1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

قرار جالب رويانيان با فتح الله زاده ؟

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 28, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

1. با آقاى فتح الله زاده صحبت كردم و قرار است يا ما قهرمان شويم و استقلال نايب قهرمان و يا برعكس.
    رويانيان: با فتح الله زاده قرار گذاشتيم ما قهرمان شويم، استقلال نايب قهرمان !
    به گزارش ایران اسپورت - محمدرويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: ما دنبال جذب نكونام بوديم اما گران بود نتوانستيم او را بخريم!وى اظهارداشت:ما لقب «پرسپوليس جهانى» را انتخاب كرده ايم و رسيدن به اين رويا در پايان ۳ سال كار بسيار دشوارى است چون فشار زيادى را بايد تحمل كنيم اما همت ما بلند است و مطمئنم مى توانيم به مقام هاى والايى دست پيدا كنيم.
    او ادامه داد: از تيم فوتبال پرسپوليس راضى نيستم، چون افت فاحشى داشته ايم اما بايد با قدرت ادامه دهيم و سير صعودى را در پيش بگيريم. تيم ما بايد ترميم شود تا بتواند اوج بگيرد و به سمت قهرمانى حركت كند.مديرعامل پرسپوليس درباره پرتاب اشيا به زمين مسابقه در داربى ۷۵ تصريح كرد: مطمئن باشيد آنهايى كه گوجه فرنگى، سنگ و ... پرتاب كردند نه هوادار پرسپوليس بودند و نه هوادار استقلال.رويانيان همچنين گفت:
    نتيجه نگرفتن تيم ما عوامل ريشه اى دارد. اين مشكلات براى چند سال است كه جمع شده و حالا تيم به اين روز افتاده است اما ما عوامل را شناسايى كرده ايم و كارى مى كنيم كه اين مسائل ريشه كن شود. بايد مشكلات را حل كنيم؛ من مدرك دارم، سند دارم و مى دانم عوامل نامامى چيست. افرادى هستند كه مى خواهند به ما ضربه بزنند و نيازى به بردن نامشان نيست؛ به موقع همه آنها را معرفى مى كنم.وى افزود: يكسرى مسائل هم طبيعى است؛ مثل مشكلاتى كه براى دنيزلى پيش آمد و باعث شد ما را تنها بگذارد. ما براى انتخاب مربى نام هركس را آورديم حاشيه درست كردند، دنبال متسو رفتيم گفتند موهايش بلند است و منشورى است. گفتندزيبا است! حالا مانوئل را با اين همه افتخار آورده ايم باز هم مشكل درست مى كنند. آقايان دائما مصاحبه مى كنند و مى گويند مربى بايد برود و بدردنمى خورد.رويانيان در بخش ديگرى از صحبتهايش گفت:
    ما دنبال جذب نكونام بوديم اما گران بود نتوانستيم او را بخريم!وى تاكيد كرد: در عجبم چرا تلويزيون كوچكترين حركات بازيكنان ما را نشان مى دهد و تحليل مى كند اما كارهاى فرهنگى ما جايى در رسانه ملى ندارد. بايد به استقلال و پرسپوليس بها داده شود؛ بنده به آقاى ضرغامى ارادت دارم اما از اين عزيزان انتظار داريم.مديرعامل پرسپوليس در خاتمه اضافه كرد: تا زنده هستم و روى صندلى مديرعاملى پرسپوليس نشسته ام اين تيم را درست مى كنم. شاهنامه آخرش خوش است. من با آقاى فتح الله زاده صحبت كردم و قرار است يا ما قهرمان شويم و استقلال نايب قهرمان و يا برعكس.
    [Broken External Image]:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید