1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مرگ از زبان آیت الله بهجت

شروع موضوع توسط *امين* ‏Jan 30, 2013 در انجمن مذهبی

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    اشتباهه تو و کسای که مثله تو همینه . مگه قراره من یا امساله من برا تو دین رو معرفی کنند و بگن دین چیه .
    ماشالله عقل داری و هوش . انسانی و قدرت ادراک داری و همین داشتنه عقلت هست که تو رو از حیوانات متمایز کرده .
    برو بخون ببین دینت چیه . کی گفته همه ی آخوندا و ملا ها پاک و منزه هستند . که اگه اینجور بود الان امام زمان ظهور کرده بود با این همه ملا که داریم
    تو تا خدا رو نشناسی از کی میخوای سپاس گذاری کنی . نماز خوندنت نوعی سپاس از خداست . وقتی اصوله دین رو نمیدونی و بهش نرسیدی کی میگه باید فروعه دینت رو انجام بدی ؟

Seyed Mahdi و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  2. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    دینت هم اینچیزایی که میگی رو نگفته . تو اشتباه فهمیدی .
    بعدش هم مگه من با تو دعوا دارم . ما داریم مثله دوتا دوست صحبت میکنیم . نه دعوایی و نه حرفه زشتی .

★ سونامی ★ و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  3. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,359
    گوش من به من...مت عاشقه دينمم و ميپرستم خدامو خالصانه...من انتقادم از رهبراي دينه...كه دين رو بد راج دادن...بفهم...

4. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    دوسته گلم . من و تو برای اونها به وجود نیومدیم و قرار نیست اونها به ما بگن چیز درسته چی غلط . اونها فقط راهنا هستند . تو خودتی و دینت .
    میتونی ازشون استفاده کنی یا نکنی حالا چه از نظره تو بد باشن چه خوب .
    حرفم چیزه دیگه ایه . من میگم فردا روز من خیلی زودتر و شما خیلی دیرتر میمیریم . اونوقت به خدا میگی چون فلانی بد بهم گفت منم اون کارو کردم . این جوابه درست و قابله قبولیه ؟
    انگار بگن تو مدرسه تو چرا نمرت زیره ده شده بگی بقل دستیم که درسش بهتر بود اشتباه بهم رسوند و منم چون فکر میکردم درسش خوبه از رو اون نوشتم . بعد بهت نمیگن ما کتاب بهت دادیم . استاد بهت دادیم استاده راهنما هم دادیم . پس چرا تقلب از دوستت . رهبرانه دین برای فروعه دین هستند . نه برای اصوله دین . ولی ماها اکثر مشکلاتمون تو اصوله دینه

★ سونامی ★، Seyed Mahdi و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    مطلب عالیه، جای سپاس اوووونم فررررراوووون داره.

★ سونامی ★ و ا مین از این پست تشکر کرده اند.
  6. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    فدای تو داداشه گلم . شرمندتم سره اون قضیه که قرار بود پیگیری کنم اونقدر درگیر بودم که اصلن یادم رفت ببخشید

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  7. barfi

20,480
    50,615
    29,359
    امين تو مذهبت چيه؟؟؟!!!

8. barfi

20,480
    50,615
    29,359
    مهربون خيلي مهربونه ميبخشه....

مهربون و ا مین از این پست تشکر کرده اند.
  9. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    مگه برا تو فرقی هم میکنه ؟ منو با تو تو یه گور نمیگذارن . تو سوالاته خودت رو داری منم سوالاته خودم رو

10. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    چون روحش بزرگه . داداشه خودمه دیگه

مهربون از این پست تشکر کرده است.