1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نتایج کامل هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Nov 9, 2013 در انجمن کشتی و کشتی کج

  1. Mehdi 3

    Mehdi 3 مستر نون ^-^

    3,853
    9,773
    4,005
    در حساس ترین مسابقه این هفته در گروه یک تیم موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) سبزوار در سالن سربداران این شهر در یک مسابقه حساس و دیدنی برابر تیم استیل آذین ایرانیان با نتیجه 3 بر 4 مغلوب شد.
    در این مسابقه بخان گویگریف و ماگمود قربان علی یف کشتی گیران روس، ثامن و دنیس سارگوش و عبدالسلام گادیسوف نمایندگان روسیه ای تیم استیل آذین ایرانیان به برتری دست یافتند. مسابقه حساس این مسابقه در سنگین وزن انجام شد که پرویز هادی از تیم سبزوار مقابل محمد آذرشکیب شکست خورد و نماینده سبزوار مغلوب شد.
    در دیگر دیدار این گروه تیم گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی مقابل میهمان خود هیئت کشتی رستم کلا با نتیجه 5 بر 2 مغلوب شد در این مسابقه کشتی گیرانی جوانی نظیر نیما الهی و علی حاج آقا نیا از تیم رستم کلا به برتری دست یافتند. در مهمترین کشتی این مسابقه اصغر جبلی از تیم کفایتی مقابل نیما الهی شکست را پذیرا شد.

    بر این اساس، در گروه دوم این رقابت ها تیم خونه به خونه بابل در مسابقه ای که صادق گودرزی پس از ماهها دوری از میادین برای تیم میزبان به میدان رفته بود، با نتیجه 6 بر یک میهمان خود شهدای زنجان را شکست داد.
    در دیگر دیدار این گروه تیم موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) مشهد در سالن سید رسول حسینی موفق شد با نتیجه 4 بر 3 میزبان خود گاز مازندران را شکست دهد. در این مسابقه مارساگاشویلی دارنده مدال برنز المپیک برای مشهدی به پیروزی دست یافت اما گوگشلیدزه برابر اباذر اسلامی مغلوب شد.


    نتایج انفرادی:

    گروه اول:

    ثامن الحجج سبزوار 3– استیل آذین ایرانیان 4

    (اسامی کشتی گیران ثامن در ابتدا آمده است.)

    55 کیلوگرم: یاسر حیدر قلی نژاد 4 – امیر جلالی بهار 5

    60 کیلوگرم: بخان گویگریف 9– حسن مراد قلی 4

    66 کیلوگرم: ماگومد قربان علی یف 8 – میثم نصیری 0

    74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 1 – دنیس چارگوش 8

    84 کیلوگرم: احسان امینی 6 – اسماعیل نجاتیان 2

    96 کیلوگرم: عرفان امیری 0 – عبدالسلام گادیسوف 8

    120 کیلوگرم: پرویز هادی 0 – محمدرضا آذرشکیب 7

    مربیان استیل آذین: ابراهیم مهربان – علی اکبر دودانگه – عباس حاج کناری

    مربیان ثامن: محسن کاوه – پژمان درستکار – داود رخش خورشید



    گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی 2 – هیئت کشتی رستم کلا 5


    (اسامی تیم میزبان در ابتدا آمده است)

    55 کیلوگرم: فرید دژم خوی یک – علی حاج آقا نیا 4 - برنده

    60 کیلوگرم: مسعود محمودی صفر – سید احمد محمدی 7 - برنده

    66 کیلوگرم: علی اصغر جبلی 4 – نیما الهی 4 - برنده

    74 کیلوگرم: علیرضا قاسمی 5 - برنده – ایمان محمدیان صفر

    84 کیلوگرم: رضا بیات 6 - برنده – صابر امامقلی پور صفر

    96 کیلوگرم: امیر محمدی صفر - عباس طحان 7 - برنده

    120 کیلوگرم: هومن شیدا یک- جعفر شمس ناتری 4 - برنده

    مربیان کفایتی خراسان: رضا رمضان زاده – حسین تاتاری سرپرست: حمید قشنگ

    مربیان هیئت کشتی رستم کلا: سید مراد محمدی – دمیرکلائی سرپرست: اسماعیل انواری



    گروه دوم:

    خونه به خونه بابل 6 – شهدای زنجان یک

    55 کیلوگرم: مهران رضا زاده، برنده - نادر حاج آقا نیا (9- 6)

    60 کیلوگرم: عباس دباغی، برنده - نماینده نداشت

    66 کیلوگرم: مرتضی گودرزی - سید مهرشاد اکبری، برنده (3- 7)

    74 کیلوگرم: صادق گودرزی، برنده - حسین الیاسی (4- 3)

    84 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار، برنده - سیاوش پازوکی (6- 4)

    96 کیلوگرم: حامد طالبی زرین کمر، برنده - اکبر صفرپور (7- صفر)

    120 کیلوگرم: سید ساجد جلالی،برنده - سعید زرینی (2- صفر)

    گاز مازندران 3 - ثامن الحجج(ع) مشهد 4



    (نام کشتی گیران گاز در ابتدا آمده است)

    55 کیلوگرم: محمد نادری خادم یک – حسین رحمانی 5 - برنده

    60 کیلوگرم: سعید احمدی 7 - برنده – فرشاد صفرزاده - صفر

    66 کیلوگرم: محمد مهدی یگانه جعفری 7 – برنده – سعید صالحی - صفر

    74 کیلوگرم: مسعود حیدریان 3 – سعید داداش پور 6 - برنده

    84 کیلوگرم: مسعو مددی 3 – داتو مارساگاشویلی 5 - برنده

    96 کیلوگرم: اباذر اسلامی 3 - برنده – گئورگی گوگشلیدزه 2

    120 کیلوگرم: خشایار دهستانی 2 – امید گل محمدزاده 5 - برنده

    مربیان گاز مازندران: بهنام طیبی – یعقوب نجفی جویباری سرپرست: مجید خدایی

    مربیان ثامن مشهد: محمد اصلانی – جواد عرفانیان سرپرست: سید جعفر موسوی