1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مهمان هفته بیستم صندلی داغ "vishtasb"

شروع موضوع توسط behnam7503 ‏Oct 27, 2013 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. من چه جور ادمی ام؟!:279::biggrin:

Mr EhSaN از این پست تشکر کرده است.
  2. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
    نفر بعد صندلی داغ یک ساعت دیگر اعلام خواهد شد

♪ Saba Banu ♫ از این پست تشکر کرده است.
  3. behnam7503

behnam7503 ناظم انجمن

3,895
    10,884
    1,729
  4. 1.-چقدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟ خیلی کم البته تا طرفم کی باشه

2-در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟ تدریس رباتیک و حفاظت از سایت ها

3-دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟ خودت بهنام :35:

4-تا الان ضربه عشقی خوردی اگه جوابت مثبته بگو اخریش کی بوده؟ آره اولی و آخری نداشته یکی بوده که بیشرف بد جواب 4 سال اعتماد رو داد

5-نظرت در مورد یه مهمونی چیه؟شرکت میکنی؟ اگه تیلورم توش باشه 100% نباشه ولی مردونه باشه شاید بیام

6-چپ دستی یا راس دست؟ راست دست

7-اگه به یکی پیشنهاد دوستی بدیو ردش کنه عکس العملت چیه؟ عکس العمل خاصی ندارم

اصن چه حسی بهت دس میده؟تا الان دادی؟ اخریش کی بوده؟ راسشو بگو امارتو دارم من فقط به یکی پیشنهاد دادم و اونم 2-3 بار رد کرد بعدش قبول که همه سایتم میشناسنش

8-تجربه مشروب داشتی؟اگه اره نوعشو بگو و اخرین استفادت کی بوده؟ بله داشتم ، شراب قرمز ، ابسلوت ودکا ، ویسکی چیواز ، و راکی ترکی

9-هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟ هیجان ینی خود من :16: اووههه شدید دوسش دارم خخخ

10-تا الان شده یه جنس مخالف تحریکت کنه ناجوررررر؟ نه

11-اخرین باری که یه جنس مخالف البت از نوع نامحرمش لمست کرده اونم عمدا کی بوده؟ نمیدونم خدایی

12-تو چی این کارو انجام دادی؟ قبل دوستی با تیلور واسه اذیت کردن ملت آره ولی بعدش نه اصلا

13-تا الان شده بعد از یه رابطه لاو طرفت برات عادی بشه یه جوری در پی راهی باشی تا از شرش راحت بشی؟ وا مگه احمقم؟

14-نظرت درمورد اینکه من مدیر این سایت بشم چیه؟ در سایتو باید تخته کرد بهنام

15-اگه نصف شب از خواب بپری و ببینی من قزوینی پشت سرتم چه عکس العملی نشون میدی؟ پ تو هنوز اسم فسایی جماعت به گوشت نخورده خخخ فکنم تو در بری

16-شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟ متین ، آقا ، بامعرفت، در یه کلمه مرد

17-الان چه حسی داری؟ حس خوب

5. 1. اسمت رو کی انتخاب کرد؟اگه میدونی جزئیاتش رو بگو. پدر بزرگ و دلیلش رو نمیدونم

2- چند نفر از اعضای سایت اسم اصلیت رو میدونن؟ اکثرا میدونن اسم شناسنامه ای من احسانه ولی ویشتاسب صدام میکنن و به اسم احسان جوابی نمیدم

3- میشه من بعد اسم اصلیت رو بگم؟ ؟ خودم گفتم

4- چرا دو تا اسم داری؟ تا جونت بالا بیاد :35: حال میکنم

5- کی میخوای ازدواج کنی؟ از 25 تا 28

6- دوست داری اسم دخترت چی باشه؟ کاساندان

7- عاشق میشی بعد ازدواج میکنی یا ازدواج میکنی بعد عاشق میشی؟ عاشق میشم بعد ازدواج میکنم

8- چرا همه فکر میکنن ازدواج محدودیت میاره؟ خب چون برای بعضی افراد عوضی میاره

9- چرا همیشه خانم ها و آقایون بعد ازدواج معتقدن باید زندگی مجردی رو دور ریخت و یه زندگی ه تازه شروع کرد؟ تو هم اینجوری فکر میکنی؟ نه اصلا

10- تا حالا به کسی ظلم کردی تو برسا؟ اسم یا اسماشون رو بگو و ازشون بخواه حلالت کنن توی کجا؟ برسا؟ برسا کوجاست؟

11- همسر و فرزندت در حال غرق شدنن و تو فقط یکیشون رو میتونی نجات بدی. کدومشون؟ همسر

12- شادترین و غمگین ترین خاطره ات از من ندارم

13- یه اسم مستعار جدید برای خودت، من، و اون یکی انتخاب کن گرشاسپ

14-آخرین باری که با کسی میحرفیدی غیبتی ازم کردی رو بگو. نگی حلالت نمیکنم! خو نکن به درک خخخخ :35: آخرین بار با تیلور و گفتم ای تو روحت با این سوالای تکراریت خخخ :35:

15- تا حالا به من حسودی کردی. کی؟ کجا؟ چرا؟ نه

16- از بین بچه های هفتادیها غیبت کیو بیشتر از همه کردی؟ اسمشو بگو و همینجا ازش حلالیت بطلب. منظورت اذیته دیگه؟ تیلور و سجاد

17- یه فال حافظ برام بگیر با نیت خودت. نیتتم بگو ها چشم ... نیت میکنم موفق باشی تو کارات

6. گو ببینم تا حالا چند بار تجدید شدی ؟؟ رفوزه چطور ؟؟ 1 بار تجدید که اونم خدا خودشو پدرشو بیامرزه دادم 10 اونم درس عربی

به نظر خودت آدمیزاده باهوشی هستی ؟؟ آره

خودت را چقدر دوست داری ؟؟ زیاد

دوست داری رییس جمهور شی؟؟ نه

تا حالا دعوا کردی ؟؟ نگو نه که باورم نمی شه آره

به نظرت بهترین شهر بعد از قزوین کدوم شهره ؟؟ قبلش فسا و شیراز و آخرین شهر قزوینه

از احکام چه چیزهایی میدانی دقیق تایپ کن خیلی کم

انواع غسلها را نام ببر:biggrin: فکنم ارتماسی یا ارتباسی یه همچی چیزای و جنابت و غسل مس میت یا خود میت
    کدوم غسل بیشتر به کارت میاد:12: جنابت

نصفه شب خواب اونجوری ببینی چه اتفاقی میفته:18: آدم جنب میشه

بعد اون خواب به کجا مراجعه میکنی:18: حمام

غسل جنابت را دقیقا شرح بده:laugh: مث باقی غسلاست

برای چه چه کاری غسل جنابت واجب میشه:16: اسمش روشه واسه وقتی مرد جنب میشه

چند هزار بار غسل جنابت انجام دادی:17: قد موهای سرت

تابحال دخانیات استعمال کردی ؟؟ با ذکر نوعش و رسم شکل دقیق بله قلیون از نوع براز و میوه ای

منو چند تا دوست داری ؟؟ 2 تا

قبل از اینکه سوال کنم منو چند تا دوست داشتی ؟؟ 6 تا

تا حالا کجاهای ایران را دیدی ؟ خیلی زیادن

می دونم که دوست نداری سوالام تموم شه ولی اینها طرح احکام بودند دیگه حالا ایشاالله مدل سوزان از یک روش دیگه هم در راهه ؛ البته نگفتی مرگ رویایی را بیشتر دوست داری یا ناگهانی ؟؟ ناگهانی

