1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مهمان هفته سیزدهم صندلی داغ "فرزانه"

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Jul 7, 2013 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,365
    1.ﭼﻪ ﺷﺎﻣﭙﻮﯾﻲ ﻣﯿﺰﻧﻲ؟ !2.ﻣﺪل ﻣﻮﻫﺎت؟ !3اﺧﺮﯾﻦ! دﻓﻌﻪ اي رﻓﺘﻲ اراﯾﺶ ﻛﺎﻩ؟ !4.ﻧﺮخ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﻣﻮ ﭼﻨﺪﻩ؟ !5.اﺳﻢ اراﯾﺸﻜﺎﻫﻲ ﻣﯿﺮي؟ !6.رﺷﺪ ﻣﻮﻫﺎت ﭼﻄﻮرﻩ؟ !7.دوﺳﺖ داﺷﺘﻲ ﻣﻮﻫﺎت ﭼﺠﻮري ﺑﺎﺷﻦ؟ 8.ﻣﯿﺪوﻧﺴﺘﻲ ﻣﻮﻫﺎت ﺑﭽﻪ ﺑﻮدي ﺧﯿﻠﻲ ﺟﯿﻜﺮ ﺑﻮدن؟!

میلاد 1 از این پست تشکر کرده است.
  2. جک های بیمزه زیاد شنیدم این جکای پاستوریزه و همونیژه شده جزو بدتریناشن یادم نی ولی زیاد شنیدم و اون طرفو ضایع میکنم خخخخ :whistling: 2- اونم زیاد شنیدم همه این جکایی که میزارم تو انجمن باحالترینا هستن:cool: 3-آب هندوانه آب هویج کلا آب چایی هم نمیخورم 4-نهار:O_o: )خیلی ینی نهار خیلی کم میخورم تا نهار تموم شد میگم مامان چی داریم بخورم خخخخ:biggrin: 5-اکثرا جیغ میزنم کل محله صدا مو میشنوند خخخخ کسی رو نمیزنم ولی بدبخت اون طرف خخخ:roflmao 6- من از اون دسته آدما هستم که خیلی تشکر میکنم مژدگانی میدم فوقش 1ملیونشو بهش میدم و با اون طرف دوست میشم و بازم ازش تشکر میکنم چیزه برفی من یه ملیارد گم کردم تو ندیدیش خخخخ :redface: 7-اینکه بی غیرت نباشه پول حلال برا خانوادش بیاره:3: 8-آدم هیچی نداشته باشه ولی شعور و جنبه داشته باشه 9-خانم حیدرپور:inlove: 10- چی؟

میلاد 1، magid202020 و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,480
    50,615
    29,365
    1.اﺧﺮﯾﻦ دﻓﻌﻪ اي ﻛﺮﯾﻪ ﻛﺮدي؟ !2.ﭼﺮا؟ !3.ﺑﺨﺎﻃﺮ! ﻛﺲ ﺧﺎﺻﻲ ﺑﻮد؟ !4.ﻛﻲ ﺑﻮد؟ !5.زﯾﺎد ﻛﺮﯾﻪ ﻣﯿﻜﻨﻲ ﯾﺎ ﻛﻢ؟ !6ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﻛﺮﯾﻪ رو واﺳﻪ ﻛﻲ ﻛﺮدي؟ 7.ﺗﺎﺣﺎﻻ ! ﺷﺪﻩ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﯾﻜﻲ از ﺑﭽﻪ ﻫﺎي ﻫﻔﺘﺎدي اﺷﻚ ﺑﺮﯾﺰي؟!اﻛﻪ ﺷﺪﻩ ﻛﻲ و ﭼﺮا؟ !8.ﻓﻚ ﻣﯿﻜﻨﻲ اﺷﻚ ﻫﯿﭽﻜﺴﻮ ﺗﻮ اﻧﺠﻤﻦ در اوردي؟ !ﻛﻲ و ﭼﺮا؟ 9.اﺧﺮﯾﻦ دﻓﻌﻪ اي ﻛﻪ اﺷﻚ ﻛﺴﻲ رو در اوردي ﻛﻲ !ﺑﻮد؟ ! 10.ﻓﻚ ﻣﯿﻜﻨﻲ اﻻن ﻛﺴﻲ دارﻩ ﺑﺨﺎﻃﺮت اﺷﻚ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ؟

