1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مقایسه دو تیم استقلال و پرسپولیس(بر اساس مدرک)

شروع موضوع توسط avril lavigne ‏Sep 4, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. nika20

nika20

80
    150
    168
  2. Vida

Vida روهــــــــــم رفته..روحــــــــم رفته!!!

2,454
    9,031
    558
    عقده ای دیگه خوب شد اینو گرفتید ...ما شعر نمی گیم حقیقتو می گیم ...فقط 6و ایمون زاید و بهترن بازیکنای اسیا اروپا واسه ماس نه شما که از مربیتون تا رحمتی مسافر کش بودن پر طفدارترین تیم تو اسیا هم مال ماس گل کریم باقری هم خوب بود همین چندروز پیش هم که دوتا خوردید شما دومید ماشوم دسته 3هم که هستین به درد کل کل هم نمی خوردید دعایی هم هستین کاپیتانتون هم که بی غیرت تر از اون خودشه ....جمعه هم می بینمتون ..تو هم خیلی سر به زیر بودی هههه یه پا سرت به تیره برق نخوره ...قبلیاتون هم رفتن سوت و بوقشون هم بزنن 666666666666 تا هم بوده هست خواهد بود از کوریه چشمتون ...درد و بلای پرسپولیسا هم وسط فرق استقلالیا که هر کی از خونه قهر می کنه یا سره لج بازیه پرسپولیسه استفراغی میشه ...اسممون هم تو تخت جمشی ثبت شده ...از تیممون هم در حدی بوده که هواپیمارو فتو شاپ کنن شما هم بلد بودید می کردید..

3. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    کودن هم هستی به همین دل خوش باشید

4. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    اتفاقا ضایع میکنیم شما که چیزی نیستید
    تو بارته جک میگی حتما میبرید شک نکن

5. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    با اون دکو پزی که تو اومدی گفتیم الان کی اومده خخخخخخخخخخخخ

6. ab ghate golam...boodo ba arosakat bazi kon

7. ab nabat barat bekharam miri donbale bazit???

8. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    کوچولو برو جواباتو از کامنت هایی که اولش گذاشتم ببین اینقدر هم چرتو پرت نگو اینجا وی چت نیست

9. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    برید خجالت بکشید میاد چرتو پرت میگید شما اصلا بحث کردن بلد نیستید کوچولو هنو عددی نشدی که بخوای از این کری ها بخونی اینجا رو اشتباه گرفتی بایه جای دیگه
    خانوم محترم که قپی میای همچین حرف میزنی که انگار بارته چیزی بلد نیستی به حسابت اومدی بحث کنی تو هم چرت گفتی
    اگه اینجوریه من دیگه اصلا اینجاها باکسی بحث نمیکنم چند نفر که واقع بحث میکننو تو خصوصی باهاشون بحث میکنم همیشه
    اره تو حالیته من هیچی بارم نیست همه جا گفتم من بسکتبالیستم ولی از شماها که به حساب خودتون فوتبالی دو اتشیه هستید خیلی بیشتر بلدم تو که نمیدونی تیمت چندتا قهرمانی داره و به جز چرتو پرت و هی میگی اسیا و 4 چیزه دیگه بلد نیستی ضایع تویی نه من
    هر چی میخواید بگید دیگه همه قهرمانیا از شماست شما ما رو شیش تایی کردید شما بهترین تیم جهان هستید خوبه برید یکم یاد بگیرید

Vida و سامره از این پست تشکر کرده اند.
  10. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    بابا ایـنایی که شما میگـین مال قرنی پیـشه ... الان قرن 21 هستیم ها ...
    شما دهه 70دی میگی 6 تای 52 که مدرکـی هم نداریـن ... بابا آپ تودیت بودنم خوب چیزیـه بخدا ...