1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نخندی میکشمت

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 16, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,232
    پسر داییم تو آژانس کار میکرده یه روز یه پیرزن سوار میکنه، بعد چند دقیقه گوشیش زنگ میخوره، حرفش که تموم شد، پیرزنه پرسید: کی بود؟
    پسر دایی: :O:O
    پیرزن: پسرم کی بود؟
    پسر دایی: :O:O ...
    پیرزن: مگه کری، میگم کی بود؟
    پسر دایی با حالت ترس و شوکه شده: دوستم بود.
    پیرزن: حالا چی میخواست؟
    پسر دایی با حالت عصبانیت: دنبال زن فضول سن بالا میگرده تا ...
    لا اله الا الله. فک و فامیله داریم؟

زیبا و ILMAH_68 از این پست تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,232
    یه بار با داداشم سواره تاکسی شدیم نشستم صندلی جلو...
    حواسم پرتِ یه جا دیگه بود زل زده بودم به پول خوردای رو داش بورد!
    آخره مسیر به یارو گفتم کرایش چقدره؟
    گفت۱۲۰۰
    منم از پولای خودش جولو چشش شمردم دادم بهش!
    یه 5 قدم که از ماشین دور شدیم تازه 2زاریم افتاد چه حرکتی زدم!
    برگشتم دیدم دهنِ رانندهِ بازه بازه!
    مسافرای دیگه هم ترکیده بودن از خنده!
    این برادر ما داداشه چته که داره !!!

ILMAH_68 از این پست تشکر کرده است.
  3. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    من یه جای بی ربط تو یه شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی کار میکنم، هر دفعه سرعتا میاد پایین، همه فک و فامیل زنگ میزنن فحشو میکشن بهم میگن چرا سرعت پایینه؟، نمیشه یه کاری کنه مال ما درست بشه؟ این همه پول از مردم میگیرین بازم سرعتتون پایینه؟ پول مارو پس بگیر نخواستیم!
    دیروز عمه ام زنگ زده میگه پسرم پولای ماهانه شو جمع کرده اومده سرویس خریده، چطوری دلت میاد؟ ایشالا حرومت باشه! من: :279:
    فک و فامیله داریم؟

4. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    به مامانم گفتم سشوارم سوخته ,سشوارش رو بهم میده میگه:اینو بگیر! خیلیییی عالیه!
    هم جمع و جوره،
    هم گرماش خیلیییی زیاده،
    هم جنسش عالیه
    هم..
    فقط داری موهاتو سشوار میکنی وسطش خاموشش نکن، دیگه روشن نمیشه!
    مامانه ما داریم؟؟ فک و فامیله ما داریم؟

5. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    دارم به یکی از دوستام اس میدم بابام یهوه برگشته میگه واسه اون دختری که با تو دوست شده متاسفم....
    من : :-l
    فک و فامیله داریم؟؟؟

6. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    الان مامانم منو صدا کرده از اتاقم رفتم تو اتاقش میگم چیه مامان جان!!! میگه منو بوس کن شب به خیر بگو برو!!! گفتم:منو از اونجا کشوندی بیام بوس کنم شب به خیر بگم؟؟ مثل این بچه کوچولو ها رفت زیر پتو باهام قهر کرده هر کار هم میکنم دوست نمیشه:35:
    مامانه کودک درون زندس ما داریم؟؟

7. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    همکار پدرم با دخترش ( که منم یه ساله ازش خوشم میاد ) و خانومش که کلی هم دَک و پز دارن بعد مدت ها اومدن خونمون , از شانس فضایی منم اَد همون روز وضع معدم غاراش میش شده بود. اینا هم شیرینی خامه ای گرفته بودن منم که کلی واسه دختره تیپ زده بودم رفتم نزدیک دختره نشستم گفتم خوب سارا خانوم با درس و دانشگاه چه کار میکنید ؟
    دختره داشت تعریف میکرد و منم یه شیرینی تر برداشتم که بخورم که مامانم از اون ور سالن بلند گفت اِاِاِ نخور اون شیرینیو پسر تو مگه اسحال نداری ؟؟؟؟!!!
    منو میگی :'( دختررو میگی :eek: بابام رو میگی :16:
    یعنی همون موقع بدون هیچ حرفی رفتم تو اتاقم واسه,خدافظی هم نیومدم بیرون!
    مامانه ادو ضایع کنه ما داریم !!!

حاجی 7 خط و ILMAH_68 از این پست تشکر کرده اند.
  8. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    به مامانم میگم میخوام برم بیمارستان ملاقات خاله..[​IMG]

میگه :ت ور ندار ، پرستار خوشگله امروز شیفتش نیست!

9. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    خدایا تصمیم باخودته ولی بهتر نبود پشه به جای خون چربیای اضافمونو می خورد؟!!

10. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    تنهایی یعنی اینکه وقتی بعد دو ساعت از دششویی میای بیرون ، کسی نباشه فحشت بده بگه اخه اینهمه وقت اون تو چه گوهی میخوردی ؟‬