1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مقایسه دو تیم استقلال و پرسپولیس(بر اساس مدرک)

شروع موضوع توسط avril lavigne ‏Sep 4, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. nika20

nika20

80
    150
    168
    ولی ب نظر من این دونفر اصن چیزی از فوتبال نمیدونن نمیگم من مخ فوتبالم ولی حرف بی ربطم نمیزنم ویداجون زیادی سر خودشونو شلوغ میکنه در صورتیکه هیچ خبری هم نیست

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  2. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    تو هم مثل اونایی فقط اومدی چرتو پرت بگی

3. Vida

Vida روهــــــــــم رفته..روحــــــــم رفته!!!

2,454
    9,031
    558
    شما تو 20 سال پیش هنوز موندینا...ما خودمون حالیمونه که حق باکدوم تیمه نیازبه بی طرف نداریم...حاضرم گیاه باشم فتوسنتز کنم ولی این حرفای کهن سالی و نشنوم

4. nika20

nika20

80
    150
    168
    جواباتونو خوندم دیگ لازم نیست کتمان کنید

5. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    کسی خودش چیزی بلد نیست نمیخواد نظر بده کسی هم نظر شما رو نخواست شما ها بحث کردن بلد نیستید

6. longia alki tasoban ///sobam goftam alanm migam.oghd ekardid bad bad bakhta yekam haghighato ghabol konid

nika20 و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  7. nika20

nika20

80
    150
    168
    چرتو شما دارید میگید هیچی ندارید فقط کوری میخونید تورو خدا یکی از افتخارات با ارزشتونو بگید فقط شرو ور سر هم نکنید

8. khhkhkh mehdi alan to chi halite masaln ???chizi dari az alan ro kon.ma mese shoma nisim

nika20 و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  9. Vida

Vida روهــــــــــم رفته..روحــــــــم رفته!!!

2,454
    9,031
    558
    هه اونو ما اصن جزو چیز حساب نکردیم...می رسیم به کل کل که چشاتو واکنی می بینی همه جیم زدن..تیمتون واسه من مثله ادامس شیک بودنشه بعد نیم ساعت زیر کفشامون لهش می کنیم

10. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    ما عقده کردیم از چیه شما از دسته 3 از تعداد قهرمانیاتون از کدوم کل افتخارتون اسیاست بهترین بازیکنتون یه بار بازیکن هفته امارات شده به چی شما