1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

نامه ای از یک دوست...

شروع موضوع توسط 20sara ‏Jul 5, 2014 در انجمن درد دل

1. 20sara

20sara sara

50
    248
    238
    سلام عشق من. اينک که داري اين را ميخوني من به اجبار از ديارم دورشده ام.نوشته بودي که" تو انچه را که من از دوستم از عشقم واز مهربان مورد نظرم ميخواهم، نداري " در جواب مينويسم اگر ديگران ماديات به پات ريختند و شاد شدي.اگر چند لحظه در بستري ارام شدي و ساده از کنارشان گذشتي.اگر لذت دادي به چند هواخواه ثانيه ايت ,واينک يا تو يا انها تو را در زير خاکستر خاطرات از ياد برده اند, و نداشته هاي من را به رخم ميکشي.بدان من همانم که بعد گذشت اين همه سال برايم نامه مينويسي.
    تو که با دارندگان بسياري بودي انها چه شدند؟انهائي که برجهايشان رنگ اسمان را هم خراب کرده است.چرا اينک فراموشت کرده اند و از ياد برده اي انها را.مگر نه اينست که من انچه را تو ميگویي ندارم. .خوب ميداني من ثروتمندترين دوست تو بودم. من فلبي به وسعت عشق تو دارم.احساسي به پاکي تولد يک شبنم در صبحدمان بهاري دارم.صداقتي که دارم مهرم را از دروغ دور ميسازد.
    و با ايماني که به وجود پاک تو دارم همه بديهايت رو فراموش کرده ام.
    ديگر هيچ وقت از نداشته هايم حرف نزن چون تو خوب ميداني که اگر چيزي نميداشتم اينک فراموش شده بودم مثل همگان...
    .. و يادت نرود من لباني اتشين دارم که لذت عشق و شيريني انرا بر جسمت حکاکي ميکنم.... انگونه که فرهاد بر بيستون نقش بر جسته زد...

نفس جوووون از این پست تشکر کرده است.