1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

من یه ایرانی افغانی ترک آمریکاییم ...

شروع موضوع توسط ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ ‏Jun 22, 2013 در انجمن سخنان حکیمانه

1. من یه ایرانی افغانی ترک آمریکاییم یه روسم عربم چینییم آفریقاییم من یه یهودی زرتشتی مسیحی بهاییم هندو مسلمونمو بی مذهبمو بوداییم یه ایرانی ام که صفا و سادگی رسممه یه افغانی ام که تاریخم پر از ستمه من یه کردم که رفیقم کوه و تفنگه یه فلسطینم که چهل پنجاه سال تو جنگه یه آفریقایی سیاه مثل عمق جنگل اونی که رفتار میشه باهاش مثل انگل یه آلمانی ام که از نازی ها سیلی خورده یه حزب که واسه جنایتش آبرومو برده یه آمریکایی که دست تو دست عراقیا گریه کردیم تو این جنگ و مرگ و غوغا یه اشک قشنگ از چشم یه تبتی که میسوزه تو حسرت آزادی مملکتی یه ایرانی ام که پرچممو گم کردم وسط این همه اسم و رسم سردر گمم به هر شکل و لباس و زبون تو هر مملکتی ام به نام عشق و آزادی و انسان و حیثیتم به اینکه همه مثل همیم و فقط این یه اصله به نام انسانیت که زیباترین رسمه من یه درد مشترکم فریاد کن

Kimiya، narges.m، ❥ℳĀΣĐξĤ❥ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,482
    33,495
  3. از مدیران میخام این مطلب رو حذف کنند
    چون از داخل کامپیوتر کپی شده کلمات به هم دیگه چسبیده هر چه قدر هم تلاش میکنم درست نمیشه!

4. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    میشه درستش کرد ولی کلمه هاش خیلی در همن دیگه!:biggrin:

5. جیگر درستش کردم نمیخاد حذف بشه

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  6. ❥ℳĀΣĐξĤ❥

❥ℳĀΣĐξĤ❥ ـمـــهــرـبــانـــو

3,596
    17,058