1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

قهقه 4

شروع موضوع توسط afsoon ‏Jan 27, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    طبق اخرین فتوای علمای اینترنتی بعد از پزشگان ادمین ها هم به همه محرم هستن!!!

لجم میگیره از اینایی که هر وخ میرن دستشویی،
    باید سند بذاری درشون بیاری..!

اذان ظهر به افق تهران 4049b152cbc62f354057f87bc771c46c.

آخی همیشه دلم میخواست این جمله رو یه جایی بگم

زنگ زدم مامانم که واسه تولد بابا چی کادو بگیرم؟ میگه از این ماهیتابه پیرکسا بگیر اونایی که داشتیم شیکسته

یکی از فامیلامون دیشب زنگ زده میگه : " مبارکه داماد گلم! ایشالله خوشبخت بشی! به پای هم پیر شین " میگم موضوع چیه؟ میگه : دخترم گـُف تو فیس بوک اَدش کردی؛ از اول میدونستم .نصیب هم میشین!!!

یک شباهت اساسی بین مهندس های کامپیوتر و دکترها هست و اونم اینه که: . . . . . از هر چی سر در نمیارن می گن ویروسه

آقا سی دی های كپی شده عباس تكثیر(ویدیو كلوپ ته كوچمون) بره تو حلقم اگه دروغ بگم اصن برج میلاد تو حلقم اگه دروغ بگم اصن بلندترین برج دنیا برج خلیفه تو حلقم اگه خالی ببندم اصن چرخ ویلچر استیون هاوكینگ تو حلقم اگه دروغ بگم اصن تعریف نمیكنم وقتی شما انقد به من اعتماد ندارید كه من باید كل دنیا رو بكنم تو حلقم تا شما باور كنید منم لج میكنم نمیگم...

دارم یقین پیدا میکنم ماشین لباسشویی از لنگه جوراب تغذیه میکنه پدسسگ

یکی از فانتزیام اینه : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . برم تو دسشویی عمومی!!! اسید بریزم تو آفتابه زودی برگردم

داریم آبگوشت میخوریم, گوش کوبُ گرفتم دستم ، تیریپ خاطره های کودکی....به بچه خواهرم میگم :دایی جون این گوش کوب سنش از منم بیشتره .... مادرم از اون ور میگه : فایدشم همین طور!!

به خدا گفتم: وجدانن من چی کم دارم که یه مخاطب خاص ندارم ؟؟! ندا آمد که : تو همه چی داری بنده من ، این دخترا هستند که لیاقت تورو ندارن (غلط کردی :mad:)

دقت کردین وقتی به یک دختر تیکه میندازین و می گید خانوم زنم می شی و از این حرفا جوابشون همش "ایش" هست !؟ این "ایش" همون "ایشالا" خودمونه ! اینا کوتاهش کردن !

شیطون تو جهنم مخابرات میزنه میگه هزینه ی هر تماس با انگلیس 50 دلار با آمریکا 100 دلار , با ایران مجانی ! اروپاییها اعتراض میکنن میگن چرا ایران مجانیه ؟ شیطون میگه جهنم به جهنم داخلی حساب میشه ... !

همانا دختران همسایه ای كه در كودكی به انها محل نمی دادیم .. .. .. .. داف هایی شدن كه محل سگ هم به ما نمی دهند..:laugh:

این خارجی ها با ابداع کلمه :280: به جای lots of laugh مثلا خواستن بگن ما خیلی مبتکریم اما قهرمانان ایران زمین با ابداع خخخخخخخ به جای ( خیلی خوبه خدایی خیلی خندیدیم خیر ببینی!! ) نقشه دشمنان رو نقش بر آب کردند :35:)

آقا داماد چیکارس؟ -باباش پولداره -قبوله، مبارک باشه! :279:

کوتاهترین داستان وحشتناک : . . . . . . . . . . . . کامپیوتر نمیتونه به اینترنت وصل بشه :35:)

ایرانسل عزیز: یا به پدربزرگ و مادربزرگهای ما اس.ام.اس نده ؛ یا اگه میدی لطف کن خودت براشون توضیح بده یعنی چی ..!

به جای اینکه پست های چندین نفر را بخوانید

پست های من رو چندین بار بخوانید

والا بخدا چکاریه

هی" سونی " فك كردی خیلی شاخی گوشی ضدآب میسازی؟
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    هر موقع تونستی گوشی بزنی كه راحت از جیب دربیاد اون وقت بیا قد قد كن

آقا پسرعموم اومده ميگه هيكلم گنده شده؟
    بهش گفتم تغير خاصي نكرده،چطور مگه؟
    گفت امروز رفتم باشگاه بدنسازي اسم نوشتم. من گفتم چند ماهه داري ميري؟گفت:اسم نوشتم قراره بز هفته ديگه برم!!!!!
    يعني تحريم اثر كرده خفن خوفناك
    آقا من دیروز رفتم یه گالکسی سامسونگ خریدم وقتی اومدم خونه گذاشتمش تو جیبم وقتی خواستم درش بیارم شاید باورتون نشه ، شاید باورتون نشه ولی راحت از جیبم در اومد! :279:
    کصافتا که واسه خودشون هیچ ایده جدیدی نمیارن همش دارن ایده های مارو میدزدن! :279: :16:
    امید به زندگى در بین افرادى که تو یخچالشون الویه دارن دو برابر افراد عادیه ،
    اونایى که نوشابه هم داشته باشن که اصلا میل به جاودانگى پیدا میکنن …

elaheh، آنه شرلی، rezaco2196 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کامپیوتر نمیتونه به اینترنت وصل بشه :198: :shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

فاجعه است اقا خندش کجا بود
    :35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35:

3. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
  4. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    :149:عالی بود........thumbsup

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  5. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    آدم باس دلش پاک باشه ، حموم و اینا همه بهونست…:16:

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  6. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    کسایی که آیفون دارن باید بدونن که آیفون هم موبایل محسوب میشه یعنی میتونید بگید گوشی ، لازم نیست بگید دارم با آیفونم آهنگ گوش میکنم !:16:

اتنا ..، afsoon و ا مین از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    واقعاً این استادا از کجا می فهمن ما کجا رو بلد نیستیم همون رو سوال می دن؟ c2e35cbefda31c1628f5de7d29be898b.