7. سیــــــــــلام داداشـــــــــی:20
    1.خـــــــــوبی؟؟:16: آره
    2.الان احساس سوختگی میکنی؟؟:17: نه
    3.چرا اکثرا سوالاشون کپی شده اس؟؟چرا خودشون سوال طرح نمیکنن؟؟:31: سیستمشون شیرازیه
    4.آها راستی چرا انقد جدی ج دادی به سوالا؟؟:frown: خو جدی باهاس جواب داد دیگه خخخخ
    5.چرا حس میکنم جدیدا جدی تر شدی نسبت به قبل؟؟:unsure: نه بابا من همونم خخخخ
    6.این همه کاربر،چرا من خاهرتم؟؟؟:geek::inlove: دلیلش بماند عمرا بگم خخخخ :35:
    7.میدونم از سوالای چرت و پرت بدت میاد!حالا چرا بدت میاد؟؟؟:confused: خو چون وقت تلفیه خخخخ
    8.بستنی انـــــــــــار من چی شد؟؟؟؟:rolleyes: :cautious: من خوردمش
    9.ایرانی بودن حس خوبیه نه؟؟:inlove: 100% آره
    10.(دور از جونت)دوس داری رو سنگ قبرت چی بنویسن؟؟؟:205: سر قبر من میای فقط حق داری بخندی گریه میخای بکنی نیا قلمت خورد
    11.اگه آخرین روز زندگیت باشه،از کی معذرت خواهی میکنی؟؟؟چیکار میکنی تو اون روز؟:unsure: از خدا و پدر و مادر و میرم به عشقم میگم خیلی دوست دارم دیوونه
    12.اگه بتونی از خدا یه سوال بپرسی چی میپرسی؟؟؟:84: چرا من!؟
    13.به بهشت و جهنم اعتقاد داری؟؟؟:48: آره
    14.راستــــــــــی حالت بهتره؟؟؟:unsure: :inlove: توپه توپم
    15.یه اعتراف کن.حالا هرچی باشه:biggrin: خیلی شیطونم
    16.آدم دورو بدتره یا دروغگو؟؟:speechless: هر دوشون رو باید کشت خخخخ
    17.مزخرف ترین چیزی که تو زندگی آدما وجود داره؟؟:67: خود زندگی
    18.اگه یه روز از خواب پاشی ببینی تو آسمون دوتا خورشید هس،ولی مردم توجهی نکنن و به زندگی عادیشون ادامه بدن چیکار میکنی؟؟:85: هیچی منم عادی زندگی میکنم
    19.این شکلکه به نظرت شبیه من هس؟؟:geek: همه میگن شبیهمه:roflmao نچ
    20.من زیادی احساساتیم نه؟؟؟:unsure: نرمالی از نظر من
    21.اگه بخوای یه اسم "ایرانی" اسم انتخاب کنی به عنوان داداشم چی انتخاب میکنی؟؟:tongue: (مــــائده عربیه دیگه! :279: ) رودگونه
    22.عربی نفرت انگیز تره یا ریاضی؟؟؟:sick: عربی
    23. زن داداشم خـــــــــوبه؟؟؟:cautious::inlove: بی معرفت شده فقط به تو اس میده منو یادش رفته...:frown: آره خوبه ممنونم که پرسیدی . چشم بهش میگم
    24.به من کدوم یکی از این اسما میاد؟؟و چرا؟ مــائده-گلنــار-نــارگل-مانیستار :wink: نارگل
    25.اگه بتونی یه روز کامل نامرئی بشی،حاضری بری ببینی بقیه پشت سرت چی میگن یا چه نظری دارن؟؟؟:188: نه
    26.آها!بوگو ببینم جریان این شکلکو میدنی؟؟چیه؟؟:94: خاله بازی
    27. به نظرت من کی میمیرم؟؟؟بمیرم میای سر قـــــبرم؟...:154: شوما بعد من میمیری
    28.چرا عبارت "عـــــامو ولم بوکون" انقد واسه ما کاربردیه؟؟؟:roflmao:laugh: چون یه حسیه در حد توله سگ بتمرگ خخخخ
    29.چی میخوای تو زندگیت که تاحالا بهش نرسیدی؟:ninja: هیچی
    30.کنکور چیز مزخرفیه نه؟؟؟:O_o::sick::mad: نه
    :22:ببخشید اگه خسته شدی:20
    .::پـــــــــاسخ کوتاه دهـــید::.
    31.ماکارونی یا تیلور؟؟؟:roflmao تیلور
    32.من یا ماکارونی؟؟:cautious: تو
    33.بوگاتی یا ماکارونی؟؟:eeK: کاکارونی
    34.حاضری طراح سوال کنکور شی؟؟:33: نچ
    35.نت پرسرعت یا بوگاتی؟؟:biggrin: بوگاتی
    36.این شماره کجاس؟؟2966:24: خونه عمت
    37.عشق وجود داره؟؟ آره
    38.برزخ یا رویا؟؟ برزخ
    39.مـــــــــــرگ یا زندگی؟؟؟ زندگی
    40.اعدام یا شکنجه روحی؟؟ اعدام
    41.قهوه تلخ یا چایی تلخ؟؟ قهوه تلخ
    42.هوا ابریش خوبه یا آفتابیش؟؟ ابری
    43.قبول داری "شعور" داشتن نعمتیه که هرکسی نداره؟؟ 100% آره
    44.آدم بی جنبه ای هستی یا باجنبه؟؟ با جنبه تره منم هست مگه؟
    45.حلالم میکنی؟؟؟؟؟..... آره

46.اگه آخرین انسان روی کره خاکی باشی چیکار میکنی؟؟ زندگی
    47.حس تنفر بدتره یا بی تفاوتی؟ بی تفاوتی
    48.سوالام خیلی مزخرف بود نه؟؟:unsure: نه اصلا
    49.اناری خواهرت عوض شده به نظرت؟؟؟(از همه نظر):205: آره
    و سوال آخر
    50.نظرت چیه دیگه نیام اینجا؟؟؟:25: خودر خاکشیرت میکنم نیای
    خوب ایشالا که سرتو درد نیاورده باشم سعی کردم سوالام تکراری نباشه،ینی 90% سوالای خودم بود:12:
    :20:20:20:20

