1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

::::...منتظران صبح امید::::...

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Nov 16, 2012 در انجمن درد دل

1. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791
    الهم صل علی محمد و ال محمد.روحش شاد.

2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دیشب حمید علیمی می گفت شمایی که مشکی تنتون می کنید یعنی هویتتون عوض شده....هر کی می بینتتون می فهمه عزادار اربابید...می فهمه گریه کنه اربابید...برا همین باید مراقب اعمال و رفتارتون باشید...و باید بدونید هرکدومتون یه پرچمید و یه علم!!!

الحمد لله الذی جعلنا من الباکین الحسین(ع)

3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دیشب حمید علیمی می گفت شمایی که مشکی تنتون می کنید یعنی هویتتون عوض شده....هر کی می بینتتون می فهمه عزادار اربابید...می فهمه گریه کنه اربابید...برا همین باید مراقب اعمال و رفتارتون باشید...و باید بدونید هرکدومتون یه پرچمید و یه علم!!!

الحمد لله الذی جعلنا من الباکین الحسین(ع)

4. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489

متاسفم واسه جناب عالی که مثلا مدیر بخش فرهنگ و هنر این انجمن هستین و کلب بودن .... :279:

چرا یه بار اینطوری فکر نمیکنین که وقتی میگین سگ امام حسین هستین ، مقام امام حسین هم پایین میارین . ؟

یعنی دور امام حسین یه سری سگ گرفتن ؟

Admin از این پست تشکر کرده است.
  5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    ببین داداش من...
    به قول آسید جواد وقتی می گیم سگ منظورمون ذات ناپاک سگ نیست...منظورم وفاداریه سگ به اربابشه...
    مث اینه که حضرت علی که لقب اسد الله دارند نعوذ بالله بگیم چرا شیر...منظور صلابت و شجاعتشونه...ببین داداشم همه را نباید قاطی کنیم...من افتخارم اینه که سگ ارباب باشم...از لحاظ وفاداری و اگر نه مردم کوفه همشون خودشونا آدم می دونستند ولی از ذات سگ هم بدتر شدند!!!
    مدیریتم هم به ادمین الان گفتم لغو کنه چون دوست ندارم عقایدما کسی به مسئولیتم تو سایت ربط بده!!!

6. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489
    همون بهتر که سگ باشین ...
    متاسفم که این عقاید ضعیف و بی پایه همیشه بین ما بوده و عظمت ائمه رو زیر سوال می بره ...
    متاسفم .. همین ...
    به امید روزی که مسلمون باشیم .... نه سگ ...

شما هم بهتره تا یه بحث میشه زود قهر نکنین و به ادمین نگین مدیرتتون لغو کنه ... :13:

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دعا کن ما هم آدم شیم...راستش من خودما آدم نمی دونم در مقابل حضرات اهل بیت...
    منم قهر نکردم این بار چندمه و دلم نمی خواد روم مهر بی فرهنگی بخوره چون بیشتر تو دیدم...
    یه روزی میاد آقا جون که منم سگ تو باشم...
    چشاما موقع مرگم زیر پات گذاشته باشم...

8. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489
    خوشم میاد نمیخوای قبول کنی ...
    """" اونیکه خوابیده ، میشه بیدارش کرد ولی اونی که خودش زده به خواب هرگز ... """"

راستی بهتره تاریچه ی این مسئله که یه نفر خودش سگ ائمه بخونه رو مطالعه کتی و ببینی از کی شروع شده .

بازم میگم متاسفم که ما هنوز ائمه رو نشناختیم و این طرز فکر ماست ... متاسفم ...

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    مث اینکه شمایید که نمی خواید قبول کنید هر کس یه طرز فکری داره...براتون متاسفم که سریع ربط می دید به اهل بیت!! سعی کن تو انجمن میای نفی نکن عقاید دیگرانا چون هر کسی یه سلیقه ای داره...
    پس بهتره همون طوری که بنده به شما احترام می گذارم شما هم احترام بگذاری!!

10. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489