1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

معنای هر انگشت برای انگشتر***

شروع موضوع توسط A r o s a k ‏Jul 3, 2013 در انجمن شخصیت شناسی

 1. ***معنای هر انگشت برای انگشتر***

  انگشت شست :نشان دهنده ی قدرت اراده در فرد است.این انگشت با خود درونی فرد در ارتباط است.وقتی به شما گفته میشود که در انگشت شستتان انگشتری بیندازید به دقت به تغییراتی که در زندگیتان می افتد توجه داشته باشید.این انگشتر قدرت اراده شما را تقویت میکند.
  انگشت اشاره :نشان دهنده قدرت رهبری و جاه طلبی است.این انگشت نشان دهنده یک نوع قدرت خاص است.این موضوع به خصوص در قدیم الایام وقتی پادشاهان قدرتمند در انگشت اشاره خود انگشتریمیگذاشتند بیشتر نمود دارد.در نتیجه انداختن انگشتر در این انگشت به شما در این زمینه کمک میکند.
  انگشت وسط :نشان دهنده فردیت و هویت فرد است.این انگشتر که در وسط قرار گرفته است نشان دهنده یک زندگی متعادل و متوازی است.انداختن انگشتری در این انگشت به شما کمک میکند زندگی متعادل تری داشته باشید.
  انگشت انگشتری :انگشت چهارم شماست.انگشتری دست چپ با قلب رابطه ی مستقیم دارد.به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته میشود.این انگشت همچنین نشان دهنده احساسات و خلاقیت در فرد است انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک میکند که در زندگی خود خوشبین تر باشید.
  انگشت کوچک :نشان دهنده همه چیز در روابط شماست.این انگشت نشان دهنده روابط ما با محیط بیرون میباشد و دقیقا مخالف انگشت اشاره است که به خود درونی ما اشاره دارد.این انگشت نشات دهنده رفتار ما با دیگران است.انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک میکند روابط خود را تقویت کنید به خصوص در مورد ازدواج.به ارتقا روابط کاری هم کمک میکند.
  .
  .
  .
  .
  .
  حالا شما بگید که کدوم انگشت رو برای انگشتر میپسندید؟؟؟؟؟
   
  sky girl، Dark Shadow و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این ارسال تشکر کرده اند.
 2. sky girl

  sky girl اومدیم بالا رسیدیم با دست خالی!

  2,191
  6,080
  2,002
  انگش کوچیکه و انگشت انگشتری:16: