1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نتایج کامل روز گذشته المپیک ۲۰۱۲

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 5, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

  1. احسان روزبهانی، بوکسور وزن ۸۱ - کیلوگرم تیم ملی ایران با برتری مقابل حریف ترکیه‌ای به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت؛ افزون بر این که سعید محمدپور، وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلویی کشورمان در حرکات دوضرب، وزنه ۲۱۹ کیلوگرم را مهار کرد و با مجموع ۴۰۲ کیلوگرم به عنوان پنجم المپیک رسید. البته محمدپور در حرکت یک‌ضرب، وزنه ۱۸۳ کیلویی را مهار کرد.
    نتایج کامل هشتمین روز (شنبه) سی‌امین دوره بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ در رشته‌های گوناگون مشخص شد و در این روز، بهترین نتایج کاروان ایران در رشته‌های بوکس و وزنه‌برداری رقم خورد؛ احسان روزبهانی، بوکسور وزن ۸۱ - کیلوگرم تیم ملی ایران با برتری مقابل حریف ترکیه‌ای به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.
    به گزارش «تابناک»، در ضمن سعید محمدپور وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلویی کشورمان در حرکات دوضرب، وزنه ۲۱۹ کیلوگرم را مهار کرد و با مجموع ۴۰۲ کیلوگرم به عنوان پنجم المپیک رسید. البته محمدپور در حرکت یک‌ضرب وزنه ۱۸۳ کیلویی را مهار کرد تا به این ترتیب با کسب عنوان چهارمی در حرکات یک‌ضرب به کار خود پایان دهد.
    بنا بر این گزارش، رقابت‌های هشتمین روز بازی‌های المپیک لندن از ساعت ۱۱ شنبه به وقت تهران با برتری یک بر صفر تیم هاکی زنان استرالیا مقابل آفریقای جنوبی آغاز شد و با دیدار تیم‌های والیبال مردان برزیل و صربستان که از ساعت ۲: ۱۵ بامداد یکشنبه آغاز شد و به برتری سه بر دو تیم برزیل انجامید، به پایان رسید.
    در این روز ورزشکاران در ۲۳ رشته با یکدیگر رقابت کردند که نتایج کامل این مسابقه‌ها به شرح زیر است:
    * دوومیدانی؛ ۱۰۰ متر مردان: سه ورزشکار از آمریکا، سه دونده از جامائیکا و نماینده بریتانیا به ترتیب در رده نخست گروه‌های نخست تا هفتم قرار گرفتند.
    * هفتگانه زنان: نمایندگان بریتانیا، آلمان و روسیه به ترتیب صاحب مدال‌های طلا، نقره و برنز شدند.
    * پرش با نیزه زنان: نمایندگان روسیه، کوبا، آمریکا، آلمان، لهستان، آلمان، بریتانیا، فرانسه، آلمان، آمریکا، استرالیا و جمهوری چک به ترتیب با قرار گرفتن در رده‌های نخست تا دوازدهم مجموع گروه‌های اول و دوم به مرحله نهایی راه یافتند.
    * ۴۰۰ متر مردان: دونده‌های جمهوری دومینیکن، گرانادا، بلژیک، دو ورزشکار از باهاماس و نمایندگان استرالیا و بلژیک در رده نخست گروه‌های اول تا هفتم قرار گرفتند.
    * سه هزار با مانع زنان: دونده آلمان و دو نمانیده از اتیوپی رده نخست گروه‌های اول تا سوم را کسب کردند.
    * ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی مردان: دو ورزشکار کشور چین مدال‌های طلا و برنز را از آن خود کردند و نماینده گواتمالا صاحب مدال نقره شد.
    * ۴۰۰ متر با مانع مردان: سه ورزشکار از آمریکا و دونده‌های بریتانیا، پورتوریکو، جمهوری دومینیکن، ترینیداد و توباگو و جامائیکا به مرحله نهایی راه یافتند.
    * پرتاب دیسک زنان: نمایندگان کرواسی، روسیه و چین به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * ۱۰۰متر زنان: دوندگان جامائیکا مدال‌ها طلا و برنز را تصاحب کردند و مدال نقره به نماینده آمریکا رسید.
