1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

محسن رضایی رسما کاندیداتوری خود را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد!

شروع موضوع توسط Admin ‏Mar 6, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,524
    24,696
    63,092
    پیشنهاد شده بود در تهران کاندیداتوری خود را اعلام نمایم‌ تا از امکانات وسیع رسانه‌ای استفاده کنم، ولی با اعلام کاندیداتوری در این شهر، بر رویکردم نسبت به پیشرفت ‌همه‌جانبه کشور و حل مشکلات مردم تأکید می‌کنم.
    محسن رضایی رسما کاندیداتوری خود را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد!
    دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، رسما کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مرزبانان غیور استان کردستان، ضمن اعلام کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برخی از دلایل حضورش در این عرصه را اعلام نمود.
    دکتر رضایی در جمع مردم دیواندره اظهار داشت: پیشنهاد شده بود در تهران کاندیداتوری خود را اعلام نمایم‌ تا از امکانات وسیع رسانه‌ای استفاده کنم، ولی با اعلام کاندیداتوری در این شهر، بر رویکردم نسبت به پیشرفت ‌همه‌جانبه کشور و حل مشکلات مردم تأکید می‌کنم.
    وی خاطرنشان کرد: امام جماعت مسجد صلاح‌الدین ایوبی سنندج، دیروز پس از برگزاری نماز جماعت مغرب، قرآنی را به من هدیه کرد که امروز در مسیر سنندج به دیواندره آن را باز کردم و قرآن اجازه حضور در این انتخابات را به من داد‌.
    رضایی در ادامه به وضعیت زندگی مردم، اقتصاد و مسائل و مشکلات جامعه پرداخت و با اشاره به این که زمانی آب را سرچشمه زندگی می‌دانستند، گفت: اما امروز «درآمد» اساس زندگی مردم است که باید با برنامه‌هایی، هزینه‌های زندگی را کاهش دهیم و سطح درآمدی آنان را بالا ببریم.
    وی افزود: پتانسیل بسیار بالای کشور در بخش کشاورزی، زمینه را برای فعالیت برنامه‌ریزی شده در این بخش حیاتی آماده کرده و لازم است برنامه‌ای جامع برای بخش کشاورزی تدوین و اجرایی شود.
    رضایی در پایان ضمن اشاره به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم توجه جدی به بهبود وضعیت اقتصادی و زندگی مردم گفت: هم‌اکنون مشکل اصلی مردم بحث اقتصادی است و باید در زمینه توسعه اقتصادی همانند توسعه سیاسی در کشور کار انجام شود.
    گفتنی است، دکتر رضایی در بیانیه‌ای رسمی، مواضع خود را اعلام ‌و در یک جمع رسانه‌ای با حضور خبرنگاران، برنامه‌های خود برای دولت آینده را تشریح خواهد کرد.

ELVIN، SHAPARAK، اتنا .. و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    قالیباف ، حداد و رئیس جمهور آینده هم مشترکا کاندیتاتوریشون رو اعلام کردن!!!!:whistling:thumbsup

ELVIN و rezaco2196 از این پست تشکر کرده اند.
  3. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    تو این همه کاندید هیشکی محسن رضایی رو قبول نداره
    حداد هم نمیشه
    کل خانواده ما هم که رای نمیدن :biggrin:
    ولی قالیباف شانسش از همه بیشتره ولی در کل خدا کنم قالیباف بشه

❥ℳĀΣĐξĤ❥، مهربون و leili از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Admin

12,524
    24,696
    63,092
    تو نظر سنجی نمیدونم کدوم سایت بود جلیلی بیشترین رای رو اورد

Seyed Mahdi، مهربون و rezaco2196 از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. نظری ندارم ....صبر میکنم ببینم بچه ها چی میگن....!!!!

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  6. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    قالیباف رئیس جمهور شه واسه من خعععلی خوب میشه اما بگم من با این روانشناسی که دارم تا الان اونایی که اعلام شدن ، رای بالایی ها بترتیب :
    1- علی اکبر ولایتی
    2- منوچهر متکی
    3- قالیباف
    4- غلامعلی حداد عادل
    و....

❥ℳĀΣĐξĤ❥، ELVIN و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    خوشم نمیاد از بحث 30یا30 اما باید تا لحظه 90 + 2 صبر کرد...

8. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,930
    1,312

صراط"یک استاد دانشگاه اسکاتلند در مصاحبه با سایت خبری Alert Net در واکنش به اعلام کاندیداتوری محسن رضایی گفت:در انتخابات قبلی رضایی عزم خود را برای پیروزی به وضوح نشان داد و در واقع او موثرترین فرد در مقابله با احمدی نژاد در مناظرات انتخاباتی بود.
    به گزارش سرویس سیاسی صراط علی انصاری تحلیلگر مسایل ایران در مصاحبه با این پایگاه خبری وابسته به رویترز افزود:او در ابتدا ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کرد اما در ادامه با مشاهده حجم تهدیدات علیه نظام سیاسی متقاعد شد که از ادعای خود صرف نظر کند.انصاری ادامه داد:در حالیکه رضایی تاکنون در حالتی نه چندان فعال بسر می برده است و کسی روی او حساب نمی کند اما به نظر من او اسب سیاهی است که باید رفتارش را زیر نظر گرفت.این نوشته همچنین با اشاره به سوابق کاری رضایی اضافه کرد:تحلیلگران معتقدند حضور رضایی می تواند سبب پیچیدگی انتخابات آینده شود و باعث ایجاد شکاف در اجماع محافظه کاران گردد.در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: وفاداران به (آیت الله) خامنه ایی از بیم حمایت احمدی نژاد از کاندیدایی که به عقیده آن ها در صدد خواهد بود که تاثیر روحانیت و رهبری را کاهش دهد در تلاشند تا از نفوذ و قدرت احمدی نژاد بکاهند.این نوشته افزود: رسانه های ایران معتقدند احمدی نژاد در صدد است تا رییس دفتر پیشین خود اسفندیار رحیم مشایی را به عنوان کاندیدا در انتخابات معرفی کند هرچند هنوز موضعی رسمی در این خصوص منتشر نشده است.یادداشت سایت خبری وابسته به رویترز در پایان اضافه کرد: در صورتیکه اصلاح طلبان از میر حسین موسوی و **** ***** فاصله نگیرند از شانس احتمال کمی برای اجازه یافتن برای حضور در انتخابات برخوردار خواهند بود.گفتنی است عنوان "اسب سیاه" که از مسابقات اسب سواری نشات گرفته است بر شخصی اطلاق می شود که علیرغم اینکه در هر رقابتی مورد توجه نبوده و بحساب نمی آید اما احتمال برنده شدن او در مسابقه زیاد است

ELVIN، Admin و مهربون از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Admin

12,524
    24,696
    63,092
    طرح ها و ایده های جالبی داره

دوره پیش هم چنتا طرح خوب داده بود که اگه عملی بشه خیلی خوب میشه

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  10. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,930
    1,312
    یکی از طرحاش ایالتی کردن ایران بود....
    ولی همین طرحش باعث میشد که ایران خودبخود تجزیه بشه....
    اینم از قماشه رفسنجانیه....
    کلا چیزی جز پولو قدرت نمیبینن...
    همینا بودن که جام زهرو به امام دادن........

h@m!d reza از این پست تشکر کرده است.