1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

معرفي سرمربي استقلال و بازگشت برانکو به پرسپوليس؛ هفته آينده

شروع موضوع توسط Sepodika:D ‏Jun 12, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

 1. Sepodika:D

  Sepodika:D Ara hastam... همراه انجمن

  5,626
  18,572
  53,426
  a26eb931f258f23b3a2f9cbaecd715f3.

  پس از تعيين اعضاي هيات مديره‌ و مديران عامل باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس، مسائل و مشكلات هر دو تيم، حل خواهد شد.

  نصرالله سجادي، معاون ورزش حر‌فه‌اي و قهرماني وزير ورزش و جوانان و مسئول رسيدگي به امور سرخابي‌هاي پايتخت با بيان مطلب بالا در باره آخرين شرايط دو باشگاه‌ تهراني و پرهوادار پر‌سپوليس و استقلال، تاكيد كرد: اين روزها، اخبار ضد و نقيضي از حاشيه و متن اين دو تيم، منتشر مي‌شود که متاسفانه با واقعيت، تطبيق ندارد.

  او افزود: خبرهايي كه از قول من در باره تيم هاي پر‌سپوليس و استقلال، منتشر شده است به هيچوجه صحت ندارد.

  او، تصريح كرد: اكنون در حال بررسي شرايط اعضاي هيات مديره و اسپانسري دو تيم هستيم. يقينا بررسي شرايط اسپانسري كه قصد دارد، براي مدت يکسال، اين دو باشگاه‌ تهراني را در دست بگيرد، نياز به مطالعه و دقت عمل بيشتري دارد.

  معاون ورزش حر‌فه‌اي و قهرماني وزير ورزش و جوانان با بيان اينکه مسائل روتين هر دو تيم در حال انجام است، گفت: تيم فوتبال باشگاه پر‌سپوليس، سرمربي خود را براي فصل آينده، مشخص کرده است. «برانکو ايوانكويچ»، سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران که اواخر فصل چهاردهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور به تيم پرسپوليس تهران پيوست، اكنون در مرخصي بسر مي‌برد و به احتمال زياد، اواسط هفته آينده (25 يا 26 خرداد) به تهران باز خواهد گشت و هدايت تيم سرخپوشان پايتخت را در فصل پانزدهم ليگ برتر فوتبال، برعهده خواهد گرفت.

  سجادي، تصريح کرد‌: برانکو، حتي فهرست اسامي بازيکناني که براي فصل آينده، قصد به خدمت گرفتن آنان را دارد، تعيين و مشخص کرده‌ است.

  وي افزود: اكنون منتظر نهايي شدن اسپانسر تيم پرسپوليس هستيم و با توجه به اختياراتي که به وزارت ورزش و جوانان داده شده است، بعد از آن که اعضاي هيات مديره و مدير عامل اين باشگاه مشخص و مستقر شدند، کارها توسط آنان دنبال و پيگيري خواهد شد.

  مسئول رسيدگي به امور سرخابي‌هاي پايتخت در پاسخ به اين پرسش که با توجه به اظهارات مدير‌عامل باشگاه استقلال در باره اجاره سه ساله اين باشگاه، سرنوشت آبي پوشان پايتخت چه خواهد شد، گفت: از نظر قوانين و مقررات موجود، ما نمي‌توانيم و اجازه نداريم كه اين دو باشگاه را به اشخاص حقيقي يا حقوقي، اجاره دهيم و فقط مي‌توانيم، بحث اسپانسرينگ را در اين دو تيم، اعمال كنيم. حال بايد در زمينه تعيين اسپانسر و مدت زمان آن، تصميم گيري شود.

  سجادي در باره تعيين تكليف سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران، گفت: جلساتي را در هفته جاري با افشارزاده برگزار کرديم و تصميم گرفته شد كه او، اقدامات خود را درباره سرمربي جديد استقلال، پيگيري ‌کند.

  افشارزاده، تاكنون با چند نفر از مربيان در اين باره صحبت کرده ‌است. او، پس از مشورت با كارشناسان و افراد مجرب، تصميم نهايي خود را در اوايل هفته آينده،‌ مشخص و اعلام خواهد كرد.

  معاون ورزش حر‌فه‌اي و قهرماني وزير ورزش و جوانان در باره اظهار نظر قائم مقام باشگاه پر‌سپوليس، مبني بر مشکلات مالي سرخپوشان، تاكيد کرد: در اين باره از من سوال شد که براي فصل آينده، مسائل مالي اين دو تيم، چه خواهد ‌شد و من گفتم که اين دو باشگاه در فصل آينده، مشکل مالي نخواهند داشت.

