1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مهمان هفته بیستم صندلی داغ "vishtasb"

شروع موضوع توسط behnam7503 ‏Oct 27, 2013 در انجمن صندلی داغ

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. 1.اگه کسی دلتونو شکست، چیکار میکنین؟ تا حالا شده دلتون از کسی بشکنه؟ آره خب شده ولی کاری بهش ندارم فقط میرم بش میگم رفاقت تعطیل داش

2- از خدا در مقابل خودتون چه انتظاری دارین؟ همینی که زندم و نفس میکشم و سالمم شکر

3- به چه ورزشی علاقه دارین؟ وشوو

4- امام حسین(ع) را چگونه توصیفش میکنین؟ اگه دین ندارین باشین آزاد مرد

5- از نظام ها،چه نظامی را ترجیح میدین؟ سلطه یا دمکراسی؟ تو سیاست نیستم اصلا شرمندم خخخخ :35:

6- تهران رو تعریف کنین.... پایتخت ایران زمین و شهری شلوغ ولی زیبا

7- زندگیتون چه رنگیه؟ دوست داشتین چه رنگی باشه؟ "چرا رو برای هر دو بگین" رنگ خوشبختی و همین رنگم دوس دارم -- چون با عشق همه چیز ممکن میشود

8- فکر می کنین از 20 سال زندگی چند وقتش رو آگاهانه یا با هدف زندگی کردین؟ حدودا 4-5 سالش رو

9- اگه در حال رانندگی به کسی بزنین و طرف بمیره، آیا عذاب وجدان شدیدی می گیرین که به حکم اعدام راضی باشین یا ترجیع می دین رضایت بگیرین و دیه؟ چرا؟ "خدای نکرده" آره راضیم به حکم اعدام چون عذاب و درد روحیه بعدش خیلی بده

10- اگه یکی عاشقتون بشه، با توجه به این که هیچ وقت نمی خواین ازدواج کنین، چه رفتاری باهاش می کنین؟ بش میگم برو پی زندگیت من نمیخام ازدواج کنم

11- چقدر با قوانین جامعه زندگی می کنین؟ مثلا چراغ قرمزهایی که براتون در نظر گرفته شده... مثلا این که پدر یا مادرتون بهتون بگن نباید فلان کار رو انجام بدی؟ 100% انجام نمیدم کاری رو که خانواده بگن نکن :smile: و خب قوانینم تا جای که بشه رعایت میکنم

12- چقدر برای خودتون قانون می ذارین؟ و اجراشون می کنین؟ معمولا قانونی ندارم ولی بذارم اجرا میکنم 100%

13- چند درصد مردم رو منطقی می بینین؟ 70%

14- از کدوم کاری که انجام دادین بیشترین رضایت رو داشتین؟ چرا؟ و برعکس؟ یاد دادن کامپیوتر به کسی که بلد نیست و لذت از دعای خیری که میکنه

15- نظرتون راجع به عرف چیه؟ چقدر بهشون عمل می کنین؟ خیلی کم بهش عمل میکنم

16- نظرتون راجع به خانما؟ نظرتون راجع به آقایون؟ خانما مکمل آقایونن و آقایونم مکمل خانم ها

17- با کدوم یک از اعضای خانواده یا دوستاتون مشکلاتتونو در میون میذارید؟ اصولا همه کسایی که بهم نزدیکن خیلی نزدیکا

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.
  2. 1. تحصیلاتتون چیه؟ فوق دیپلم نرم افزار و 3 تا مدرک معتبر حافظت شبکه دارم :smile:

2- اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده شوخ طبع و کاملا جدی در حین کار و کلا خوش اخلاق و خنده رو هستم

3- فیلم و بازیگر مورد علاقه؟ یه بار جواب دادم

4- شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟ نیدونم

5- چه غذاهایی رو بلدی بپزی؟ جواب دادم قبلا

6- به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟ انگلیسی در حد متوسط به بالا

7- جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی است ؟ خوبه از نظر خودم

8- تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو! اسپرت معمولی

9- وصفی از صبر و حوصله ات؟ خیلی خیلی زیاد

10- ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تجمل آنها؟ زیاده نمیشه در 2-3 خط گفت

11- شدیدترین دعوای عمرت؟ تا حالا نداشتم

12- از چه چیزهایی متنفرین؟ دروغ و دورویی و زیرآبی :35:

13- شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟ نمیگم جوابشو چون کاملا شخصیه

14- جریان آواتور و امضات چیه؟ آواتارم انتخاب تیلوره و امضامم که همه تقریبا میدونن من عاشق اپل و استیو جابز راحلم

