1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

لباس و پوشش مردم در آخرالزمان

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Nov 13, 2012 در انجمن دشمن شناسی

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم می فرمایند:
    در آن زمان به لباس هایشان فخر کرده و مردم هرچند که لباس پوشیده اند؛ ولی در زمره ی برهنگانند(یعنی لباس های آنان، پوشاننده ی بدن آنان از نامحرمان نیست) و بالای سرهایشان مانند کوهان شترهای خراسانی، لاغر است. شاید اشاره به موهای سر ایشان باشد که آن را دو طبقه آرایش می کنند، مانند شتر دوکوهانه و این نحوه ی زینت آنان می باشد.۱
    در آن زمان بدها بر نیکان مسلّط می شوند و دروغ، فراوان و لجاجت ظاهر می گردد. همچنین در آن زمان، تنگ دستی زیاد شده و مردم با لباس بر یک دیگر مباهات می کنند.۲
    سیّد بن طاووس از عمران بن سلیم روایت کرده است که لباس مسلمین کفّار خواهد شد و دشمنی در بین مسلمان ها پیدا می شود؛ به نحوی که آن ها را مستأصل و پراکنده می کند. تا این که سلطنت به اولاد پیغمبر صلّی الله علیه و آله و سلّم برسد؛ زیرا آن ها در سلطنت و گفتن حق از دیگران سزاوارتر هستند

30.

alireza1377، zhigol، Shiva و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,226
    بقیه الله خیرلکم ان کنتم مومنین

SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
  3. sahar h

sahar h

861
    1,987
    335
    اه هوورا یه هیجان . الان آخر زمان میشه من کنکور نمیدم:smile:

sajjad.y از این پست تشکر کرده است.
  4. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791
    دنیا خراب شده عجیب.
    مرسییی

5. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
  6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خدایا یه چیزی می گم نه نگو فقط همین یه دفعه را...
    خداجون اگه می دونی من هم قراره مثل اینا بشم خدایا منا بیار پیش خودت...خواهش می کنم...
    بچه ها یه چیزی می گم فقط دعام کنید...راستش می ترسم امام زمان ظهور کنه و من جز دشمنانشون بشم...دعا کنید آخر عاقبتم بخیر بشه...با حب حضرات اهل بیت بمیرم...ایشااله

sajjad.y از این پست تشکر کرده است.