    * پرش طول مردان: نمایندگان بریتانیا، استرالیا و آمریکا به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.
    * ۴۰۰متر زنان: سه دونده از آمریکا، دو ورزشکار از جامائیکا و نمایندگان روسیه، بوتسوانا و بریتانیا به مرحله نهایی راه یافتند.
    * ۱۰هزار متر مردان: نمایندگان بریتانیا، آمریکا و اتیوپی به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * بدمینتون دو نفره مردان: تیم‌های چین و دانمارک با برتری مقابل مالزی و کره جنوبی به دیدار نهایی راه یافتند.
    * دو نفره زنان: نمایندگان چین، روسیه و ژاپن به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * انفرادی زنان: دو بدمینتون باز چینی، مدال‌ها طلا و نقره را تصاحب کردند و مدال برنز به ورزشکار هندوستان رسید.
    بسکتبال مردان گروه A: تونس ۶۹ فرانسه۷۳ / لیتوانی۹۴ آمریکا ۹۹ / نیجریه ۷۹ آرژانتین۹۳
    گروه B: روسیه۷۷ اسپانیا۷۴ / چین۵۹ برزیل۹۸ / بریتانیا۷۵ استرالیا۱۰۶
    * والیبال ساحلی زنان: تیم‌های چین، ایتالیا، جمهوری چک و آمریکا به ترتیب مقابل تیم‌های روسیه، اسپانیا، برزیل و هلند به برتری رسیدند.
    * مردان: تیم‌های برزیل، هلند، آلمان و آمریکا به ترتیب بر تیم‌های آلمان، سوییس، لتونی و روسیه غلبه کردند.
    *بوکس مردان وزن ۴۹ کیلوگرم: نمایندگان چین، قزاقستان، ایرلند، هندوستان، روسیه، ترکیه، تایلند و بلغارستان با برتری مقابل حریفان خود، راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.
    * وزن ۶۴ کیلوگرم: ورزشکاران کوبا، ازبکستان، قزاقستان، ایتالیا، بریتانیا، مغولستان، استرالیا و اوکراین بر حریفان خود غلبه کردند.
    * وزن ۸۱ کیلوگرم: نمایندگان کوبا، برزیل، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، ایران (احسان روزبهانی)، اوکراین و الجزایر مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.
    * دوچرخه سواری اسپریت مردان: نمایندگان آلمان و مالزی در رده نخست گروه‌های اول و دوم قرار گرفتند.
    * اومینیوم مردان: دو ورزشکار فرانسه و نمایندگان استرالیا، آرژانتین و بریتانیا تا پایان مرحله سوم در رده‌های اول تا پنجم قرار گرفتند.
    * تیمی تعقیبی زنان: تیم‌های بریتانیا، آمریکا و کانادا به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.
    * شیرجه نمایشی از سکوی سه متر زنان: نمایندگان اوکراین، استرالیا، سوئد، استرالیا، کانادا، مکزیک، دو ورزشکار آمریکا و نمایندگان کانادا، چین، ایتالیا و چین به مرحله نهایی راه یافتند.
    * سوارکاری درساژ انفرادی: ۳۳ سوارکار از کشورهای گوناگون بدون خطا به کار خود پایان دادند.
    * درساژ تیمی: تیم‌های شیلی، کانادا، مکزیک، اوکراین، بریتانیا، استرالیا، عربستان سعودی، برزیل، فرانسه، آلمان، آمریکا، هلند، سوئد، سوییس و بلژیک به ترتیب در رده‌های اول تا پانزدهم قرار گرفتند.
    * شمشیربازی تیمی سابر مردان: تیم‌های چین، کره جنوبی و آمریکا به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.
    * فوتبال مردان، مرحله یک چهارم نهایی ژاپن سه، مصر صفر / مکزیک چهار سنگال دو / برزیل سه، هندوراس دو / بریتانیا چهار کره جنوبی پنج
    * هندبال مردان گروه A: تونس۳۴ بریتانیا ۱۷ / سوئد ۲۹ آرژانتین۱۳ / ایسلند ۳۰ فرانسه ۲۹
    گروه B: کره جنوبی۲۲ صربستان ۲۸ / کرواسی۳۲ دانمارک۲۱ / مجارستان۲۲ اسپانیا۳۳
    * هاکی زنان گروه A: هلند سه، کره جنوبی دو / ژاپن یک، بلژیک یک / چین دو، بریتانیا یک.
    گروه B: استرالیا یک، آفریقای جنوبی صفر / آمریکا دو، نیوزلند سه / آلمان یک، آرژانتین سه
    * قایقرانی روئینگ یک نفره سنگین وزن مردان: نمایندگان جمهوری چک، دانمارک و استرالیا به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * دو نفره سبک وزن مردان: پاروزنان دانمارک، بریتانیا و نیوزلند به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.
    *دو نفره سبک وزن زنان: نمایندگان بریتانیا، چین و یونان به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * چهار نفره مردان: پاروزنان بریتانیا، استرالیا و آمریکا به تریب مدال‌های طلا، نقره و برنز را به دست ‌آوردند.
    * قایقرانی بادبانی کلاس لیزر مردان: نمایندگان استرالیا، سوئد، نیوزلند، قبرس و برزیل در پایان مرحله دهم به ترتیب در رده‌های اول تا پنجم قرار گرفتند.
    * کلاس RS-X زنان: قایقرانان رژیم اشغالگر قدس، فنلاند، اوکراین، کانادا و بریتانیا در پایان مرحله هشتم به ترتب رده‌های اول تا پنجم را کسب کردند.
    * سه نفره کلاس Laser Radial زنان: هلند، چین، بلژیک، بریتانیا و فنلاند در پایان مرحله دهم به ترتیب رده‌های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.
    * دونفره کلاس ۴۷۰ مردان: ورزشکاران استرالیا، فرانسه، نیوزلند، بریتانیا و کرواسی در پایان مرحله ششم به ترتیب رده‌های اول تا پنجم را کسب کردند.
    * سه نفره کلاس Elliott ۶ زنان: تیم‌های هلند، آمریکا، فرانسه، استرالیا، سوئد، فنلاند، اسپانیا، روسیه و آمریکا مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.
    * دو نفره کلاس ۴۷۰ زنان: ورزشکاران برزیل، ایتالیا، آرژانتین، هلند و نیوزلند در پایان مرحله چهارم در رده‌های اول تا پنجم قرار گرفتند.
    * کلاس RS-X مردان: قایقرانان آلمان، هلند، بریتانیا، لهستان و فرانسه در پایان مرحله هشتم رده‌های اول تا پنجم را کسب کردند.
    * تیراندازی، تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان: ورزشکاران آمریکا، صربستان و جمهوری چک به ترتیب صاحب مدال‌های طلا، نقره و برنز شدند.
    * تراپ زنان: نمایندگان ایتالیا، اسلواکی و فرانسه به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.
    * شنای ۵۰ متر آزاد زنان: شناگران هلند مدال‌های طلا و برنز را از آن خود اختصاص کردند و نماینده بلاروس صاحب مدال نقره شد.
    * یک هزار و پانصد متر آزاد مردان: ورزشکاران چین، کانادا و تونس به ترتیب به مدال‌های طلا، نقره و برنز دست یافتند.
    * چهار در صد متر مختلط انفرادی زنان: نمایندگان آمریکا، استرالیا و ژاپن به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.
    * چهار در صد متر مختلط انفرادی مردان: شناگران آمریکا، ژاپن و استرالیا به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

    * پینگ پنگ تیمی مردان: تیم‌های کره جنوبی، ژاپن، سنگاپور و چین به ترتیب مقابل تیم‌های کره شمالی، کانادا، استرالیا و روسیه به برتری رسیدند و راهی مرحله دوم شدند.