8. 1.چنتا دروغ گفتی تا حالا؟؟؟ خیلی کم در حد انگشت شمار

2.چند نفرو زدی ؟؟؟ فکنم بالا 10

3.سیگار میکشی؟؟ نه

4.ماشین شخصی استفاده میکنی یا وسایل نقلیه عمومی؟؟؟ عموی

5.چ ورزشی دوس داری؟؟؟ وشوو

6.اهل رشوه هستی؟؟؟گرفتی تا حالا؟؟؟ نه و نگرفتم

7.دفتر تلفن گوشیت چند نفر داری؟؟؟ فکنم 100 تا یا کمتر

8.دوس داشتی ی شهر دیگه زندگی کنی؟؟؟کجا؟؟؟ بانه توی کردستان

9.اگه بگن تا چند دقیقه دیگه میمیری ب کی سر میزنی؟؟؟ خانواده و تیلور

9. از این کلماتی ک برات میذارم بهم از 0 تا 100 نمره بده

1:احساس: 50

2:معرفت: 60

3:هوش: 80

4:اطلاعات: 80

5:مرام: 60

6:ورزش: نمیدونم

7:زرنگی: 40

8:پرویی: 10

9:کم رویی: 90

10:غرور: 70

11:اعتماد به نفس: 90

12:شعور: 100

13:ادب: 100

10. 1.نام واقعی-نام مستعار-سن-تحصیلات--محل تولد-شغل-تاهل-توصیف چهره و میزان خوشکلی-رنگ مو-رنگ چشم-قد-وزن-گروه خون وسایر موارد؟ ویشتاسب- ویشتاسب- 21 - لیسانس- فسا - مهندس امنیت شبکه و سخت افزار - در رابطه دوستی - معمولی و معمولی - مشکی - قهوه ای سوخته - 173 سانت - 100 تا 105 - A+

2.اخلاقت؟ عالی

3.موارد مورد علاقه ات از نظر فیلم-بازیگر-کارگردان-خواننده-آهنگ- و سایتها و کانالهای ماهواره ای وشخصیتها و نامها و غذا ؟ ارباب حلقه ها - باستاد خسرو شکیبیایی مرحوم - کارگردان نیدونم - سیاوش قمیشی و معین و داریوش و فریدون فروغی - سایت ها زیادن - ماهواره نداریم ما ولی PMC موزیک شخصیت خودم - ماکارونی

4.جایگاه اجتماعی؟ معمولی

5.چه تیپی هستی؟ اسپرت ساده نه جلف

6.چه خصلت های دختران و پسران جذبت میکنه و چیا دفعت میکنه؟ دفع هم درویی ولوس بازی و خودشیرینی زیاد و زیرآب زنی و دروغ

7.الف)از دعواها و بزن بزن هات بگو؟ ب)فنون رزمی بلدی و توش بکار بردی؟ دعوا که هنر نیست که آدم تعریف کنه و آره فنون رزمی هم به کار بردم

8.از چیا متنفری؟ دروغ گویی - تکرار مکررات - دو رویی- زیر آب زنی

9.تلخ ترین و شیرین ترین خاطره عمر؟ ندارم

10ازدواج رو چطور می بینی؟ یه کم سخت ولی شدنی

11.از جو و شرایط خانوادگی ات بگو؟ جو خوب و پر اعتمادیه

12.اگر دختر بودی چه مزایای و چه مشکلاتی برات به همراه داشت؟ مشکلاتش زیاده ولی مزایا نداره فکر کنم

13.اگر در محل کنونی زندگی ات نباشی کجا را انتخاب میکنی؟چرا؟ بانه یا بابل چون هر دو عالی هستن

14.با چند نفر از طریق نت رفیق شدی؟ 13-14 نفر

15.خودتو گرفتی؟گرفتنت؟چرا؟ نه چرا بگیرم

16.چه بلاهایی سر حیوانات اوردی؟ از تشریح سوسک و موش بگیر تا قطع کردن دم خر و گاو

17.یک سوال سخت از خودت بپرس! چرا من؟!

18.چند تا زبان میدونی؟ 2 تا

19.سرگرمی های اصلی ات؟پاتوقت برای تفریح؟ نت و گردش و وشوو و اس بازی با عزیز دلم و گپ و گفت باهاش

20.چه موقع خانمها برات اعصاب خرد کن میشن؟ هیچ مورد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.