1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

لبخند

شروع موضوع توسط بوق ‏May 11, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. هنوزم دانشمندا نفهمیدن چرا وقتی دوتا ایرونی ازپشت یه شیشه همدیگرومیبینن، بطور سایلنت باهم سلام علیک میکنن!!!
    منم تحقیق میکنم، نیگران نباشین! :|

Aryamehr، μ~¤@ฯmit@¤~μ، 0000eLiNa0000 و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. دقت کردین دیگه همممممه پسرا میرن بدنسازی!!!!؟؟
    پسرا دنیا رو بدون باشگاه تصور کنن !!o_O
    ~_~

Aryamehr، μ~¤@ฯmit@¤~μ، ماهی زلال پرست و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. یکوقت زشت نباشه من گوشیه موبایلم رو10ساله دارم :279:
    اونوقت جوونا الان نیم ساعت یکبار گوشی عوض میکنن :279:

Aryamehr، μ~¤@ฯmit@¤~μ، ماهی زلال پرست و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. ﺩﯾﺸﺐ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺩﻋﻮﺍ
    ﮐﻪ ﺁﺭﻩ ﻣﻦ
    ﻣﻄﻤﺌﻨﻢ ﺗﻮ ﺑﺎ ﮐﺲ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﺴﺘﯽ !
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ﺍﻭﻧﻢ ﺁﺧﺮﺵ ﮔﻔﺖ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﺻﻼ ﺍﮔﻪ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﯼ
    ﺑﯿﺎ ﺧﻄﺎﻣﻮﻥُ
    ﻋﻮﺽ !
    ﻫﯿﭽﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﯾﺪﻡ ﺁﺑﺮﻭﻡ ﺩﺭ ﺧﻄﺮﻩ ﺑﺶ
    ﮔﻔﺘﻢ ﻧﻪ ﻋﺸﻘﻢ ﻣﻦ
    ﺑﻪ ﺗﻮ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﺎﻣﻞ ﺩﺍﺭﻡ :279: دی

5. طرف پست گذاشته:بیزارم از مردم شهر...!!!
    منم کامنت گذاشتم خو جمع کن برو داهاتتون...والا...

6. ﺩﻣﭙﺎﯾﯽ ﺍﺑﺮﯼ ﻫﻢ ﻣﯿﺘﻮﻧﺴﺖ ﺗﻨﺘﺎﮎ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﺧﺴﺘﺲﻣﯿﻔﻬﻤﯽ ﺧﺴﺘﻪ !

7. دستور ساخت مردان از لابراتوار خدا لو رفت: 1 تن چربی، 1 خروار ادعا، 1 من رو، 1 مثقال مو، 1 مثقال احساس، توانایی بیان2000 اسب بخار قدرت دروغ گویی بدون کنتور، منطق 2 گرم در کل، عقل نیم مثقال، غرور زیاد...!!!
    .
    .
    .دخترا پرچم بالاااااااااا

Aryamehr، μ~¤@ฯmit@¤~μ، ماهی زلال پرست و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. بچه که بودم یه بار مامانم خواست منو تنبیه مدرن کنه
    منو تو انباری زندونی کرد، منم اون تو شروع کردم به آواز خواندن با صدای بلند
    یهو دیدم در باز شد، مامانم با لولۀ جاروبرقی اومد دوباره و تنبیه سنتی کرد!

9. دقت کردین اونایی که سر کلاس ازهمه کمتر میفهمن بیشتر به نشونه ی تایید فهمیدن سر تکون میدن؟؟؟؟؟.....
    O-O

Aryamehr، μ~¤@ฯmit@¤~μ، ماهی زلال پرست و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. آفرین به بازی های کامپیوتری که به ما یاد دادن،اگر دشمن رو دیدیم،یعنی داریم مسیر رو درست میریم