1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

قیمت فروش بلیط های جشنواره فجر اعلام شد

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Jan 23, 2015 در انجمن اخبار سینما

 1. New_Sense

  New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

  3,513
  11,373
  31,615
  36a44a0e30a38e28392f1c00a89f3e9e.  بلیت‌های سی و سومین جشنواره فیلم فجر در 3 گروه سینمایی الف، ب، ج به صورت اینترنتی، دانشجویی و گیشه فروخته می شود.

  هر سری از بلیت ها شامل ۱۱ بلیت برای ۱۱ عنوان فیلم می شود که قیمت بلیت در گروه های سینمایی الف، ب و ج متفاوت است به این ترتیب که در گروه سینمایی الف که شامل پردیس سینما آزادی، پردیس سینما کوروش، پردیس سینما زندگی، فرهنگ، پردیس ملت و ماندانا می شود. مبلغ فروش بلیت اینترنتی 88 هزار تومان، بلیت دانشجویی 77 هزار تومان و قیمت بلیت گیشه به صورت تکی 9 هزارتومان است.

  گروه سینمایی ب، شامل سینما استقلال، شکوفه، سروش و فلسطین می شود که فروش بلیت فیلم های سی و سومین جشنواره فیلم فجر در این گروه سینمایی به صورت فروش اینترنتی 66 هزارتومان، قیمت بلیت دانشجویی 55 هزارتومان و قیمت بلیت گیشه به صورت تکی 7 هزارتومان است.

  گروه سینمایی ج شامل پردیس سینمایی تماشا، پردیس سینمایی راگا و پردیس کیان می شود که فروش بلیت فیلم های سی و سومین جشنواره فیلم فجر در این گروه سینمایی به صورت فروش اینترنتی 44 هزار تومان، قیمت بلیت دانشجویی 33 هزارتومان و قیمت بلیت گیشه به صورت تکی 5 هزارتومان است.

  مخاطبان سینمای ایران که بلیت های سی و سومین جشنواره فیلم فجر را پیش خرید کرده اند برای دریافت بلیت های خود در تاریخ 8 ،9 و 10 بهمن ماه می توانند از ساعت 10 صبح با در دست داشتن کارت ملی و کد پیگیری سامانه و یا کارت دانشحویی به پردیس سینما ملت بخش پیش فروش بلیت جشنواره مراجعه کنند.

  همچنین بلیت به صورت تکی فقط در گیشه سینماها و در زمان برگزاری جشنواره و قبل از شروع هر سانس ارائه می شود  منبع: مهر