1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نظرتون درباری اهنگ اهانت شاهین نجفی به حضرت عباس چیه

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 23, 2015 در انجمن همه پرسی

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

من به شخصیت خودش کاری ندارم و اظهار نظری نمیکنم شخصیت هر کسی میتونه هر جور باشه مثل فروید که شخصیتش و بعضی چیزهای شخصیش و تجربیش جالب نیست ولی بعضی از نظریه هاش عالی و شاهکارن .
    ایشونم شعرهای قوی و ترانه های زیبایی دارن .
    توی این دنیا هیچی مطلق نیست . همه نمیتونن کامل بد باشن یا کامل خوب .
    اینو تو زندگیتون همیشه قرار بدید اگر از شخصی و فردی بدتون میاد دلیلی نیست که خدا و همه آدما بدشون بیاد .
    مساله اعتقاداتم از حوصله این بحث خارج هست . وگرنه همینی که میگید به عقایدتون بی احترامی کرده من میتونم بگم شما هر روز به اعتقادات خودتون توهین میکنید .
    و بهتون ثابت کنم که کورکورانه پیرو مسایلی شدید که چیزی جز تعصب بیجا نداره .
    راه و روش پیامبران تقلید نیست و بلکه علم و اگاهی هست .

Goln@r از این پست تشکر کرده است.
  2. ناراحت نشی ولی مثل ادما ی با سواد صحبت نکن من جواب همه این چیزایی که گفتی رو دارم ولی چون میدونم شما جنبه ی کم اوردنو نداری و در صورت کم اوردن منو بلاک میکنی جوابتو نمیدم هیچ کدوم از حرفات نه منطقی هست نه مدارکی براش موجوده

یه ادم ..... اومده چار تا چیز بهت گفته شما هم باور کردی

Quf از این پست تشکر کرده است.
  3. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

از ادبیات حرف زدنت و اون ادبی که دارید مشخصه کی بی سواد هست و کی با سواد . قضاوت به خواننده .

*ĦØRÂ* از این پست تشکر کرده است.
  4. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    من نمیتونم قضاوت کنم چون از قضاوت کردن متنفرممممم تعصب ندارممم ولی در مورد امام ها تعصب زیاددارم حضرت عباس ارباب بی کفن ما خیلیا حاجت گرفتن ازشون از هر دین مذهبی من شخصن جون میدم به خاطر حضرت عباس درجایگاهی نیستم درباری ادما نظر دارم ولی اهنگش و اون شیطان پرستی منوووو واقعان برد توتعجب نمیدونم چی بگم خدا خودش بهتر میدونه

5. فقط این اهنگش که نیست یه اهنگ قبلا خونده بود در به نام نقی خیلی به امام ها بیاحترامی کرده بود

Quf از این پست تشکر کرده است.
  6. همین که از این نوع موسیقی که به امام یه عده مسلمون توهین میکنه خوشت میاد معلوم میشه شخصیتت چیه

اصلا غیر این اون اتفاقی که برای امیر افتاد کاملا حرفمو ثابت میکنه

7. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

شما و امثال شما از طرفدارای متعصب و افراطی هستید که فکر میکنید اون چیزی به خیال خودتون درست و یا غلط فرض میکنید باقی هم باید بپذیرن . اینو تایپیک دیگه هم گفتم به تفکرات هم احترام بزاریم وگرنه امثال شما با افراطی گریتون نمونه داعشی میشین داخل ایران .

در مورد بابابزرگ جونتون هم از وعده و وعید های دروغ ایشون و اینکه فکر کرده اینجا فضایی هست که میتونه با دروغ گویی و جو سازی کاری انجام بده باید بگم جلوگیری کردم ازشون که فکر نکنه همه دنیا و زندگی به پول و به رخ کشیدن هست . شما هم مرید ایشون هستی و مشخصه چقدر با ادب هستی کاریش نمیشه کرد .

همیشه به خودم قول دادم با ادمهای متعصب و افراطی صحبت نکنم یه نمونه هم مثل شما که دیگه باهاتون حرفی ندارم .

*ĦØRÂ*، мσнαммαɔ و Goln@r از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    ما خودمون رو نمی بینیم اینکه سر تا پا ادعا و تعصب بی خود و کور کورانه هستیم؛ اصلا به امام ها و دین کاری ندارم؛ ما حتی رو تیم فوتبال و روی خواننده ها هم اینجوری هستیم! هرچیزی رو روش یه گیری پیدا می کنیم و بدون اینکه حقیقت امر رو بپذیریم چشم هامون رو می بندیم و حرف می زنیم
    *
    اون بند بالا هیچ ربطی به شاهین نداره؛ یه چیزی هست که خب من اصلا تا حالا یه کلمه از ایشون رو نشنیدم چون به سختی سراغ موسیقی فارسی میرم :16: حالا در هر صورت!
    تا وقتی نشنیدم نمی تونم بگم؛
    ولی بازم در مورد همون عقیده و تعصب میگم، خیلی وقت ها فقط به خاطر چیزی که خودمون دوست داریم حتی اگه کاملا غلط باشه چشم هامون رو می بندیم و هرچی خواستیم میگیم،
    *
    در مورد مدل حرف زدن هم اینجا یه محل عمومی هست که همه از همه سنی حضور دارن مطمعنا فقط بحث ناظم و مدیر نیست و هر آدمی اینجا ناراحت میشه از اینکه هر حرفی رو بخونه؛
    *
    شاهین حالا باز: خب اون راه خودش رو اونجوری انتخاب کرده؛ می تونیم بحث کنیم می تونیم نظر بدیم می تونیم گوش بدیم و گوش ندیم؛ ولی ما حق نداریم هیچ کسی رو به خاطر عقیده اش بازخواست کنیم؛
    باز هم نظر خودم رو میگم: این کار خداست، نه آدم ها؛
    ..
    خیلی از این شاخه به اون شاخه شد؛ خواستم همه چیز رو یه جا بگم... شرمنده؛
    ،
    هر کسی ناراضی هست می تونه گوش نده؛ یا دور اون رو خط بکشه... نمی تونیم برای بنده های خدا حکمی صادر کنیم! اون هم حرف خودش رو می زنه به زبون خودش؛
    ما خودمون کم توهین می کنیم؟ به همدیگه؟ به ادیان دیگه؟ به سنی ها؟ به یهودی ها؟
    این کار اشتباهیه... فرقی نمی کنه؛ ما توهین کنیم یا بقیه... کلاش اشتباهه...

*ĦØRÂ* و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  9. جالبه

توضیح دادنش سخته حوصلشو ندارم ولی بدونید اشتباه میکنید

10. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    این مسخره ترین حرفی بود که شنیدم... من مشتاقم که بشنوم توضیح شما رو...

11. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    البته این یه مشکل شخصی هست که م دارم چون خیلی شنیدم : حوصله ندارم ولی بدون....
    دلیل رو می خوام بدونم!

12. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    اقا محمد من یک پست زدم درباری حجاب بهم گفتی هرزیی بعد خیلی جالب بهم گفتی بچه شعیه غیرت داره اینجاایران هر غلطی نمیتونی بکنی جالب تر از اینک تو ی تایپک دیگ بهم گفتی ازم بوس میخای الان دقیقن غیرت کجاشه

Goln@r و *ĦØRÂ* از این پست تشکر کرده اند.
  13. Jud/Abbot

10,718
    18,011
    48,955
    درباری شاهین نجفی دیگ طرفدارش نیستم چون به جدم تو هین کرده