونو قبول ندارم چون اونا برای بی بند وباری سخت گیری های بیشتری دارن اونا اگه این آزادی هارو دارن فرهنگو آگاهیشم دارن شاید تو فیلما و کلیپ هاشون بی بندو باری زیاده اما در واقعیت اینطوری نیست این اکثر ایرانی ها هستن که تا میرن یه کشور خارجی عقده هاشونو خالی میکنن و بی فرهنگی خودشون رو ثابت میکنن...،ولی با این حال من این آزادی رو قبول ندارم... ما عادت داریم از بیرون به همه چی نگاه میکنیم وتصمیم میگیریم قطعا چیزی که خدا گفته حکمتی داره عزیزم یه دلیلش اینه ک توی این کشورا آمار ازدواج خیلی پایینه و یه تهدید جدی برای ادامه نسلشون هست چون دیگـــــه میلی ندارن ازدواج کنن اونا به قول شما آزادن ولی هر چیزی حد داره...اونا به دلیل آزادی بیش از حدشون ادمای تنوع طلبی میشن و نمیتونن ازدواج کنن چون دیگه با یه نفر ارضا نمیشن اگرم ازدواج کنن یا جدا میشن یا یه خانواده ی بی پایه اساس هستن...البته تو کشور خودمون که مثلا ازادی نیست ولی بی بندو باریش از همه جای دنیا بیشتره هم این مشکلات وجود داره...

3. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    دقیقا حرفتو قبول دارم ثمین خواهری جون جونیم دقیقا درست میگی....ازادی با بی بند و باری خعلی فرق داره...من خودم اصلا ادمه مذهبی نیستم و خعلی هم قرطیم و هم ب خودم میرسم و خونوادمم ازاده....اما واسه خودم حدی دارم و اینکه بخوام لخت بشم جلو هر کس و نا کسی رو اصلا قبول ندارم...نمیگم لباسه لختی نمیپوشما....چرا میپوشم....اما نع جلو هرکسی....ب نظره منم حرفت کاملا درسته...تو ایران و تو این جامعه ی ما ب خاطره گیرای بیش ا حد اکثرا عقده ای شدن و واسه همینم هس ک همین ایرانیا تا میرن خارج با شورت و سوتین میفتن تو خیابونا و ارایشای وحشتناک میکنن و خارجیا ب ما میگن عقده یا وحشی!

ΛŁФЛΞ و ثمـــــــــینم ツ از این پست تشکر کرده اند.
  4. ثمـــــــــینم ツ

ثمـــــــــینم ツ ♪·¯·♫¸¸ ˏsˊ㋡ˋaˊˋmˏˎiˏˎnˊ ㋡ ¸♪·¯·♫

475
    13,801
    34,706
    دخیخا خوجگلم منم عین خودتم ازادی رو دوست دارم قرطیم هستم و اراسته بودنو دوست دارم خانوادمم ادما ی گیری نیستن اما اخه هر چیزی حد و اندازه داره دیگـــــــه...قلبونت برم که حرفم همو میفهمیم عجقم...

5. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    اره گله من ثمین جون جونیم منم همینم جیگر طلای خودم....منم خعلی قرطیم و همیشه ب خودم میرسم و طبق مدم و خونوادمم گیر نیستن اصلا...اما خودم انقدی شعور و شخصیت دارم ک بدونم هر چیزی جای مخصوص ب خودشو داره...اخه دختره پا شده با مانتو جلو باز و ی تاپ بالای ناف اومده بیرون و همه چیشو انداخته بیرون ک چیو نشون بده؟!من خودمم مانتو جلو باز میپوشم اما اینکه زیرش ی سوتین بپوشم بیام بیرون واقعا نشونه ضعف و عقده ای بودنه طرفه!بعد میاد میگه ک چرا پسرا منو واسه س.ک.س میخوان!

ΛŁФЛΞ و ثمـــــــــینم ツ از این پست تشکر کرده اند.