1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

من و اين دختر دوست هستيم...

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Mar 19, 2013 در انجمن خواستگاری و ازدواج

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوه های اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری، وضع نامناسبی داشتند.
    آنها به یک باره در مقابل گروه ما قرار گرفتند و فرصت جمع و جور کردن و رسیدگی به وضع ظاهری خودشان را نداشتند؛ از رفتار آنها مشخص بود که خیلی ترسیده بودند و این طور به نظر می رسید که آنها تصور می کردند که الآن آقا دستور دستگیری آنها را فوری صادر خواهد کرد. اما برخلاف تصور آنها آقا با آنها سلام و علیک گرمی کرد و پرسید که شما زن و شوهر هستید؟ (البته آقا می دانست)؛ آن پسر وقتی با خلق زیبای آقا مواجه شد، واقعیت را گفت؛ و جواب داد خیر، من و این دختر دوست هستیم.

آقا ابتدا درباره ورزش و مزایای آن با آنها صحبت کرد و بعد فرمود: بد نیست صیغه محرمیتی هم بین شما برقرار شود و شما با هم ازدواج کنید. آقا به آنها پیشنهاد داد که اگر مایل بودید در فلان تاریخ بیائید، و من هم آمادگی دارم که شخصا خطبه عقد شما را بخوانم. آن دو خداحافظی کردند و طبق قرار همراه خانواده خود در همان تاریخ به محضر ایشان رسیدند.

آقا هم خطبه عقد آن دو را جاری کردند. با برخورد کریمانه ایشان این دو جوان، مسیر زندگی خود را تغییر دادند. آن دختر غیر محجبه به یک دختر محجبه و معنوی و آن پسر دانشجو هم به یک جوان مذهبی مبدل شدند.

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

Merjhoi، milad1212m، zahra♥Ss و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    من خودم اين ماجرا را 5 سال پيش شنيده بودم...بعدشم حضرت آقا را اگه از نزديك مشاهدشون كنيد متوجه ميشيد چرا تاثير بالايي روي ديگران ميزارند...

Seyed Mahdi و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  3. شاید ولی فک نمیکنم .من خودم کم تاثیر می پذیرم .

4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    مهم روششه...
    وقتي نفس حق باشه تاثير هم ميپذيري...كتاب قيدار اميرخاني اگه نخونديد حتما بخونيد...يه رمان آموزنده است

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  5. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
  6. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    یه ابهتی داره اصن ادمو میگیره
    مرسی جاب بود

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خواهش ميكنم...ابهت كه دارند نه اينكه آدم بترسه...نميدونم ميترسم فكر بي خودي بكنيد اما چونمن ايشونا چند بار ديدم واقعا ابهت معنويشون آدما ميگيره

8. h@m!d reza

h@m!d reza خداحافظ

298
    791
    266
    چه داستان شاخي..
    قبلا فك كنم شنيده بودم ولي خيييلي مر20+10

9. ههههههههههههی وای من میگم دخترای دم بخت بی زحمت برید کوه خخخخخخخخ البته شکار آهو
    بسیار زیبا بود thumbsup