1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مسابقه کاور 1

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Sep 9, 2014 در انجمن مسابقات هفتادی ها

کاور برتر عشق ؟

نظرسنجی بسته شده در ‏Sep 17, 2014.
  1. 1

5 رای
    8.1%
  2. 2

4 رای
    6.5%
  3. 3

3 رای
    4.8%
  4. 4

11 رای
    17.7%
  5. 5

2 رای
    3.2%
  6. 6

5 رای
    8.1%
  7. 7

1 رای
    1.6%
  8. 8

3 رای
    4.8%
  9. 9

3 رای
    4.8%
  10. 10

22 رای
    35.5%
  11. 11

3 رای
    4.8%
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    باو عزیزم من خودم کلی ا این مدل عکسا تو پی سی دارم ب خدا هم جنس باز نیستن ب خدا دارم میگم....دختر پسرن ولی پسره زیره لباسش ی تاپ دیه تنشه باو اینا عکسای فشن و مدلن عکسای عادی نیستن ک قیافه هاشون فرق داره با ادمای عادی چون مدلن....بعدم باشه فقط انتقاد کن انقد انتقاد کن بذارم برم همتونو تهنا بذارم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

فضولی موقوف و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  2. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

یایا من که با عکست مشکل ندارم آبجی گلم ؛ برعکس اگه نظر منو بخوای خوب کاری کردی که اینجور عکس گذاشتی ؛ اصلا" یه همجنس باز بزار که تابلو باشه چیششش همه در بیاد خخخخخخخ

فضولی موقوف و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
  3. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,092
    134,981
    باو دارم شوخی میکنم عزیزدلم هر انتقادی هرکی داره بذاره اشکالی ندراه ک انتقاد انتقاده دیه تازه سازنده هم هس ب خدا ناراحت نمیشم عزیزدلم داداشیه گله من ولی اینا هم جنس باز نیستن ب خدا میزنمتا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

فضولی موقوف از این پست تشکر کرده است.
  4. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    سلام و درود به همه بچه های تیم مسابقه کاور برتر

باز هم مثل همیشه یه مسابقه یه هدف یه شعار و یه عمل داریم و خوشحال هستم که این مسابقات جریان داره ؛ هرچند که اگر تنوعی در مسابقات ایجاد شه و تعداد مسابقات بیشتر از قبل بشه فکر میکنم لذت یک رقابت رو در پیش داریم ؛ رقابت به معنای رفاقتی که بین همه اعضا هست بسیار لذت بخش و شیرین میتونه باشه .

در کل این مسابقات هدف بالاتری از یک مسابقه رو داره و جهت آشنایی با دوستانمون و تاثیر پذیری از ایده هاشون و خلق و خوی رفتاری و جهت فکری که دارن میتونه باشه به هر حال ازین موضوع که بگذریم ؛ یه تشکر ویژه از مدیریت این مسابقات باید کرد که همه جوره حواسش بهتون هست و هواتون داره .

خوب روال مثل همیشه اینجوره که من همه شرکت کنندگان رو نقد میکنم و خوبی و بدی کارشون ذکر میکنم در این بین با چاشنی طنز در خدمتتون هستیم و باز هم مثل همیشه خیلی رک و پوست کنده حرفامو میزنم در این بین امیدوارم از دستم ناراحت نشید ، به هر حال اعتقاد من اینه رک گویی برنده هست ولی صداقت خاصی توش داره .

به هر کدوم از شرکت کنندگان از 10 یه امتیاز میدم و در ضمن امتیاز من بدون هیچ جانبداری و یا طرفداری از شخص خاصیه ، قضاوت من فقط بر اساس کاورتون هست نه شخصیتتون نه جنسیتتون و نه سنتون و ...

