1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

من تو را دوست دارم

شروع موضوع توسط ترگل ‏Jan 12, 2012 در انجمن درد دل

1. من تنها تو رادوست دارم....

من تمام عشق رادرچشمان تو یافتم،من آرامش عشق رادرنگاه تو یافتم،من تمام لحظه هایم را در تو میبینم من عاشق شدن راازتو یاد گرفتم،من یکرنگی راچنان در وجود تودیدم که از عشق لرزیدم،من وجود تورا پراز محبت دیدم.من عشق واقعی رادرقلب تویافتم وخندیدم به کسانی که می گفتندمرا دوست دارند.من تورا می شناختم توهمیشه دروجودم بودی من احساسم رامدیون عشق پاک توام.من دیگرنمی ترسم دیگر از هیچ نمی ترسم
    باتو میتوان همیشه طعم عشق راچشیدمن همیشه به تو احتیاج داشته ام.توبه من احساس خوبی بخشیدی تورابه اوج بردی،تو دستهایم راگرفتی،تو به من نشان دادی آن چیزی راکه من سالها به دنبالش بودم من عشق واقعی رادرتو یافتم؛من تورا عاشق یافتم،یک مهربان ویک انسان واقعی...توبه من یاد دادی که فاصله هاماراجدا نخواهد کرد،توبه من یاد دادی که چگونه عشق بورزیم ومرابخشیدی بخاطرآنکه تورو آزردم وتو به من گذشت وصبر آموختی واینکه هرکاری خواهی کردبرای من،واین مقدس ترین چیز در زندگی من است.
    می خواهم بگویم دوستت دارم،می خواهم بگویم بی تو هیچم.میخواهم بگویم که باورکردم تورا، صداقت را وموج احساست را.من تو را نگران یافتم،نگران خود واز شوق پرکشیدم من تورا عاشق می نامم ،من تو را عاشق یافتم و خدا راصدا زدم،خدا خدا خدا.....
    من تو را احساس می نامم،من اعتراف میکنم که در برابر این همه احساس هیچم
    من چشمهای مهربان و قلب عاشقت را بادنیا عوض نمی کنم
    من تنها تو را دوست دارم.
    منبع:ترگل