    * تیمی زنان: تیم‌های ژاپن، چین، سنگاپور و کره جنوبی به ترتیب مقابل تیم‌های آلمان، هلند، کره شمالی و هنگ کنگ پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
    * تنیس انفرادی زنان: نمایندگان آمریکا، روسیه و بلاروس به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * دو نفره مختلط: تیم‌های بریتانیا و بلاروس به ترتیب با برتری مقابل نمایندگان آلمان و آمریکا به مرحله نهایی راه یافتند.
    * دو نفره مردان: تیم آمریکا به مدال طلا دست یافت و دو تیم از فرانسه مدال‌های نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * دو نفره زنان: تیم آمریکا با برتری مقابل نماینده روسیه به دیدار نهایی صعود کرد.
    * ترامپولین زنان: نماینده کانادا به مدال طلا دست یافت و دو ورزشکار از چین مدال‌های نقره و برنز را از آن خود کردند.
    * ورزش سه گانه زنان: نمایندگان سوییس، قزاقستان و استرالیا به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود اختصاص کردند.
    * والیبال مردان گروه A: بریتانیا صفر لهستان سه / استرالیا دو، ایتالیا سه / آرژانتین سه، بلغارستان یک.
    گروه B: آلمان سه تونس صفر / روسیه سه، آمریکا دو/ برزیل سه، صربستان دو
    * واترپلو مردان: گروه A: مونته نگرو دوازده، رومانی هشت / مجارستان هفده، بریتانیا شش / صربستان یازده، آمریکا شش.
    گروه B: کرواسی یازده، استرالیا شش / یونان۹ اسپانیا یازده / ایتالیا ۹، قزاقستان شش
    * وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم مردان: نمایندگان قزاقستان، روسیه و مولداوی به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.
    نتایج المپیکی‌های ایــران تا امروز
    تیر و کمان میلاد وزیری: حذف برابر حریف مکزیکی زهرا دهقان: پنجاه و پنجم در دور مقدماتی و حذف مقابل حریف مکزیکی تیراندازی (تفنگ بادی ۱۰ متر) الهه احمدی: ششم مه‌لقا جام‌بزرگ: چهل و سوم ابراهیم برخورداری: سی و سوم
    تنیس روی میز نوشاد عالمیان: برد مقابل حریف استرالیایی و هنگ‌کنگی و باخت مقابل حریف آلمانی ندا شهسواری: باخت در مرحله نخست و حذف قایقرانی محسن شادی: مقام بیست و دوم در فینال D سولماز عباسی: صعود به فینال D دوچرخه‌سواری علیرضا حقی: در بخش جاده به خط پایان نرسید. امیر زرگری: مصدوم و حذف شد. مهدی سهرابی: صد و سیزدهم در بخش جاده علیرضا حقی: در تایم تریل انفرادی سی و ششم شد.
    شمشیربازی مجتبی عابدینی: حذف در بازی اول مقابل حریف رومانیایی
    بوکس: احسان روزبهانی به یک چهارم نهایی صعود کرد، امین قاسمی‌پور: حذف در بازی اول مقابل حریف ونزوئلایی مهدی طلوتی: برد برابر حریف اسپانیایی و راهیابی به مرحله دوم و حذف در این مرحله، علی مظاهری: حذف در بازی نخست مقابل حریف کوبایی
    دوومیدانی (پرتاب چکش) امین نیکفر: به فینال نرسید و سی و سوم شد کاوه موسوی: به فینال نرسید و بیست و دوم شد
    وزنه‌برداری: کیانوش رستمی، وزنه‌بردار وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان، با بلند کردن وزنه ۱۷۱ کیلوگرم در تک‌ضرب و ۲۰۹ کیلو در دوضرب به مقام سوم رسید و مدال برنز المپیک را از آن خود کرد؛ مدالی که نخستین مدال ایران در المپیک لندن به شمار می‌آید.
    سعید محمدپور، وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلویی کشورمان در حرکات دوضرب وزنه ۲۱۹ کیلوگرم را مهار کرد و با مجموع ۴۰۲ کیلوگرم به عنوان پنجم المپیک رسید.
     
    marzieh از این پست تشکر کرده است.
  2. MahD!ye

    MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

    15,168
    16,846
    1,083
    اووووووف اگه بوکسوره طلا بگیره:inlove: