• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مسابقه آواتار برتر (سری چهارم)

به نظر شما بهترین آواتار برتر کدام می باشد ؟

• مجموع رای دهندگان
    35
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

New_Sense

یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ...
همراه انجمن
لایک ها
11,359
به نام خدا

سلام به همه کاربرای عزیزمون

در خدمتتون هستم با مسابقه آواتار برتر یا به صورت اختصاصی بهترین آواتار برتر در انجمن و اینکه پس از نظرسنجی هفته قبل و رای 30 نفر مبنی بر شروع مسابقه استارت مسابقه رو زدم و تعداد 12 نفر اعلام آمادگی کردن .

متاسفانه خیلی خیلی ناامید شدم از کاربرامون و فکر نمیکردم اینقدر دردسر بکشم واسه یه مسابقه
روند مسابقه از قدیم به این صورت بود که تعدادی اعلام امادگی میکردن و عکسای اواتار مورد نظرشون رو واسه مجری مسابقه ارسال میکردن ولی متاسفانه غیر از 1 نفر به همه التیماتوم دادم و گفتم منتظر عکساتون هستم و جالب اینکه از اون 12 نفر فقط 8 نفر عکس ارسال کردن و طبق قوانین 4 نفر باقی مانده از مسابقه حذف میشن و همچنین مدال ستاره طلایی هم دریافت نمیکنن .

کاربرانی حذف شده از مسابقه :

Psycho_Λß

Mah$a

ARSH

нιηαтα

خب از این مساله بگذریم میرسیم به تعداد 8 نفر از شرکت کنندگان عزیزمون

مسابقه
موضوع آزاد هست و هر شرکت کننده یک عکس واسه من ارسال کرده و دوستان گرامی میتونند هر کدام از این 8 نفر رو که دوست داشتن رای بدن .

29a6855a93eeddbfa201221fbe24fa09.jpg

شماره 1 : ®ŁáÐɏ §¡£Vë

شماره 2 : اترو

شماره 3 : روشا

شماره 4 : Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ parvaneh Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

شماره 5 : fateme:16:

شماره 6 : ♥ąяεՔεн♥

شماره 7 : +FARHAD+

شماره 8 : Narges.bg

قوانین مسابقه :

1. هر کدام از شرکت کنندگان در مسابقه میتونه واسه عکس موردنظرش توی همین تایپیک توضیحاتی رو بنویسه .

2. شرکت کردن و نظر دادن در مورد هر کدام از عکس های برای تمامی کاربرای انجمن آزاد هست .

3. استفاده از الفاظ بد و رکیک و ایجاد جو کل کل و خراب کردن تایپیک ممنوع هست و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد میشه .

4. هر کدام از کاربرای انجمن که بتونه بهترین نقد رو واسه عکسای مورد نظر بنویسه یک عدد مدال ستاره طلایی و همچنین در صورت تشخیص به 1 پله ارتقا سطح کاربری هدیه داده میشه .

5. تمامی 8 کاربر شرکت کننده در مسابقه یک عدد مدال ستاره طلایی هدیه داده میشه .

6. به برنده مسابقه آواتار برتر 1 پله ارتقا سطح کاربری هدیه داده میشود .

7. نفر اول و دوم مسابقه وارد تیم تخصصی کاربری میشوند .

موفق و پیروز باشید .

پیوست ها

لایک ها
5,266
سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت اقا بهراد و شرکت کنان مسابقه
عکس اواتار زهراجان در عین زیبایی و احساسی بودن کمی احساس عاشقانه رو زیاد کرده و ب نظر من خیلی مناسب اواتار نیست البته تصویر بسیار زیبایی هستش.:smile:

اترو

لعنت به این اوار ......من زیره اوارم
لایک ها
6,407
با یه سلام گرم به دوستای عزیزم دومین عکس متعلق به منه این عکس درباره ی تاثیر حیرت انگیزه نیروی جاذبس هرکی نقدی داره میتونه وارد کنه من پاسخگو هستم به امید تحقق رویاهاتون.

لایک ها
17,299
عکس اواتار روشا جان زیبا و هیجان انگیز است چون ک هم ب زبان عامیانه و هم دوستانه ارزوی خوشبختی برای همه کرده. و تصویر هم سوژه ی جالبیه و من ب روشا جان رای میدم
فدات شم نظرلطفته :smile:

اترو

لعنت به این اوار ......من زیره اوارم
لایک ها
6,407
2 نوشته انگلیسی روی متنه که اولی بزرگتره gravity به معنای نیروی جاذبه و دومی جمله زیبای do not let go به این معنیه نیروی جاذبه به فضانورد اجازه ورود به سایر کرات رو نداده و در حال سقوطه.

لایک ها
5,266
چهارمین عکس ک متعلق ب پروانه جان هستش برگرفته از خلاقیت و هنر است و همچنین زاویه دید بسیار عالی رو در نظر گرفته .و من واقعا بهش تبریک میگم ک با استعداد هستش ولی کمی تصویر ترسناک است و این از زیبایی عکس کم نمیکند

لایک ها
5,266
2 نوشته انگلیسی روی متنه که اولی بزرگتره gravity به معنای نیروی جاذبه و دومی جمله زیبای do not let go به این معنیه نیروی جاذبه به فضانورد اجازه ورود به سایر کرات رو نداده و در حال سقوطه.
ممنون از توضیحتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا