1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مناجات یک دانش آموز تنبل

شروع موضوع توسط ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ ‏Oct 27, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀

❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ Hιнιнιreqυeѕт ɴαdιde нαм ĸнodeтooɴιɴ:/

8,656
    67,229
    39,523
    الهی سوگند به بلندی درخت چنار و به ترشی رب انار
    ترحمی بنما بر این بنده بی بخار بی کار و بی عار که دمارش را بر آورده روزگار
    ای خالق مدرسه وای به وجود آورنده فرمول های حساب و هندسه ای خدای غزیزم بیزارم از این نیمکت و میزم
    دانش آموزی سحرخیزم که هر روز صبح ساعت 10 بر میخیزم و روز های شنبه تا پنجشنبه اغلب از مدرسه میگریزم
    که من انسانی نحیفم و در کلاس درس بسیار ضعیفم اگر چه نزد معلم و دانش آموزان خیلی خوار و خفیفم ولی خارج از از مدرسه
    به هر کاری حریفم ای خالق شهرستان ها ی کرمان و یزد و رشت نمره انضباط مرا داده اند هشت
    دیگر به چه امیدی می توان سر کلاس نشست؟آنجا که معلم هم نمی کند گذشت چه کنم اگر سر نگذارم به کوه و دشت؟
    الهی میدانی که من کیستم هر چند که دانش آموزی فعال و درس خوان نیستم ولی چه قدر عاشق نمره بیستم
    پروردگارا سال گذشته هنگام امتحان خواستم تقلب کنم معلم از راه رسید رنگ از رخسارم پرید برگه امتحانی ام را گرفت و کشید
    و آن را از هم درید و چنان کشیده ای به صورتم کشید که برق سه فاز از چشمم پرید و صدایش را مادرم در خانه شنید
    ای خالق آموزگار و ای سازنده مداد و خط کش و پرگار آم چنان هدایتم کن تا این معنی را بدانم که اگر معلم خودش درس را میداند پس چرا میپرسد و اگر نمیداند چرا از دیگران و از آن ها که میدانند نمیپرسد؟ای آفریدگار خودکار بیک سوگند به کتاب های
    شیمی و فیزیک و فرمول اتانوئیک که مشتاقم به یک دست لباس شیک و از خوراکی ها آرزومندم به خوردن قیمه با ته دیگ
    ولی اگر نبود راضی ام به یکی دو سیخ شیشلیک
    الهی از مدرسه بسیار دلتنگم و در کلاس درس همیشه منگم و با دو ابر قدرت شرق و غرب یعنی بابا و معلم
    همیشه در جنگم ولی در ساعات تفریح بسیار زرنگم
    دروغ چرا؟
    حقیقت آن است که در یک کلام برای خانه و مدرسه بسیار مایه ننگم​

mamadjavad، bita jojo، ~~HaNNaNe و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MM75

MM75 بهترین نیستم اما!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوودممممممم.

2,262
    8,617
    3,175
    ممنون.........عالی بودد

3. sepideh.S

sepideh.S Ceramist

970
    3,329
    436
    زیبا بود :16:
    like me !

4. sogi