1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مسابقه اواتار برتر3

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Jul 26, 2014 در انجمن مسابقات هفتادی ها

کدوم اواتارو میپسندین ؟

نظرسنجی بسته شده در ‏Aug 3, 2014.
  1. 1

3 رای
    3.5%
  2. 2

3 رای
    3.5%
  3. 3

6 رای
    7.0%
  4. 4

1 رای
    1.2%
  5. 5

3 رای
    3.5%
  6. 6

1 رای
    1.2%
  7. 7

2 رای
    2.3%
  8. 8

24 رای
    27.9%
  9. 9

3 رای
    3.5%
  10. 10

0 رای
    0.0%
  11. 11

1 رای
    1.2%
  12. 12

0 رای
    0.0%
  13. 13

0 رای
    0.0%
  14. 14

2 رای
    2.3%
  15. 15

2 رای
    2.3%
  16. 16

3 رای
    3.5%
  17. 17

21 رای
    24.4%
  18. 18

1 رای
    1.2%
  19. 19

0 رای
    0.0%
  20. 20

3 رای
    3.5%
  21. 21

5 رای
    5.8%
  22. 22

2 رای
    2.3%
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    ما پست اعلام امدگی رو زده بودیم شما متاسفانه اعلام امادگی نکرده بودین ایشالا سری بعد

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  2. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    فعلا هیچی خخخخ

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.
  3. ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀

❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀ Hιнιнιreqυeѕт ɴαdιde нαм ĸнodeтooɴιɴ:/

8,656
    67,229
    39,523
    نخیر این قبول نیس
    من بهت گفتم که قراره آواتارم یه چیز دیگه باشه توام گفتی حتما باید رو فایلت باشه منم باز گفتم حالا تا روز مسابقه آواتارمو همون میزارم که یادم رفته بود تا این پستو گذشتی یادم اومد
    واقعا که...

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، Mehdi 3، ❤Yasmina❤ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. دختر دبیرستانی

دختر دبیرستانی ^_^DaYan_LEiTo^_^

473
    5,550
    2,897
    هنوز میشه شرکت کرد؟ اگه میشه مال منم بذار لطفا

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، Mehdi 3 و ❤Yasmina❤ از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    به به چه مسابقه خوبی مسابقه آواتار برتر مسابقه جالبیه و مورد پسند ؛ داشتم آواتارارو نیگاه میکردم و خوب گفتم بیام نظرمو در موردشون بگم کاش مهدی جان مثل موزیک پروفایل برتر به بچه ها میگفتن که هر کی دلیل انتخاب آواتارشو با توضیح کوتاه بگه ولی رو هم رفته باید گفت

شماره 1 : نمیفهمم چرا شرکت کرده خوب لینوکس کت و شلواری با عینک دودی چه معنی میده ؟ نمیدونم والا
    شماره 2 : آواتار متحرک یه خانم یه قلب میکشه خوب حداقل خلاقیت داشته آواتار متحرک گذاشته یاد بگیرید
    شماره 3 : سوژه خوبیه و موقعیت حساسیه (تو دستای دختره چیه پره ؟ کفشه ؟ کیلیپسه ؟)
    شماره 4 : فقط چند لحظه کنارم بشین ... تایپو گرافی سوژه خوبیه به شرطی که معنی کلمات عمیق تری انتخاب شه
    شماره 5 : وات ؟ نمیفهمم دلیل شرکت تو مسابقه ؟ جواب : چون دوست داشتم و ازین خوشم میاد خیلی ملوس و کوچولهههههههه
    شماره 6 : به این عکسا چی میگن ؟ گراواتور ؟ نمیدونم ولی برای مسابقه اصلا" جالب نی خلاقیتی توش نیست
    شماره 7 : یا مهدی برادر
    شماره 8 : با اکثریت آرا در سطر اول تا این لحظه > دلیل انتخاب شدنش چی میتونه باشه خدایی ؟ عکس که از پشت گرفته شده و هیچ فیس و نکته خاصی نداره فقط موهای بلوند و زیبایی داره ؛ نمیدونم والا
    شماره 9 : فکر میکنم یکی از قشنگترین آواتارا باشه به نظر من چون هم دراماتیکه هم رمانتیکه هم پشت زمینه داره و حالت عکس برداریش حرفه ایی هر چی باشه از شماره 8 بهتره
    شماره 10 : ووی چه بچه تقس باهالی اینو کلا" من خوشم میاد پرستیژ داره
    شماره 11 : سربازی که بند پوتین میبنده بره جنگ : معنی و مفهوم عالیه ولی چند تا نکته داره اول اینکه سرباز از رو لباساش معلومه ایرانی نی چون پوتین آمریکایی داره ولی شاید عرب باشه ولی هر چی باشه برادر من معنی و مفهوم جنگ مرحله اول یعنی خونریزی پس تداعی مفهوم خونریزی توی مسابقه جالب نیست ولی مرحله بعد چرا مثلا" سرباز ایرانی نزاشتی دلمون خوش باشه ! الله اعلم
    شماره 12 : سبک خوبیه به نظر من ولی دستاشون محو شده ولی پشت زمینه ضعیفی داره
    شماره 13 : فتوشاپ عجب برنامه ای نه ؟ سربازای نازی اینم که پشتش به ماست یا هیتلر یا گوبلز توی شب حس رعب و وحشت پس زمینه زیبا این حداقل از شماره 11 بهتره
    شماره 14 : جوجو فکلی با هویج کاری ندارم که این خوبه یا بد ولی بچه چه نازه ، مامان باباش داغشو نبینن
    شماره 15 :مثل فیلم ترکی شبکه جم دست رو دهن دختره چه معنی داره ؟ نمیخوام بوست کنم ؟ الان نمیشه بعدا " ؟
    شماره 16 : ایده خوبیه ، جزو عکسای هنری میشه گفت هست فقط کوچیک و کیفیت نداره
    شماره 17 : درحال حاضر مقام دوم هستن آواتار خیلی کوچیک من درست جزیات نمیبینم باید پشت زمینه زیبایی داشته باشه احساس میشه عکس شخصی باشه نمیدونم.
    شماره 18 : ای بابا این چیه ؟ خاله ریزه ؟ یاهو ریزه ؟ خیلی بده بی کیفیت و بی سلیقه و بی خلاقیت
    شماره 19 : behind every greaf men is a woman rolling her eyes! نمیدونم جمله رو درست نوشتم یا نه (پشت سر هر مرد موفق یه زن هست یا پشت سر هر مرد یه زن با چشماش نیگاه میکنه ؟ نفهمیدم درست حسابی خود عکس بی کیفیت هست فقط
    شماره 20 : شماره 20 نمرشم 20 هست عکس پرفکت و منحصر به فردیه
    شماره 21 : یه خانم جوان با یه فیگور ، بد نی
    شماره 22 : آقا این عکس مورد داره ! برادر حیا کن حیا کن این انجم رها کن ! شوخی میکنم تضاد عکس خوبه مرد سیاه زن سفید هنریه احساس آرم وسط پرچم کره جنوبیه چیه ؟ همونو میده ولی تداعی یه عشق روحانی داره .

خوب نظراتمو گفتم شاید بعضیاتون ناراحت شدید شاید بعضیاتون خوشحال من بی طرف قضاوت کردم ولی اگه ناراحت شدید ببخشید منو ؛ این نظرات گذاشتم که واسه سری بعد حرفه ای تر کارا رو ببینیم و لذت ببریم .

Avin Devil، Earthian_2، narges.m و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    بسیار زیبا و قشنگ امیدوارم همه اینطوری نظر بدن لایک داری ایشالا بازم از این نظرات زیبات بزاری واسمون

Avin Devil، Earthian_2، narges.m و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    ایشالا سری بعدی این دفعه نمیشه

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، دختر دبیرستانی و ❤Yasmina❤ از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. دختر دبیرستانی

دختر دبیرستانی ^_^DaYan_LEiTo^_^

473
    5,550
    2,897
    اوکی مرسی

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.
  9. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    عاقااااا دفعه ی دیه اواتاره منم بذارین دوس جون جونیام!!!!!

Avin Devil از این پست تشکر کرده است.
  10. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    دالیی
    ممنون از نظراتی که دادید خب حالا شما کدوم رو انتخاب کردید؟ راستی من برادر نیستم :16:

M.G.Captain و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.