1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

مجیدی از فوتبال خداحافظی کرد

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Oct 29, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    فرهاد مجیدی در دقایق پایانی دیدار استقلال - مس کرمان تعویض شد و پس از تعویض دور افتخار زد و از فوتبال خداحافظی کرد. این در حالی بود که بازی همچنان در جریان بود.
    مجیدی فصل گذشته در تاریخ 91/07/07 از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود ولی از تصمیم خود پشیمان شد و در نیم فصل به استقلال بازگشت و این بار در تاریخ 7 آبان کفش‌هایش را آویخت.

♥Mahdi♥، ••ÐêMōn••، ♪ Saba Banu ♫ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. :cry:

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  3. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    من دیگه حرفی ندارم :smile:

4. liar

liar Hip-Hop

543
    4,497
    10,883
    ولی دیشب که فتح اله زاده گفت ما نیازش داریم!!!!!!!!!!!!!!

5. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    خدا رو شكر

6. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    :frown::154::205:
    پـس دیشب فتح الله زاده چی میگفت که نمیذاریم و لازمش داریم ؟
    عــــــــــــــــــــــــاقا ینــــــی چی ؟؟؟؟؟؟؟
    چرا اصـن ؟ پس فتح الله زاده چیکار میکنــــــــــــــــــــه ؟؟؟؟ چرا جلوشو نگرفـــــت ؟ :218::148::148::205::190::203::205:

7. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    :cautious::cautious::218:

8. liar

liar Hip-Hop

543
    4,497
    10,883
    به گزارش ایرنا، «علی فتح الله زاده» روز دوشنبه در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در گفت وگو با خبرنگاران، افزود: یک بار دیگر قبلا موضوع خداحافظی مجیدی در رسانه ها مطرح شده بود که خبر کذب بود.

وی با بیان اینکه مجیدی هنوز با من در این خصوص صحبت نکرده است، خاطر نشان کرد: باید با او صحبت کنم تا ببنیم مشکل چیست. استقلال شرایط حساسی دارد و باید آرامش در تیم وجود داشته باشد. بنابر این از مشکل وجود داشته باشد، حل می کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در باره مشکلات گزارش های مالی فدراسیون فوتبال که در مجمع امروز ارائه شد، گفت: در بحث مالی دو موضوع گزارش و عملکرد وجود دارد که دوستان اشتباهاتی برای این دو موضوع داشتند. این موارد باید جداگانه ارائه شود.

فتح الله زاده با بیان اینکه این اشتباهات برطرف خواهد شد، گفت: قرار شد پنج نفر از اعضای مجمع به اتفاق هیات رییسه فدراسیون فوتبال این موضوع را بررسی و اشکالات را بر طرف کنند.

♪ Saba Banu ♫ از این پست تشکر کرده است.
  9. liar

liar Hip-Hop

543
    4,497
    10,883
    علیرضا نیکبخت واحدی درباره خداحافظی فرهاد مجیدی عنوان کرد: روز گذشته صحبت هایی شد اما با خنده بود و همه فکر کردند که شوخی است اما هم اکنون که دیدیم چنین اتفاقی افتاد همه در شوک هستیم. او هنوز می توانست بازی کند.
    جواد نکونام هم در این باره خاطرنشان کرد: هیچ کس در جریان خداحافظی مجیدی نبود و او همه ما را متعجب کرد.

♪ Saba Banu ♫ از این پست تشکر کرده است.
  10. liar

liar Hip-Hop

543
    4,497
    10,883
    فتح الله زاده: در جریان خداحافظی مجیدی نیستم /باید با مجیدی و قلعه‌نویی صحبت کنم
    مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، گفت: خبر خداحافظی فرهاد مجیدی را از طریق روزنامه ها مطلع شدم و در جریان این موضوع نیستم.
    [​IMG] قلعه نویی- فتح الله زاده
    به گزارش هنگام، علی‌فتح‌الله‌زاده در حاشیه مجمع سالانه فدراسیون فوتبال در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: هنوز فرهاد مجیدی چیزی به من نگفته است و من از جلسه مجمع که بیرون بیایم از او می‌پرسم که داستان چیست، تا همین لحظه‌ای که با شما صحبت می‌کنم مجیدی هیچ چیزی به من نگفته است.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: دلیل این حرف را نمی‌دانم چرا که مجیدی در حال حاضر خیلی خوب برای ما بازی می‌کند و یکی از بازیکنان مؤثر استقلال است، من هم فقط خبر خداحافظی را شنیدم و باید بعد از جلسه با مجیدی صحبت کنم تا ببینم موضوع چیست.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه چرا خداحافظی مجیدی برای چندمین بار در دو ماه اخیر شنیده می‌شود، افزود: من دلیل این شایعات را نمی‌دانم و فقط باید با مجیدی صحبت کنم تا بدانم داستان چیست. باید با او صحبت کنم که بدانم چرا این شایعه درست شده و چرا اصلا بحث خداحافظی مجیدی مطرح شده است. من باید هم با مجیدی و هم با آقای قلعه‌نویی در این باره صحبت کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در باره مشکلات گزارش های مالی فدراسیون فوتبال که در مجمع امروز ارائه شد، گفت: در بحث مالی دو موضوع گزارش و عملکرد وجود دارد که دوستان اشتباهاتی برای این دو موضوع داشتند. این موارد باید جداگانه ارائه شود.

فتح الله زاده با بیان اینکه این اشتباهات برطرف خواهد شد، گفت: قرار شد پنج نفر از اعضای مجمع به اتفاق هیات رییسه فدراسیون فوتبال این موضوع را بررسی و اشکالات را بر طرف کنند.