1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نامه تهمینه میلانی به گلشیفته فراهانی...

شروع موضوع توسط shakila_nanaz ‏Jan 14, 2015 در انجمن مطالب جالب

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

این نظر شخصی شما هست مشکلی نیست ، مشکل اینجاست که این خبر رو بدون اینکه مطمئن باشید درست هست یا نه قبول کردید ، و دوم اینکه مهم هست دنیا در مورد ایران چی فکر میکنه قبول ولی اینکه اینطور بزرگنمایی کنیم سر چیزی که فکر میکنیم خیلی خیلی گناه کبیره هست آیا درسته ؟ اگر گلشیفته چنین کاری کرده اول نظر شخصیش نسبت به چیزی بوده صحیح و غلطش پیشکش و دوم اینکه همین موارد رو به صورت ریز و درشت توی خیابونا با انواع ساپورتای مخملی تو سایز های مختلف و آرایش های 100 قلم و هرزگی های مداوم توی خیابونای شهرامون میبینم ؛ توی دنیا سلبریتی های زیادی هستن مثل کارداشیان یا لوپز یا لارنس یا جوهانسون یا هر کس دیگه تو زندگیشون همه طور هستن و دنیا این همه واسه زندگی شخصیشون بوق و کرنا نمیکنه ولی تو ایران ما یه چیز رو عده ای سیاستمدار به شدت زرنگ این بهونه رو درست میکنن که شما و باقی دوستان سرگرم این باشید تا راحت به چاپیدن خودشون مشغول باشن ؛

کدومتون از خبر اختلاص پدیده شاندیز اطلاع دارید ؟ این خبر گلشیفته میشه پوششی برای فراموشی این نوع خبرهای اختلاص و خیلی راحت خبرهای فاجعه آمیز فراموش میشه .

shakila_nanaz از این پست تشکر کرده است.
  2. mary 75

mary 75 آرامش....

156
    1,597
    5,720
    ممنون گاهی اوقات قاطی میکنه.

3. mary 75

mary 75 آرامش....

156
    1,597
    5,720
    درسته من خودم از اختلاص

4. shakila_nanaz

shakila_nanaz ✓※ زنــدِگــے مـَــלּ ســآےز تــــو نــےـس ※✓

2,027
    31,782
    69,855
    حرف شمادرست..باید اول مطمئن میشدم بعد این پست رو میذاشتم..کارم اشتباه بود

New_Sense از این پست تشکر کرده است.
  5. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    «قضاوت كردن كار هر كسي نيست و من به خودم اجازه نمي‌دهم درباره رفتار و زندگي كسي داوري كنم.»
    دقیقا
    آقا بهراد حرفای خانوم میلانی خیلی خوب بود کاش درمورد هرکسی این حرفارو آویزه گوشمون میکردیم از جمله خانوم چرخنده

6. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

جالب که این حرفای خانم میلانی بدبخت نبود . در مورد خانم چرخنده به اندازه کافی صحبت کردم .

7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    بچهاقضیه، خانوم، چرخنده، چی؟ بعد، یعنی، ننوشته،؟ گیج.شدم! درضمن، گلشیفته، که، دیگ، اختیارش، دست، خودش، نیست

8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    البت، خبرخیلی، مهم، نیست، توخارج، زیادمیفت، ماگندش، کردیم، من، خودم، یک، فمنیستم، فمنیست، به، توان، 2به، شدتم، طرفدارزنام، اماکارگلشیفته، کارفمنیستیهاایران، مشکل، کردخیلی، دیدبدک، گفتن، همه، ی، فپنیستیها،،،،،،