1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

من.....

شروع موضوع توسط mehrnaz joon ‏Aug 4, 2013 در انجمن درد دل

1. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    سلام بچه ها تو رو خدا به حرفم گوووش کنید التماس میکنم در برخوووورد با مسائل عاطفی به احساستوون غلبه کنید و به حرفه مادرتون گوووش کنید...
    من عاشق کسی بووودم که اگه نبوود نمیتونستم درس بخووونم یه ماجراهایی پیش اوومد که مامانم گفت شیرشو حلالم نمیکنه حتی اگه یه اس خالی هم بهش بدم راضی نیست... منم از اووون جایی که فک میکردم قحطیه پسر اووومده دووووباره باهاش دوووست شدم از ساله اول من داشتم واسه کنکوور میخوووندم از اوون روزی که مامانم نفریین کرد نمیتونستم مثه تابستووون سالهای قبل درس بخوووونم
    یه روز مامانم گفت ایشالا کسی که به مامانش خیانت میکنه دانشگاه قبووول نشه منم گریه و زاری که من خیانت نکردم
    بلاخره منو اون قبل کنکووور به هم زدیم ولی موووقعی بوود که دیر شده بووود برای جبران درسها...
    خلاصه الان که رتبه ها اوووومده خدارو شاکرم بد نشده رتبه م ولی اون چیزی نبوود که من میخوواستم میخوام بگم خدایا شکرت تو اووون چیزی نیستی که من فکر میکردم تو بزرگتر از این حرفایی آهه مادر الکی نیست آدمو بییییییییییییییچاره میکنه مراقبه حرفه مادرتووون باشید اگه هم از دستش دادین بدووونید درحال دعا کردنه براتون

Mahtab♡، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، ••ÐêMōn•• و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mehrnaz joon

1,212
    2,320
    337
  3. واقعا بعضی دوستیا آدمو بیچاره میکنه!

mehrnaz joon از این پست تشکر کرده است.
  4. mehrnaz joon

1,212
    2,320
    337
    همووونجوووربی که منووو بیچاره کرده

5. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,205
    7,289
    میفهمم چی میگی...واسه منم دقیقا همین انفاق افتاد...البته با رضایت خانواده...طرفم زد زیر همه چی:frown:

پرشیا و mehrnaz joon از این پست تشکر کرده اند.
  6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    عجججججججبببببببب....
    عایا اون نذاشت درس بخونی؟عایا اون نامرد بود؟
    عایا اون بی احساس بود؟عایا...عایا...و عایا...
    عایا اون پسر نمیگفت برو درستو بخون و با واکنش مواجه میشد؟
    عایا مادرتون گفته کسی که خیانت بکنه ایشاله کنکور قبول نشه در مورد اون حرفی بوده که به پسر خالتون زدید؟
    عایا قحطی پسره؟؟؟؟؟،عایا عشق به قحطی پسر ربط داره؟
    عایا من اینقدر بدبختم؟؟؟؟
    خدا خودت که شاهدی...........
    عب نداره اما خدا خودش اون بالاست...
    اما اون قحطی پسر و نادیده گرفتن عشق قلبما لرزوند...
    ایشاله هیچوقت قلبت نلرزه:154:

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    کاش همون طور که اون پسر باعث ترغیب به درس خواندنتان میشد و خودتان اذعان میکردید من همزمان هم با تو میحرفم هم درس میخونم اینم میگفتید که اون پسر بارها و بارها گفت درس بخون و اون دختر میگفت تو نمیخوای پیش من باشی درسا بهونه میکنی....
    کاش کسی میدونست روز قبل کنکور چه قدر راه اومدم برای اینکه به اون دختر روحیه بدم و دلما با حرفاش شکوند....
    کاش کسی میدانست شب کنکور تا صبح بیدار بودم و برای کنکور اون دختر دعا میکردم....
    کاش کسی میدونست اون پسر از ساعت8تا12ظهر دعا میخوند و استرس داشت....
    کاش کسی میدونست اون پسر روز اعلام نتایج چه قدر چشم به راه بود که براش اس بیاد و رتبه عشقشا بدونه....
    کاش کسی میدونست اون پسر برای انتخاب رشته به دوست عشقش اس داد و یه سری مشورت داد که به عشقش برسونند
    کاش.....
    کاش

8. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,205
    7,289
    آق مدیر
    عایا نه...
    آیا...
    فارسی را پاس بدار بی سوات
    :35:

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    کوووووووفت دیوووونه روااااانی
    کجایییی داداشی نیستیییییی؟؟؟؟؟
    سجادا تو وی چت میبینمش اما تو نیستی...بیا وی چت

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
  10. Merjhoi

5,423
    12,205
    7,289
    اسه میرم اسه میام ک بعضیا شاخم نزنن...:35:
    میرسم خدمتتون