1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

لطیفه های انتخاباتی جدید

شروع موضوع توسط coffee ‏Jul 2, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. coffee

coffee coffee turk

98
    1,195
    255
    از وختی روحانی رئیس جمهور شده هوا خیلی خنک شده , روحانی مچکریم​
    **********​
    مردم یه جوری آرزوهاشونو به روحانی میگن انگار غول چراغ جادو اومده​
    ***********​
    بیانیه شهردار تهران جناب قالیباف: امشب از گذاشتن آشغال جلوی منزل خود خودداری کنید.
    بدین روحانی جونتون ببره …​
    ***********​
    [صدای اتاق شمارش آرا:] روحانی روحانی قالیباف روحانی روحانی قالیباف روحانی روحانی ولایتی جلیلی روحانی جلیلی قالیباف روحانی روحانی روحانی، بچه‌ها اینجارو!! غرضی!!!! [​IMG]
    **********​
    من رفتم بخوابم! آقا اگه روحانی رئیس جمهور شد بیدارم کنین. اگه قالیباف شد بذارین خودم بیدار می‌شم. اگه جلیلی شد شیر گازو باز کنید برید بیرون.​
    **********​
    علما میگن فضیلت امشب ۸ برابر شب قدره! چون تو شب قدر مقدرات ۱ سال تعیین می‌شه، ولی امشب مقدرات ۸ سال!​
    **********​
    پیامک کاترین اشتون به جلیلی: خبر مرگت تو که گفتی رای می‌آری. حیف من که این همه واسه‌ات صبر کردم!​
    **********​
    پیامک رضایی به غرضی: اگه رای نیاوردی ناراحت نشو! منم اولاش تفریحی کاندیدا می‌شدم!​
    **********​
    خدایی بیاین امشب بریزیم تو خیابونا و بگیم ما به جلیلی رأی دادیم…رأی ما کو؟؟!!!
    بلکه بکننش تو حصر خانگی…​
    **********​
    اطلاعیه قالیباف….
    .
    .
    .
    .
    نمک زحمتام چشاتونو بگیره کصافطا……خخخخخخخخخخخ​
    *********​
    آقای روحـــــــانی حالا ک رعیـــــس جومهــــــــور شدید فیسبـــــوکو از فیلتـــــر درمیاری؟؟؟؟؟
    .
    .
    .
    روحانی: این ک چیزی نیــــــــــــــــــــس تازه خودم اددتون میکنــــــم!!!!!!!!​

zhigol، Merjhoi، jigil و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    :16:

coffee از این پست تشکر کرده است.
  3. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    [صدای اتاق شمارش آرا:] روحانی روحانی قالیباف روحانی روحانی قالیباف روحانی روحانی ولایتی جلیلی روحانی جلیلی قالیباف روحانی روحانی روحانی، بچه‌ها اینجارو!! غرضی!!!! [​IMG]
    :35::35::35::35::35::35::35::35:

4. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756
  5. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    بیانیه شهردار تهران جناب قالیباف: امشب از گذاشتن آشغال جلوی منزل خود خودداری کنید.
    بدین روحانی جونتون ببره …
    :35::35::35::35::35::35::35: