1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

میدانم

شروع موضوع توسط ®ŁáÐɏ §¡£Vë ‏Sep 30, 2014 در انجمن درد دل

1. ®ŁáÐɏ §¡£Vë

®ŁáÐɏ §¡£Vë $من و مجتبی$ . . .#شما همه#

7,931
    22,179
    104,475
    می دانم اگر روزی عاشق شوم، هیچکس اورا اندازه ی من دوست نخواهد داشت ... نه هیچکس ب اندازه ی من به او توجه نخواهد کرد... و هیچکس تمام قلبش را به او نخواهد بخشید.. میدانم اگر عاشق شوم حسودترین آدمی خواهم شد که اطرافش میشناسد.. حساس ترین فردی هستم که که سراغ دارد.. می دانم اگر عاشق شوم دیگر منی وجود ندارد و تماما میشود او.... میدانم... میدانم اگر عشق گریبان مرا بگیرد دیگر از آن دختر مغرور تند اخلاق چیزی بجز مجسمه ای خسته باقی نخواهد ماند... من همه ی این هارا میدانم.. میداتم اگر عشق سرکی در روزگار من بکشد ، دیگر بی تفاوتی هایم را کسی نخواهد دید ... میدانم تمام وجودم پر میشود از شوق و اشتیاق بودنش .... از لمس دست هایش و استشمام عطری ک اطمینان دارم همیشه دوستش خواهم داشت ، و ضربان قلبی که بهترین ریتم هارا برای من دارد... میدانم اگر عاشق شوم تمام شهر پر میشود از من...او...و تمام اتفاقاتی که باعثش عاشق بودن من است ... میدانم روزی تمام دیوانگی های این شهر را به من نسبت خواهند داد ... میدانم... میدانم روزی این اتفاق خواهد افتاد... و آن روز ، من، با تمام سنگلاخ های زندگی ام ، خوشبخترین زن این شهرم

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، ×امیرمحمد × و Avin Devil از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    میسی عزیزدلم جیگریه من^_^!

®ŁáÐɏ §¡£Vë از این پست تشکر کرده است.