4. barfi

20,480
    50,615
    29,365
    1.ﺑﺎ ﻣﺎﻣﺎن راﺣﺖ ﺗﺮي ﯾﺎ ﺑﺎﺑﺎ؟ !2.دوﺳﺖ داﺷﺘﻲ ﺗﻚ! دﺧﺘﺮ ﻧﺒﻮدي؟ !3.آﺑﺠﻲ ﯾﺎ داداش؟ !4.ﻛﻲ ﺑﻬﺘﺮ از ﻫﻤﻪ ﺗﻮ ﺳﺨﺘﯿﺎت ﻫﻤﺮاﻫﺘﻪ؟ !5.واﺳﻪ ﻛﻲ دردو دل ﻣﯿﻜﻨﻲ؟ !6.ﺗﻮ ﺑﻐﻞ ﻛﻲ آروم ﻣﯿﺸﻲ؟ !7.آﺧﺮﯾﻦ دﻓﻌﻪ اي ﻛﺴﯿﻮ ﺑﻮﺳﯿﺪي ﻛﻲ ﺑﻮد؟ !8.ﻛﻲ ﺑﻮد؟ 9.دوﺳﺖ داري.ﻛﻲ ﺑﻮﺳﺖ ﻛﻨﻪ؟ !10.ﭼﺠﻮر ﺑﻮﺳﻪ! اي دوﺳﺖ داري؟

5. -سعید رو 2-6آذر 3- آسونه خخخخخ 4- تولد روزی است که چشم انسان به روی جهان هستی گشووده میشود 5- میتوان زندگی نو ساخت 6- کاکایوئی خخخخخخ 7-یه عروسک خالم بهم هدیه داد من اگه 90سالم بشه دوست دارم عروسکو 8-مامان آرام پز خخخخخ 9-پدر 50تومان پول 10-هیچ احساسی 11- نع

saeid-ha، میلاد 1، magid202020 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. barfi

20,480
    50,615
    29,365
    1.ﻣﺘﺮو ﯾﺎ ﺧﻂ واﺣﺪ؟! 2.ﻣﺘﺮو ﻛﻲ ﻣﯿﺎد شهر رضا؟! 3.ﺗﺎﺣﺎﻻ ﺑﺎ ﻛﺎروان رﻓﺘﻲ ﺳﻔﺮ؟! 4.ﻛﺠﺎ؟! ! 5.ﺑﻬﺖ ﺧﻮش ﻛﺬﺷﺖ؟! 6.ﻛﺠﺎ دوﺳﺖ داري ﺑﺮي؟ اﯾﺮان ﺧﺎرج از ﻛﺸﻮر: 7.ﻛﺠﺎﻫﺎي اﯾﺮان رﻓﺘﻲ؟! 8.ﻛﺪوم ﻛﺸﻮر ﻫﺎ رﻓﺘﻲ؟! 9.ﻛﺠﺎي اﯾﺮان رو ﺑﯿﺸﺘﺮ دوﺳﺖ داري؟ !10.دﻟﯿﻞ؟!

میلاد 1 و magid202020 از این پست تشکر کرده اند.
  7. barfi

20,480
    50,615
    29,365
    ! 1.ﻓﻚ ﻣﯿﻜﻨﻲ ﻛﻲ ﺑﯿﺸﺎر از ﻫﻤﻪ ازت ﺳﻮال ﻛﻨﻪ؟! ! 2.ﭼﺮا اﯾﻨﻘﺪ ﺳﻮال ﻣﯿﭙﺮﺳﻪ؟ ! 3.ﺑﻌﺪش ﻛﻲ؟ 4.دوﺳﺖ داري ﻛﻲ ﺑﯿﺸﺘﺮ ازت ﺳﻮال ﻛﻨﻪ؟ ! 5.ﭼﺠﻮر ﺳﻮاﻻﯾﻲ دوﺳﺖ داري؟! 6.ﻓﻚ ﻣﯿﻜﻨﻲ روزي ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻮاب ﺑﺪي؟ 7.ﻛﻲ ﺑﯿﺸﺘﺮ از ﻫﻤﻪ ﻟﺠﺘﻮ در ﻣﯿﺎرﻩ؟!

8. 1- داداش مجتبی البته خوش تیپه:cool: 2- ندیدم ولی برفی فک کنم خوشگل باوشه 3:biggrin: - نداریم خخخخ 4- امین 5-ببخشیدا ولی سعید خخخخخخخخخخ:24: 6-خودم ههههههههه 7-ستاره 10- برفی و تیلور 11-خودم و امین و سامان و سونیا 12-مجید خخخخخخخ 13-تنها و دنت :عارش14-خیلی هستن 15-برفی سامان نازننین (تکراری:biggrin: )16-نداریم

saeid-ha، میلاد 1، magid202020 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. با داش مجید و سعید 2- زیاد 3-به تو چه خخخ:28: 4- نیدونم 5- آره 6-عشقم ایرانسل جوننننننننننننننن:roflmao 7-ایر ایر بهش میگم خخخخخخخ:35: 8- ازش نپرسیدم خخخخخخخخخخ:roflmao

میلاد 1 و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  10. barfi

20,480
    50,615
    29,365
    ﻫﺮ ﻛﺪوم از اﻓﺮاد زﯾﺮ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺷﻜﻠﻚ: ﻓﺎﻃﻤﻪ
    ﺑﺮﻓﻲ
    ﻛﻠﻮﭼﻪ ﺧﺎﻧﻢ
    ﺷﯿﻮا
    اﺗﻨﺎ
    یﺎﺳﻲ
    راﺿﯿﻪ