15- درخواستت از بچه های هفتادیها؟ فعالیت بیشتر و دوستای خوبی برای هم باشین

3. 1.پیشنهادت برای هفتادیها؟ پیشنهاد خاصی ندارم

2- علاقه ات به فضا از چی سرچشمه میگیره و با چه دیدی به این موضوعات نگاه میکنی؟ علاقه همچینی ندارم

3- زیباترین بازیگر مرد و زنی که دیدی کیا بودن؟ ایرانی و خارجی! خدایی هیچکی از نظر من زیبا نیست آخه همه با آرایش از لولو به هلو تبدیل میشن خخخ

4- شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود و خاطره بگو! ترکیه و دبی و کره جنوبی خاطره ای ندارم چون همش کاری بوده و بیشتر 48 ساعت نبودم اونجاها

5- ایا شما گناهکارید؟ اگر فرضا قاضی بودید گناهان خود را در حدی میدید که آنها را ببخشید؟ آره که گناهکارم و اصلا نمبخشیدم

6- آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟ آره کاملا

7- تا حالا نقاشی کشیدید؟ یا شعر گفته اید؟ آیا عکاس خوبی هستید؟ رابطه قلبی شما با هنر چگونه است؟ شاعر که نه ولی گه گاهی چیزایی میگم :smile: هنر آرامش بخش وجودیت انسانه

8- ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه شما چی بود ؟ صادق باشه و حرف زبون و قلبش یکی باشه و منو واسه خودم و همینطوری که هستم بخاد

9- بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟ برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟ اونی که بیشتر میدونه و به رخ نمیکشه و بازم میخاد بدونه

10- بدترین یا درناک ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید. کشته شدن برومیر تو ارباب حلقه ها

11- بهترین یا زیبا ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید. خیلی زیاده حسش نی

12- تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟ از نظر من تفاوتی ندارن آنچنان

13- تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟ "چه سوال جالبی... اینو حتما جواب بدین..." تعصب روی دین و جامعه و مردم و فرهنگم هست ولی خب غیرت بیشتر روی افراد خاص زندگیه

14- سطح علمی چقدر بر روی آگاهی و برخورد ها در همه زمینه ای تاثیر گذار است؟ مثالی بزنید. ببین فوق العاده تاثر گذاره - زمانی که فرهنگ و علم بالا باشه دعوایی نیست

15- آدم های بدبین از نظر شما چه کسانی هستند؟ و از نظر شما چرا بدبینی و سوء ظن در افراد بوجود می آید؟ ادم هایی که اطمینان ندارن به طرفشون و فکر میکنن همه از دم خائن و پستن

4. 1.تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟ باز مگه من سوپر منم؟

2- مخلوط آبی و زرد + قرمز پرچم چه کشوری میشود؟ نمدونم

3- چه درخت هایی در باغچه حیاطتون دارید؟ یا چه گل هایی رو دوست دارید ؟ گل رز و درخت نارنج و پرتغال نافی و نارنگی ترش خوبو و گلم اووهه تا دلتون بخاد

4- تا به حال کسی را رنجانده اید یا کسی شما را رنجانده؟ یا چه چیزی برای شما آزار دهنده هست؟ قبلا جواب دادم تکراری هات زیاد شدن

5- خلیج فارس یا خزر؟ به کدومشون دست زدی؟ کدومشون پر رنگ تر هست؟ هر جفتشون

6- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجعیت میدهید؟ مشورت میکنم زیاد و در مواقعی که فکر خودم برترین فکر باشه

7- عمر خورشید چقدره و چقدر ازش باقی مونده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حدود 6 میلیارد سن داره و 6 میلیارد دیگه عمر داره تو مستند شبکه 4 گفت

8- از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟ آدمای زیرآب زن و دو روو

9- ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟ آره رابطه که داره و ترس منم از خدامه

10- حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟ حقیقت اونیه که نمیشه گفت و ممکنه همیشه دردسر درست کنه و واقعیت دروغی بیش نیس

11- آیا تا حلا سوار اسب شده اید؟ آره

12- بزرگترین یا بهترین کاری که تا حالا انجام داده اید چه بوده؟ هیچی هنوز البته کارایی کردم ولی بزرگ نبودن

13- از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟ سطح پایینه علم و فرهنگ مردم

14- چی شد به هفتادیها علاقه مند شدید ؟ فضولی مگه تو؟ نمیگم که تا آخر عمرت تو کف این یه سوال بمونی :35:

15- به نظر شما آیا تنها کره خاکی صاحب حیات هست ؟؟؟ نه

5. 1.ویشتاسب جان!هنر زندگی کردن را آموخته اید؟اگر آموخته اید از چه کسی و چگونه؟ نه هنوز به صورت کامل

2- آیا تاکنون احساسی مبنی بر رسیدن به اخر خط را داشته اید؟؟ چگونه براین احساس غلبه کردید؟؟ نه نداشتم البته گاهی حسش اومده ها ولی زود رفته خخخ

3- اگه پدر و مادرتون دوست نداشته باشند شما یه کاری رو انجام بدید ولی شما خیلی اصرار بر انجامش داشته باشید چکار میکنید ؟؟ موافقت میکنن باهام

4- بزرگترین لذت و سرگرمی ات در زندگی چیست؟ این تکراریه

5- در وجود هر یک از ما ویژگی هایی اعم از مثبت و منفی یافت میشود، خصلت های خوبی که در وجود ما(کار بران هفتادیها )میبینی(اگر میبینی)که می انگاری خود فاقد آنی و آرزوی داشتنش را در سر میپرورانی را نام ببر؟؟اگر مایل هستی نام کاربر هارا بگو... خیلی خوبی هاتون زیاده ولی بدیتون مشخصه خیلی زود میخاید پسرخاله شید و جو گیر میشین خیلی زود

6- ورزش می‌کنید؟ چه ورزشی؟ چه ورزشی رو دوست دارید؟ از چه ورزشی بدتون میاد؟ "فقط جدید ها رو جواب بدین" از هیچ ورزشی بدم نمیاد

7- به نظرتون دوست یعنی چی؟ یه دوست باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟؟ قبلا جواب دادم

8- خیلی ها دوستی‌ میکنند چون یه منفعتی از این دوستی می‌برند، هر چند نمیشود کتمان کرد که ما دوستیم تا چیزی از دوستمون بدست بیاریم (مادی یا معنوی) شما چقدر این موضوع رو در انتخاب دوست دخیل کردید؟ خیلی کم

9- فکر میکنید چقدر اطلاعات عمومی تان خوب و پر بار است ؟؟و اگر چنین است بیشتر از کجا به دست آوردید؟؟ متوسط رو به بالا -- از خوندن مقالات توی سایت ها یا روزنامه ها

10- یه وقت هایی که واقعا حوصله ات سر میره چکار میکنید؟ زیرشو کم میکنید؟ :biggrin: میرم سر یخچال

6. 1. بیشتر تو کدوم انجمن ها فعالیت دارید؟؟ همش رو چک میکنم

2- با چه سایتهایی آشنایی دارید؟؟ تعداد بالاست و تبلیغم محسوب میشه نوشتنشون

3- چرا اکثرا نفره اول رشته ریاضی پسره / همیشه هم نفره اوله انسانی دختره ؟؟ واقعا چرا؟؟؟

4- چی میشود كه به یه نفر میگیم دیوونه!؟ چون با روحیات و مقوله عقلانیت ما یکی نی

5- به آدم هاي مجازي اعتماد مي كنيد؟ بیشتر از ادم های واقعی

6- چه سنی رو برا ازدواج مناسب میدونید؟؟ 25-28

7- اگه یه روزی بهتون بگویند تیلوربا کس دیگری ازدواج کرده چه میکنی؟؟ تیمارستان رجایی :smile: میرم اونجا

8- اگر بخواهیم شکنجه ات بدهیم چه راهی پیشنهاد میدهید؟؟ وسط حفم بپری خخخ ولی خب بار سومش دیگه فکی نداری بخای بپری :35:

9- آیا چرا و چگونه من به شعر علاقه مندم؟؟ آرامش بخش دیگه هرچه از دل براید به دل نشیند

10- یک جمله طنز بگو رفتم ببینم هستش گفتن رفته میادش

یک بیت شعر خاطره انگیز بگو عشق در حیطه فهمیدن ما نیست بیا برگردیم .... آسمان پاسخ پرسیدن ما نیست بیا برگردیم

یک جمله رمانتیک جدی بگو همیشه باعث شادی قلب منی

یک جمله رمانتیک طنز بگو دوست دارم دیوونه تو مال خودمی

یک گلایه کن واقا سوالای الکی زیادی پرسیدی که اصلا خیلی هاش ربط نداشت و تکراری هم توشون زیاده

11- شنيديد كه مي گن همه ي آدما يه ستاره دارن (بيشتر به بچه ها مي گن!!) اگر روزي قرار باشه ستاره اي براي خودت انتخاب كني ستاره ي پر نور را انتخاب مي كني يا اون ستاره كوچولو و كم نور را ؟ چرا؟ کوچولو ها چون از بچگی با اونا بیشتر حال میکردم

12- يادتون اولين گناهي كه كرديد چي بود؟ آره تو سوپ عمه بابم گچ ریختم خخخخخ

13- بزرگترين اشتباهي كه كرديد چي؟ "فکر کنم این که قبول کردین رو صندلی بشینین...!" اینکه تو سن 15 تا 18 سالگیم خیلی خودرای بودم

14- احتمالاً مدرسه مي رفتيد خيلي آروم بوديد هيچ وقت شيطنت نكرديد؟( يه دوستي مي گفت دختر اگر شيطنت نكنه خيلي بده !!) "چرا شما رو دختر خطاب می کنن؟ من که نفهمیدم...!":35::35::35: :O_o::O_o::O_o::O_o::O_o: قرصاتو بشور بخور دوزش رو هم عوض کن مث که خیلی فشار آورده

15- از نظر شما گريه كردن نشونه ي ضعف است؟ نه اصلا

16- اگر روزي احساس كنيد بزرگترين مشكل دنيا را داريد به چه كسي اعتماد مي كنيد؟ به شریک زندگیم

17- دوست داريد ميزبان چه كساني باشيد؟ دوستان خوبم

7. الان من یه سوال خوب بپرسم...
    اگه احتمالا بخوای این بهنامو بکشی یا شکنجه بدی با چی اینکارو میکنی؟؟؟ میبستمش یه چوب و میذاشتم رو یه بشکه و توشم اسید میریختم که هروقت صورتش خسته شد و سرشو پایین آورد بره تو اسیده
    :24::35::35::35:

8. :35:
    ینی به این میگن صنـدلی داغ ... آقا بهنام از هیچ سوالی دریغ نکرده ... ماشالا ... خدا زیـاد کنه سوالا رو ...
    اممممممم ... سوالای من ....
    نـظرتون در مورد هر کلمه :
    خدا : قبلا جواب دادم
    زنـدگی : قبلا جواب دادم
    مــرگ : شتریه که دم خونه همه میخابه
    آدما : خوبن
    دنیـا : خوبه
    70ia : عالی
    60ia : زجر کشیده
    50ia : استاد زندگی ما 70 ایا
    نت : در کل عالیه
    دنیای بی نت : یه کم سخته
    خانواده : قبلا جواب دادم
    دوسـتان : قبلا جواب دادم
    حرف آخر : بخند تا دنیا گریش بگیره از خنده هات
    . .
    .
    .

.
    خب دیه سوالی نیـس ... به امید موفقیت شما ... :22:

9. 1.چقدر از اسلام و مذهب شيعه شناخت دارين؟ تقریبا میشه گفت خوبه شناختم ازش

2-آيا در حدي است كه بتونيد جلوي بعضي از افراد(افراد عادي) كم نيارين؟ آره

3-مرجع تقليدتون چه كسي است؟ خودم

4-معيار انتخاب مرجع تقليدتون چي بوده؟ هیچی

5-از سياست خوشتون مياد؟اگه آره چرا،اگه نه چرا؟ نه -- چون اصلا سر در نمیارم ازش

6-در طول روز چقدر مطالعه دارين؟ 2-3 ساعت

7-آيا از مُد خوشتون مياد؟ آره

8-چند تا دوست صميميِ صميمي دارين؟ 5تا

9-به چه كسايي واقعاً اطمينان دارين؟ به تیلور و دوستای صمیمیم و خانوادم

10-از چه كارهايي خوشتون مياد؟ شیطنت و خراب کاری

11-آيا به كسي وابسته هستين؟اگه آره به چه كسي؟ اگه نه كه هيچي. از جواب دادن معذورم

12-زياذ ميخندين يا كم؟ تا دلت بخاد من خوش خندم :35: :35:

13-زياد گريه ميكنين يا كم ؟چه دليلي داره؟ نه خیلی کم -- دلیلی خاصی نداره

14-در طول روز چقد مي خوابين؟ 9 ساعت

15-چقدر قرآن ميخونيد؟ نمیخونم

16-اگه لطف كنين بگين رنگ مو،رنگ چشم،قد،وزن؟ مشکی و مشکی و وزن 100 تا 105

17- و آخرين سوال :بچه چندمين و بهترين ماشين از نظر شما؟ بچه اول و آخر و بهترین ماشین بوگاتی سوپر اسپرت وی رون

10. لطفا بحث های داخل گفتگو رو جای دیگه مطرح نکن که برخورد میشه باهاتا :smile:

•KOSAR• از این پست تشکر کرده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.