1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نان فهیم باید دست کسانی را که به اسم احقاق حقوق زنان، به دنبال اسیرکردن مجدد زنان هستند را رو کنند

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 17, 2015 در انجمن مطالب جالب

 1. Jud/Abbot

  Jud/Abbot دختر همیشه خندون

  10,718
  18,141
  49,211
  لامی خاطرنشان کرد: اینکه غرب و غرب‌زده‌ها خصوصاً در ایران بخواهند مدافع و پیگیر حقوق زنان ایرانی یا زنان مسلمان باشند، از عجایب روزگار است. در حقیقت، قبول‌کردن غرب و غرب‌زده‌ها به عنوان محور پاسداری از حقوق زن، مثل این است که در کشوری، یک مشت جنایتکار را مسئول مبارزه با جنایت کنند؛ تا این حد نامعقول است. البته ما به‌هیچ‌وجه نباید اجازه دهیم افکار مرتجعین غرب‌زده درباره زن دوباره در سطح وسیع به ایران برگردد.

  وی ادامه داد: زنان فهیم و آگاه باید دست کسانی را که به اسم احقاق حقوق زنان، به دنبال اسیرکردن مجدد زنان هستند را رو کنند و ماسک طرفداری از حقوق زنان را از چهره آنان بردارند تا صورت زشت و ضدزن آنها دیده شود.

  مسئول مؤسسه قرآن‌پژوهی صدرا با تأکید بر این‌که دشمن می‌خواهد با سرگرم‌ساختن زنان و دختران ایرانی، به مسایل پوچ، و فلج کردن قدرت فکری آنان، نقش ممتاز زنان و دختران ایرانی در حرکت انقلاب اسلامی را به صفر برساند، گفت: آنها می‌دانند تا زمانی‌که زنان ایرانی پای انقلاب و ارزش‌ها بایستند، امکان از پا درآوردن این انقلاب نیست. پس، مسئله اصلی خیمه‌زدن غربی‌ها در ایران بر روی موضوع زن این است و مسایل دیگر پوششی است برای دنبال‌کردن این مقصود.