1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

من یک دختر فمنیستم همه بخوانند

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 12, 2015 در انجمن درد دل

1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    من دخترمممممم :16::16:همان کسی از ابتدای تاریخ تا به امروز حق و حقوقش خورده شده است :frown: همان کسی که به او یاد داده شده سکوت کنه و هر وقت هر کاری بخواهد بکند سریع به او گفته میشود هیسسسسسسسسسس:15:همان کس که به تو لقب مرد بودن را داد:17:همان کس که اگر نبود مرد بودنت هیچ ارزشی نداشت:148:چه عادلانه تعریف شده است سکس برای تو نشانه افتخار است وبرای من فاحشگی است:35: حقوق من تو برابر است چرا که من هم همپای تو کار میکنم اما یک سوم تو حقوق میگیرم:35:چون من یک زنمممممم:16:اما بدان من از 1000 تای تو مردتم خیلی جالبست 4زن برای تو حلال است:35::35: اما فقططططططططط یک مهریه برای من بود وبرای ان هم امثال تو نرخ تعین کردند چونکه تو تاوان پرداختش را نداشتی:35:اماااا ازدواج دوم و عقد موقت برای من برداشته نشد هیچکس نگفت زن که پر از احساس است :31::32:طاقت اینها ندارد:8:ولی بدان امروزههههه تمامی حق حقوقی را که تو ازمن گرفتی من از ت پس خواهم گرفت:11:ودیگر دربرابر ستمهایت سکوت نمیکنم:8:جالب ان است فیلمهایی که نشان میدهند از خیانت به من حق اعتراض ندارم امااااااااا فقط تهمینه یک فیلم میسازد برای دفاع ازمن تواعتراض میکنی و اعتراضت هم به جاست:10:درتمامی در طول تاریخخخخخ زحمت اصلی وجنبشهاااا بامن بود ولی اسمش با تو درتاریخ ثبت شد:18:پس قبول کن هرچه داری از وجودددددد من داری :12: پس ان قدر نگو حجابت را رعایت کن مقداری هم توچشهایت را درویش کن:35: بدان زن مقدس است:32: وگل سرسبد خلقت:16::16::16::16: