1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نظارت اشخاص ورزشی در مورد بازی ایران

شروع موضوع توسط Mohseni ‏Jun 23, 2014 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Mohseni

Mohseni ❤❤

4,582
    22,938
    26,726
    پیام کیریستین رونالدو اینستاگرام: تبریک میگم به همه بچه های ایران واسه ارائه بازی قشنگشون..حقه شما پیروزی بود
    گزارشگر آلمانی: "جگوارهای پارس، گل خوردند، نباختند."
    مایکل اوون: "واقعا متاسفم، ایران خارق العاده بود."
    سپ بلاتر: "ایران آرژانتین را تحقیر کرد."
    لبرون جیمز (ستاره بسکتبال حرفه ای): "فهمیدم چرا فوتبال پرطرفدار تر از بسکتبال است، چون حق به حق دار نمیرسد."
    به نظر شما با این همه افتخار بازم باید فرهنگ و تمدن سه هزار سالَمونو با فحش دادن به مسی زیر سوال ببریم ! اگه یه ایرانیه اصیلی اشتراک گذاری کن.

FLOWER BUD، Sonya، Merjhoi و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Mohseni

Mohseni ❤❤

4,582
    22,938
    26,726
    مسی در مصاحبه باگزارشگرآلمانی گفته
    من به ایرانی ها گل نزدم
    من به فرهنگ ایرانی ها گل زدم...پیج فیسبوک من نشان دهنده ی فرهنگ آنان است
    خواستم بگم آفرین آفرین ما ورزش میکنیم فوتبال بازی میکنیم تا راه و رسم جوانمردی رو یاد بگیریم...فوتبال 90 دقیقه س تموم میشه میره چیزی که میمونه رفتار خوش و فرهنگ صحیحه
    و حالا ما با 2500 سال تمدن تاریخی فرهنگی باید بی فرهنگ ترین این ملت ها شناخته بشیم
    مسی اگه گل زد واسه ملتش زد واسه اینکه مایه ی سرشکستگی نشه وگرنه با کسی دشمنی نداشت...
    من متاسفم متاسفم واسه کسایی که میرن تو پیج مسی فحش میدن و ناسزا میگن...
    ما یک کشور فرهنگی هستیم
    خواستم بگم با این کارای مسخره تون کل ایرانی ها رو خراب کردین و حق میلیون ها آدم با فرهنگ روی دوش شماهاست

FLOWER BUD، Merjhoi، MANI. و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. MANI.

MANI.

606
    7,087
    12,406
    میدونی وقتی تو سایتهایی مثل اینجا میایم به طنز و درد دل و هرچی چیزی مینویسیم اشکالی نداره
    اما وقتی پیج طرف حالا فیس بوک .تویتر یا هرجای دیگه رو که مربوط به طرف هستش و کاملا شخصیه خراب میکنیم با توهین بی ادبی و هرچیزی واقعا یه عمل غیر انسانیه و از شعور به دوره
    سایتهای خودمون به طنز یا به درد دل میشه کار و هرچیز دیگه رو مورد بحث یا حب و بغض قرارداد ...اما نه که بریم امثال این حرکات رو انجام بدیم و پیش کل دنیا تخریب فرهنگی داشته باشیم!

FLOWER BUD و Mohseni از این پست تشکر کرده اند.
  4. Mohseni

Mohseni ❤❤

4,582
    22,938
    26,726
    دقیقا درسته

FLOWER BUD از این پست تشکر کرده است.
  5. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,221
    58,624
    33,753
    :18::18::18::18::18:

FLOWER BUD و Mohseni از این پست تشکر کرده اند.