شماره 1 : فرشته _ از 10 = 6 : به به چه شعری ؛ کلا" عکسای پسوند gif (متحرک) عکسای جالبین ؛ این که کاور متحرک انتخاب کردی جای تحسین داره چون هیچکس این کارو نکرده ؛ آفرین ولی شعرت تو حلقم ؛ خوش به حالت خوش به حالش خوش به حالتون یه جای هم نوشتی خوش به حاش لام جا انداخته ،(حالا خیلی گیر نده شعره دیگه) خوب معنی شعر یه حسرت رو داره نشون میده شاید حسرت به عشق ،کلا" یاد آهنگای داوود بهبودی افتادم .:36:

شماره 2 : ستاره _ از 10 = 6.5 : یه ویو از داخل ماشین ، یه پسره راننده که دست یه دختر رو گرفته (استغفرالله باهم تماس پیدا کردن برادر , حرام حرام ) و 2 تا بطری مشروب فکر کنم به آبم میخوره ولی روی مشروب کف داره فکر کنم آبجو باشه مطمئن نیستم (خیلی بلدیا شیطون نکنه خودتم آره ...) اصلان نظرتون چیه بقیوشو توضیح ندم اینا بطری آبشونم لامصبا شیک خشکله ؛ ولی خوب فقط از روی لاک ناخن دختره فهمیدم کنار پسره دختره ؛ فکر کنم اگه از ویو زیر پایه دختره یه عکس بزارین ؛ یه تماس لب تو لب هم داشته باشن فقط امیدوارم دست دیگه پسره ... (ای بابا اینجا خانواده نشسته داره اینارو میخونه ها ) ؛ در کل کاور جزئیات نداره یه 6.5 هم بهت دادم که دست خالی نری خونه خخخخخ:24:

شماره 3 : مهدی 3 _ از 10 = 7.5 : خوب خوب خوب آقا مهدی مدیر نفر دوم مسابقه امضاء برتر در خدمتشون هستیم :17: ، چه کاور عریض و خوبی ، خدایی نمیخوام تعریف کنم ولی این انگشتا یه حس خوب به آدم میده یه سادگی خاصی داره ، 3 تا عکس که هر کدوم توی یه قاب یه فیگور خاص داره ، عکس سمت چپ مشخص یه دختر و پسرن از مژه دختره مشخصه ولی عکس وسطی و سمت راست همجنس بازن خخخخخخخخخخخخخخخخخ (ای بابا گیر دادیا) ؛ نکته انحرافی کاور مهدی پیدا کردم همجنس بازن ؛ رو هم رفته برای کاور خوبه .

شماره 4 : شیما _ از 10 = 6.5 : کلا" من با عکسایی که آدرس اینترنتی و آرم روشه مشکل دارم ، عکست خوبه ها ولی برای یه مسابقه ای کاش یه عکس خالص بدون آرم پیدا میکردی ؛ حالت عکست خوبه فونتای نوشتت سخته خوندنش ، کلا" مفهومش از طریق شعر میخواستی برسونی (دوست داری چیجور برسونه عزیزم ؟ ) در کل یه حسرت عشق .

شماره 5 : صبا بانو _ از 10 = 7 : به به خانوم بد قول ، نفر اول امضای برتر ،( یه قرارایی ما واسه اون مسابقه داشتیم زدی زیرش بگذریم ،) ، این دفعه کاورت دلمو نگرفت خخخخخخخخخخخخخ:35: ؛ کاورت خوبه 2 تا دست اومدن تبدیل شدن به یه قلب و یه آسمون زیبا پشتش ، کاور خشکلیه واقعا" ،اون دست بندیکه پسره کرده دستش پسرونش هم پیدا میشهههههههههههههههه :31:

شماره 6 : جواد _ از 10 = 7 : این عکس مورد منکراتی داره برادر ، اون لباس سفید زیری آدمو قیلی ویلی میکنه خخخخخخخخخخ ؛ عکست حس و حال عشق رو داره و عشقی که چند دقیقه دیگه میشه سکس :162: ، باز پسر تو آرم نکندی از رو عکست بگیرم خفت کنم ؟ ، نگو که وقت نداشتی که سرمو میزنم به دیوار انجمن . راستی چرا دختره 2 تا انگشتر تو دستشه ؟

شماره 7 : صدف 74 _ از 10 =8.5: آخر یه عکس پرفکت دیدم ، آفرین ، این عکس یه عکس خالصه ، یه احساس عشق متمایز ، عشق بچگی و عشقی که میتونه آینده دار باشه ، عکس کاملا" مشخصه که چقدر زیبا این حس انتقال میده .

