1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نخندی میکشمت

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 16, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,134
    7,145
    نصف شبی خواب بودم دختر خالم 5 سالشه اومده بیدارم کرده میگه خواب دیدم شرک داره منو میخوره. بعد با گریه میگه: برو سی دیشو بیار بشکونیم!

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,134
    7,145
    تو جشن مهد کودک خواهرزادم ,جلو شونصدتا مادر و پدر, مربی مهد با شوق با ..خواهرزادم جلو میکروفون حرف میزد... منم خر کیف...
    مربی: کسری جون، شمردن بلدي؟
    کسری : آره! داییم يادم داده!
    مربيه : آفرين به تو پسر خوشگل و داييت!خوب حالا بگو ببينم، بعد پ...نج چيه؟
    کسری : شيش!
    مربيه : آفرين عزيزم، حالا بگو بعد هفت چيه؟
    کسری : هشت!
    مربيه : آاافرين! حالا بگو بعد ده چيه؟
    کسری : سرباز.
    فک و فامیله داریم؟

3. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    عموم تازه رفته بود انگلیس و هنوز زبان یاد نگرفت بود! پلیس توی خیابون به خاطر سرعت میگه بزن کنار! میزنه کنار و داشته جریمه مینوشته که یهو عموم به پلیسه میگه:
    No plz! I have wife I have children! I’m running for my family bread
    پلیسه :[​IMG][​IMG]
    عموم[​IMG]

4. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    خالم از خارجه برامون دهان شو خارجى آورده بود.
    امروز صبح داشتم از در دستشوئى رد میشدم که دیدم داداشم بعد از شستن دهنش دوباره بر گردوندش توی بطری. پرسیدم چکار میکنی؟!؟
    گفت: “آخه اینا گرونن،حیفه

5. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    مامانم به بابام گفت که جلوی عروسات با زیرپوش نشین حالا تا اونا میان بابام یه چادر میندازه دور خودش…..ما یه همچین خونواده ای هستیم

6. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    مامانبزرگم داشت نماز میخوند گفت: خدایا
    گفتم: بلی؟
    یه دیقه مکث کرد گفت: آدم انقد بیشعور؟!:35:

7. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    داداشم تو اتاقش داره درس میخونه صدام میزنه میگه بیا …کلی خوشحال میرم تو اتاق میگم جانم داداش یهو تلفنش زنگ میزنه دوست دخترشه!!!داداشم در حالی که نیشش باز شده دیده دختره زنگ زده : میشه بری بیرون درو ببندی؟؟

8. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    بابام داره تلویزیون میبینه رو به من میگه: رفتی بانک چی شد؟؟؟
    با کلی ذوق و شوق شروع به تعریف میکنم یهو اخبار شروع میشه!!!!
    بابام در حال زیاد کردن صدای تلویزیون: هیــــــس هیچکی حرف نزنه!!!!

9. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    شنیدید میگن روح ادم از پاهاش میاد بیرونحالا خواهر من هیچ وقت پتو رو پاهاش نمیندازه میگه اگه بندازم روحم توی پتو گیر میکنه اون وقت کابوس پتو میبینم فک و فامیل داریم

10. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    شب رفتم خونه.به مامانم میگم شام چی داریم.نگو با بابام دعواش شده اعصاب نداره.میگه:کوفتو زهر مار.میگم باشه از اون کوفتو زهره ماره بده ما بخوریم.مامانم میگه ضر نزن غذای من کوفته"اصلا شام نداریم.کشنه خوابیدیم.