  او در باره شرايط نقل و انتقالات سرخابي‌هاي پايتخت در آستانه آغاز فصل جديد ليگ برتر فوتبال، گفت: همان طور که مطلع هستيد، بازار نقل و انتقالات بازيكنان فوتبال، يک روز پس از پايان جام حذفي، آغازشده است و فقط براي اين دو تيم نيست.

  علاوه بر تيم‌هاي پر‌سپوليس و استقلال، 14 تيم ديگر درگير نقل و انتقالات بازيكنان خود براي فصل پانزدهم ليگ برتر فوتبال هستند. هنوز همه باشگاه‌ها، تيم‌هاي خود را به صورت کامل نبسته‌اند و احتمال حضور مربيان جديد و جابجايي بازيکنان در اين تيم ها وجود دارد.

  معاون ورزش حر‌فه‌اي و قهرماني وزير ورزش و جوانان، افزود: اگر ما بيکار نشسته ‌بوديم، آن گاه اين حرف درست بود. من باز هم تاکيد مي‌کنم که حتي برانکو، فهرست بازيكنان تيم پرسپوليس را براي فصل آينده، مشخص کرده است و مسئولان فني تيم فوتبال استقلال نيز در صدد انجام اين امور هستند تا سرمربي اين تيم نيز مشخص شود.

  البته در اين باره نياز به مذاکره است؛ تيم‌هاي ديگر نيز در حال انجام مذاکراتي براي نقل و انتقالات در فصل بعد هستند. قطعا همه 16 تيم شركت كننده در ليگ برتر فوتبال، تيم‌هاي خود را براي فصل پانزدهم نبسته‌اند و ممکن است كه جابجايي‌هايي در هر کدام از اين تيم‌ها صورت بپذيرد.

  او، تصريح کرد: بايد فضا آرامتر شود و پس از انتخاب اعضاي هيات مديره و مديران عامل دو تيم استقلال و پرسپوليس - که بزودي مشغول به کار مي‌شوند - مطمئنا مسئوليت‌ها در فصل جديد به خوبي انجام خواهد شد و ما هم به عنوان نظارت کننده و حمايت کننده از سوي وزارت ورزش و جوانان، کارهاي خود را دنبال مي‌کنيم.

  رفتن طارمي وآمدن سيد جلال

  سيد جلال حسيني - که فصل قبل در تيم «الاهلي» قطر توپ مي زد - در حالي به تيم فوتبال پرسپوليس تهران بازگشت كه مهدي طارمي، مهاجم جوان سرخپوشان پايتخت، از جمع بازيكنان اين تيم جدا شد و به تيم«القادسيه» کويت پيوست.

  مدافع تيم ملي فوتبال ايران، پس از مذاکرات موفقيت‌آميز با مسئولان باشگاه پرسپوليس، توافق كرد كه از فصل آينده، بار ديگر پيراهن قرمزپوشان پايتخت را بپوشد.او، نخستين خريد پرسپوليس در فصل پانزدهم ليگ برتر فوتبال است.

  سيد جلال حسيني درباره توافق خود براي پيوستن به باشگاه پرسپوليس، گفت: توافق ‌هاي اوليه را انجام داده‌ايم و اميدوارم که به اين تيم کمک کنم. پرسپوليس كنوني، احتياج به حمايت دارد و با توجه به انتظارات بالا از اين تيم، بايد تيم خوبي را براي فصل آينده ببنديم.

  مدافع تيم ملي فوتبال درباره رقم قرارداد خود با پرسپوليس، تصريح کرد: رقم قراردادم غيرمنطقي نيست و قراردادهاي گذشته‌ام با پرسپوليس، سايپا و سپاهان، اين موضوع را نشان مي‌دهد. تنها خواسته‌ام، اين است که براي فصل بعد، تيم خوبي بسازيم تا انتظارات هواداران را برآورده کنيم.

  پيوستن طارمي به «القادسيه»

  مهاجم جوان فصل قبل تيم فوتبال پرسپوليس تهران با مسئولان باشگاه القادسيه کويت به توافق رسيد.

  مدير برنامه‌هاي مهدي طارمي، مهاجم مستعد و پرآتيه فوتبال ايران به دوبي رفت تا با مسئولان باشگاه القادسيه کويت ديدار کند. صبح ديروز، جلسه‌اي با حضور مديران باشگاه و مدير برنامه‌هاي طارمي برگزار شد و طرفين اين نقل و انتقال به توافق رسيدند.

  همچنين طرفين، پس از بيان شرايط خود به توافق نهايي رسيدند و قرار شد كه مهدي طارمي، پس فردا (شنبه) قرارداد نهايي خود را با باشگاه «القادسيه» کويت، امضا كند.
   
  setareh و narges.m از این پست تشکر کرده اند.