1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مهدي مهدوي كيا :سال 91 برايم ايده آل نبود

شروع موضوع توسط Sonya ‏Mar 15, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    برنا:مهدی مهدوی کیا کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتخابش به عنوان برترین ورزشکار با اخلاق سال 91 به خبرنگار ورزشی برنا گفت: خوشحالم از این که این عنوان را به دست آوردم و از کسانی هم که به بنده رای دادند تا بهترین ورزشکار با اخلاق سال بشوم، نیز تشکر و قدردانی می کنم.
    وی درباره سال 91 اظهار داشت: سال 91 برای من ایده آل نبود اما نمی توانم بگویم بد بوده است. البته تیم ملی فوتبال هم در دو بازی مهم خود در مقدماتی جام جهانی نتایج خوبی نگرفت و امیدوارم که جبران شود.
    کاپیتان پرسپولیس درباره آرزوی خود در سال جدید نیز گفت: آرزو می کنم که تیم ملی فوتبال ایران بتواند به جام جهانی برزیل صعود کند و این اتفاق نیز می تواند رخ دهد.
    مهدوی کیا درمورد شرایط پرسپولیس در جام حذفی هم تصریح کرد: بازی با داماش در رشت سخت خواهد بود اما تیمی که می خواهد قهرمان جام حذفی شود باید رقبای خود را از پیش رو بردارد.
    وی در انتها در مورد برترین ورزشکار سال نیز گفت: به نظرم بهداد سلیمی بهترین ورزشکار امسال بود.

empty-x، SHAPARAK، Nayereh و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    نباید خدافظی میکرد :barefoot:

SHAPARAK و Sonya از این پست تشکر کرده اند.
  3. :-(

SHAPARAK و Sonya از این پست تشکر کرده اند.
  4. من از اخلاق مهدی همیشه خوشم میومد...انتخاب درستی بود....thumbsupthumbsup
    :biggrin::biggrin::biggrin:

Sonya و SHAPARAK از این پست تشکر کرده اند.