1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نامه تهمینه میلانی به گلشیفته فراهانی...

شروع موضوع توسط shakila_nanaz ‏Jan 14, 2015 در انجمن مطالب جالب

1. shakila_nanaz

shakila_nanaz ✓※ زنــدِگــے مـَــלּ ســآےز تــــو نــےـس ※✓

2,027
    31,782
    69,855
    نامه تهمینه میلانی:
    گلشیفته فراهانی دخترم، بدنت را دیدم بد نبود مانند همه چیز دیگر در زندگی پستی و بلندی هایی

داشت باشد که مقبول واقع شود ولی چرا بقیه اش را به معرض نمایش نگذاشتی؟ دخترم تو آزادی که

هر کاری که دوست داری انجام دهی ولی اگر خیال کردی که با این کار کمکی یا قدمی برای حقوق یا

ارزشهای انسانی و زنان برداشته ای زهی خیال باطل در گذشته کمی فکر می کردم که شاید جنبه

هایی از هنر در تو وجود داشته باشد برای نمایش دادنش ولی اکنون فکر می کنم تنها داریت همان بود

که به نمایش گذاشتی حتی اگر چیزی به تو اضافه شده باشد آن چیز ارزش انسانی ندارددر آخر قیمت

بدنت بالاتر رفته و به قیمت آن اضافه شده در آخر برایت آرزوی پیدا کردن جنس نر و مناسب خوبی را

آرزومندم در ایران که مردی دستت را نگرفت شاید در آنجا نری دستت را بگیرد و به اتاقش ببرداگر باز هم

تاثیری نداشت تصویری کامل از خود را به نمایش بگذار شاید مقبول واقع شوی حداقل برای مدتی در پناه حق دخترم

9cde72ee9e93e055946860fd61c34ccc.

mary 75، ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕، شوخ و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    عالی، بودتهمینه، میلانی، کارش20

shakila_nanaz از این پست تشکر کرده است.
  3. shakila_nanaz

shakila_nanaz ✓※ زنــدِگــے مـَــלּ ســآےز تــــو نــےـس ※✓

2,027
    31,782
    69,855
    مرسی:smile:

mary 75 از این پست تشکر کرده است.
  4. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

حالا من یه سوال از شما دارم شکیلا خانم ؟ آیا این مطالب شما صحت داره ؟ شما مطمئنی این مطلبی که نشر کردی تو این انجمن رو خانم تهمینه میلانی نوشته برای گلشیفته فراهانی ؟

5. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    در واقع من تاسف میخورم برای شما دوست عزیز شکیلا خانم که اول از هرچیزی یک خبر فقط بدون هیچ دلیل و منطق و صحتی انتشار میدی و کپی و پیست میکنی

دوم تاسف میخورم واست دوست من که اطلاعات کاملا" غلط رو میخونی و باور میکنی در آینده با همین تفکر و دیدگاه میخوای وارد جامعه بشی و ایرانی بسازی که آباد باشه و نسلی بسازی که بدون تفکر و تعقل کارهاشون رو انجام بدن

سوم تاسف میخورم که خودت به عنوان یک شخصیت زن اومدی یه شخصیت زن رو خراب کردی به خاطر انتشار چیزی که صحت نداره

چهارم تاسف میخورم که این نوع نگرش شما نسبت به این جریان چهره زن در جامعه رو تخریب میکنه چون شما باید حامی هم نوع خودت باشی اینطور میشه که یک جامعه دچار مردسالاری میشه و تمامی خانم ها از با سواد و بی سواد چوب احساسات و جنسشون رو میخورن .

پنجم تاسف میخورم که 7 نفر پست شما رو لایک میکنن بدون این که به دنبال واقعی بودن خبر و صحت خبر باشن قبول میکنن که این درسته . اینطور میشه که جامعه مثل ایران خیلی راحت عقب میمونه و ای کاش فرهنگ سلبریتی و پاراپاتزی رعایت میکردی .

خب حالا فکر میکنید من طرفدار شخصیتی به نام گلشیفته هستم ؟ نه برعکس من حمایت نمیکنم فقط طرفدار حق هستم وقتی یه موضوع صحت نداره و اطلاعات غلط میده چرا باید انتشار بشه و چرا جوونایی مثل شما باید بپذیرن بدون هیچ سوالی که آیا واقعیت داره یا نه ؟

هر وقت یاد بگیریم که گلشیفته و هر شخص دیگری نسبت به معروفیت بین المللی کاری که میکنه مربوط به خودشه و ربطی به باقی نداره میتونیم یه جامعه مدرن و سالم رو تشکیل بدیم .

دخالت کردن و سرک کشیدن تو زندگی اینو اون و آدمای کوچک و بزرگ و خبر درست کردن جعلی و دروغ و نسبت دادن به حاشیه درست کردن از بزرگترین فرهنگ ایران ما شده و از آدم با سواد و تحصیل کرده بگیر تا بی سواد و قشر ضعیف همین کار میکنه بعد ادعای فرهنگ 2500 ساله میکنیم و میخوایم ایران تو دنیا سربلند باشه .

Mariツ از این پست تشکر کرده است.
  6. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    میلانی: هیچ نامه‌ای به گلشیفه فراهانی ننوشتم

تهمینه میلانی؛ کارگردان سینمای ایران؛ با انتشار متنی اعلام کرد مطالبی که از وی در بعضی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود؛ صحت ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ در متنی که ازسوی میلانی در اختیار ایلنا قرار گرفته آمده است: در هفته‌های اخیر مطالبی از قول من باعنوان "نامه‌ای به دخترم گلشیفته فراهانی" در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که کاملا تکذیب می‌شود و صحت ندارد.

این مطلب و مطالب مشابه آن به منظور ترور شخصیت فرهنگی و هنری اینجانب منتشر می‌شود و بدینوسیله اعلام می‌دارم که مطالب منتشر شده ربطی به من ندارد.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

Mariツ و shakila_nanaz از این پست تشکر کرده اند.
  7. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    همچنين در هفته‌هاي اخير مطالبي از قول تهمينه ميلاني با عنوان «نامه‌يي به دخترم گلشيفته فراهاني» در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر شد كه اين كارگردان سينما ضمن تكذيب اين نامه گفت: نگارش اين نامه از طرف من به هيچ عنوان صحت ندارد. اين مطلب و مطالب مشابه آن براي ترور شخصيت فرهنگي و هنري من منتشر مي‌شود و كاملا مشخص است كه عده‌يي دنبال خراب كردن من هستند.

كارگردان «سوپراستار» ادامه داد: «كساني كه من را مي‌شناسند متوجه مي‌شوند كه اين نامه لحن و ادبيات من را ندارد. من هرگز در هيچ نوشته‌يي با لحن دستوري و تحكمي با كسي حرف نمي‌زنم». او سپس افزود: «قضاوت كردن كار هر كسي نيست و من به خودم اجازه نمي‌دهم درباره رفتار و زندگي كسي داوري كنم.»

روزنامه اعتماد

8. mary 75

mary 75 آرامش....

156
    1,597
    5,720
    ببخشید آقا من از اینکه اینو تهمینه گفته یا نه تشکرنکردم مطلبش از نظر من درست بود و هر کی هم گفته باشه از نظر من درست گفته و اصلا هم مهم نیس کی باشه.الان بقیه ی دنیا چی در مورد ما ایرانیان فکر میکنن؟ایا زن سالاری به اینه که حجاب رو باید برداشت؟

9. mary 75

mary 75 آرامش....

156
    1,597
    5,720
    چرا وقتی پاسخ میدم همه باهم قاطی میشه؟

10. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431