1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ماجرای جالب هواداری که ماریو گوتسه 49.9 یورو روی دست او خرج گذاشت

شروع موضوع توسط Pєумαη_кQz ‏Jun 28, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. ماجرای جالب هواداری که ماریو گوتسه 49.9 یورو روی دست او خرج گذاشت
    f111dde486d1a041d052e1667bdff782.

روز گذشته در صفحه فیسبوک ستاره آلمانی اتفاق جالبی افتاد.
    طرفداری- روز گذشته ماریو گوتسه ستاره تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ در فیس بوک رسمی اش خبر جالبی داد. 4 روز پیش ماریو تیسِن یکی از هواداران تیم بایرن تصویری از دسته کنسول پلی استیشن خود در حالی که آسیب دیده بود، بر روی فیسبوک بایرن قرار داد و در توضیح آن خطاب به گوتسه نوشت:

" سلام ماریو! من از شما سوالی دارم آقای الگو، تو به من 49.90 یورو بدهکاری چرا که در بازی فیفا در دقیقه 90 یک پنالتی را از دست دادی و من از شما واقعا متشکرم. من برای تو فردا اطلاعات شخصی و آدرسم را برای دادن بدهیت می فرستم. ممنون!"

9ff8fe7bf4a48b7e4bf8b6c99508bcb5.

فقط کافی بود چند ساعت از این تصویر بر روی فیس بوک بایرن بگذرد تا این پست به گوش ماریو گوتسه برسد. زننده گل قهرمانی مانشافت در جام جهانی هم ساکت نماند و این حرکت جالب این هوادار را بی پاسخ نگذاشت و با انتشار پیام تیسِن در فیسبوک رسمی اش نوشت:

"سلام ماریو، بدون شک از دست دادن پنالتی در دقیقه 90 خیلی تلخ است و از آن جایی که خیلی ناراحت شدی من درکت می کنم. توماس مولر در بازی کار اشتباهی انجام نداد؟ :35: اما دسته پلی استیشنت را به گوشه ای ننداز چون که کمکی به تو نمی کند. من برای تو یک بسته کامل خواهم فرستاد و دفعه بعد سعی می کنم که کارم را درست تر انجام دهم، قول می دهم! با احترام، ماریو!"

*ĦØRÂ* از این پست تشکر کرده است.