1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مسابقه داستان کوتاه با روش جدید (جایزه دار)

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Sep 18, 2014 در انجمن مسابقات هفتادی ها

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

سلام به همه بچه های با صفا انجمن دهه هفتادی ها

در خدمتتون هستم با یه ایده و یه موضوع به این ترتیب که اسمش گذاشتم مسابقه داستان کوتاه البته این داستان کوتاه قضیش اینه که من یک یا 2 سطر یه داستان از ذهنیاتم شروع میکنم و استارت میزنم بعد هر کدومتون میاین داستان ادامه میدین ولی فقط 2 سطر باید ادامه بدین و بزارین برای نفر بعدی که همینطور بره جلو ، در این داستان از کلمات محاوره ای هم میتونید استفاده کنید و خیلی مهمه که یه جورایی طنز باشه داستانتون ؛ برای بهتر شدن شخصیتتی که در نظر دارید میتونید اسم بزارید ، این روش خیلی سادست کافیه یه کمی فکر کنید هر چیزی تو ذهنتون اومد بنویسید .
    حالا اگه همتون شرکت کنید مطمئن باشید یه مجموعه داستانی جالب به دست میاد ،

امیدوارم همه شرکت کنید ، هیچ شرایطی برای شرکت نداره هر کی خواست میتونه بیاد داستان ادامه بده ولی باید حتما" داستان قبلی رو بخونید و روند داستان نفر قبل ادامه بدید به این صورت که مثلا" نیاید شخصیتارو تغییر بدید تا اونجایی که میتونید موضوع اصلی رو دنبال کنید .

در ضمن این مسابقه اگه استقبال بشه کسی که بیشترین داستان و بهترین موضوع داشته باشه یه جایزه گیرش میاد ، کارت شارژ جایزشه.

خوب حالا کی شرکت میکنه ؟

داستان ازین قراره :

صبح از خواب پا شدم مثل همیشه میخواستم بیشتر بخوابم ولی مگه این دستشویی لعنتی میزاره ؛ پریدم زودی که برم خلا ، درو که باز کردم دیدم بابابزرگم داره غذا حاجت میکنه ، زودی درو بستم گفتم عجب شانسی گه توش ، هی ای پا هی او پا مگه میاد بیرون ؛ بابابزرگ نمیخوای بیای بیرون ؟ بابابزرگ ؛ چته پسر ؟ یکم تحمل کن الان تموم میشه ...

2. همينطوري ك داشتم ميتركيدم بابام إز اتاق اومد بيرون گفت چته امير؟؟
    گفتم بابابزرگ داره تو دستشويي عروسي ميگيره!!!

New_Sense و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
  3. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    ممنون فرگل جان از حمایتی که کردی ، انگار اینجا متاسفانه هیچکس اهمیت نمیده ، میخواستم یه مسابقه داشته باشیم هم بتونیم لذت ببریم و هم وقتمون رو با یه مسابقه جالب پر کنیم ولی همه بچه های اینجا همین که بیان تو چت روم و با چرت و پرت گفتن خودشون سرگرم کنن کافیشونه ، خوب ازین استقبالی که همه کردن مشخص شد که باید بیخیال ایده و وقت واسه این انجمن شد .

✄✔☠ℱẰℜǤ⊛Ɫ☠✔✌ از این پست تشکر کرده است.