شماره 8 : New_Sense _ از 10 = 7.5 : آخه کی میاد خودشو نقد کنه ؟ نه شما بگو ، فقط یه توضیح کوتاه در مورد این عکس بدم ، این یه عکس سوررئالیست فتوشاپیه که یه احساس خاص رو میده ، همونجور که میبینید کله مرد و زنه لامپ هست ، فقط لامپ مرده روشن و زنه خاموش ، یه عشق در برابر مرگ و ذهنیت خاص رو داره ،

شماره 9 : ملودی _ از 10 = 7.5 : عکس جالبیه و ترکیب بندی نوشته و عکس و طلوع خورشید باهم میخونه ، آفرین واقعا" خوبه

شماره 10 : اندیا _ از 10 = 6 : خخخخخخخخخخخخخخخخ:35: خودش گرفت موضوع رو ، یکی از دوستان مطرح کرد که اینا لزبین هستن (همجنس باز) و ایده جالبی بود چون منم این حس رو دارم ، این اولین نکته انحرافیش ؛ در کل عکس جالبیه ، دومین نکته انحرافیش اینه که اندیا جان هواسش نبوده که آرم روی پیراهن هر 2 نفر آنتی کریست هست (ضد مسیح ) ، صلیب برعکس نماد ضد مسیح هست من آدم مومنی نیستم ولی خود مسیحی ها هم با این نماد مشکل دارن ، ولی عیبی نداره مهم نیست مهم اینه که شرکت کرده و دسش درد نکنه .:22:

شماره 11 : فرانک _ از 10 = 5 : چه بوسه هایییییییی خخخخخخخخخخ:35: ، دارم به این فکر میکنم این جای لبا اگه تا پایین بره تا کجای پسره میرسه ، کلا" دختره هی رژ زده هی بوسیده هی رژیده هی ماچیده ، (خوش به حاله پسره کاش ما جاش بودیم :39:)

خوب نقد منم تموم شد واقعیتش این بار میخواستم نقد کوبنده ای باشه ولی همه بچه ها کاراشون خوب بود و منم بیخیال شدم و همینطور که دیدین نمره زیر 5 نداشتیم ، خسته نباشید به همتون و یه خسته نباشید به خودم ، و کلا" اگه به جای خوندن این همه نقد روی کارا رفته بودی نشسته بودی درست رو خونده بودی الان میشدی دکتر حسابی ، والا با اییی نوناشون .

5. ترنم 22

ترنم 22 بانوی سیگاری

204
    853
    2,163
    به خل چل بودن تونمیرسم:35::35::35::35::35::35::35::35:

6. ღҲ̸☜ نیـمــ☠ــا ☞Ҳ̸ღ

ღҲ̸☜ نیـمــ☠ــا ☞Ҳ̸ღ @! حقیقــت فــاز بــدی میـــاره طرفـــت !@

1,948
    10,062
    26,435
    ♥ـــــلایکـــــ0_0
    ولی کاور من تو اینا نبودا

7. s☺ugand

s☺ugand خُـــــــودم آس×

40
    874
    576
    کجای شماره 10 همجنس بازیه؟!!!!

فضولی موقوف، Faranak.M و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,092
    134,981
    ولش سوگند جون جونیممممم قربونت برم عزیزدلم من ک خودم عاجقه کاورمم خعلی جیگولیه و فک کنم خعلی هم مدرن و جدید باشه ناناسه ملوسه من ولی خو نیدونم میگن ک هم جنس بازیه عزیزدلم ولی خدایی تابلوعه دختر پسرن گوگولیم گولیه مهربونم^_^!

فضولی موقوف، s☺ugand و Faranak.M از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. s☺ugand

s☺ugand خُـــــــودم آس×

40
    874
    576
    عزیزخودمیییییی اندیاااجونیم...خیلی خوشگله جیگریه منی عزیززززم.اره باباتابلوعه..

10. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,092
    134,981
    فدات بشم گله من جیگولیه من حالا واسه بقیه هم خوجل موجله ایشالله هرکی حقشه قبول بشه جیگریه من ولی خو من خودم دیوونه ی کاورمم چون کلا عاجقه عکسای فشن و مدلم جیگر طلای جون جونیم دیه اینجا نحرفیم سوگند گل گلیم اخه اسپم میشه جیگریه من بیا تو پروفم گوگولیم گولیم^_^!

فضولی موقوف و s☺ugand از این پست تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.