1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فک و فامیله داریم!!!

شروع موضوع توسط saeid-ha ‏Apr 3, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. saeid-ha

saeid-ha belong to autumn !...

3,098
    11,982
    1,894
    با بابام تو تاکسی داشتیم میرفتیم یهو بابام دستشو کرد تو جیبش ما هم او مدیم تریپ ور داریم گفتیم بزار من حساب میکنم بابام گفت : کی خواست پول بده موبایلم زنگ خورده . . . اخرشم خودم حساب کردم !

بابام :[​IMG]

من :[​IMG]
    فک و فامیله داریم ؟

agha hadi از این پست تشکر کرده است.
  2. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    تلويزيون داشت از موفقيت هاي استيو جابز ميگفت، بابام برگشته با تشر ميگه ملت بچه بزرگ کردن، منم بچه بزرگ کردم! ميگم بابا جابز همسن خودته چرا با من مقايسه ميکني؟ ميگه حاضر جوابي نکن پسر! پاشو يه جا بشين نبينمت! :35:چي بگم من؟ آخه چرا؟فک و فاميله داريم؟

3. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    رفتم حموم، ميگم اگه گوشيم زنگ خورد جواب ندين...گوشيم زنگ خورده خواهر کوچيکم ورداشته گوشيو ميگه:داداشم گفته جوابتو نديم..باهات قهره...خدافز...فک و فاميله داريم؟

4. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    پارکينگ آپارتمانمون ي جورايي بد فرمه،مامانم اومد ماشين از پارکينگ در بياره، زد به ماشين همسايه، ي نگاه به من کرد گفت ماشينشون نو نبود!!!،بعد دنده عقب گرفت ي بار ديگه زد به ماشين همسايمون،دوباره به من نگا کرد گفت روغن هيدروليکش مشکل داره!!!،من هيچي نگفتم، زد دنده يک، ي بار ديگه زد به ماشين همسايمون!!! بعدش گفت ايششششش هميشه ماشينشونو بد پارک مي کنن!!!...مامانه شوماخر ما داريم؟

5. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    يه چند روزيه مامانم سرش شلوغه نميرسه آشپزي کنه من آشپزي ميکنم الان مامانم اومده تو دستش يه بسته کادو پيچه آورده داده به من ميگه امین برات کادو خريدم منم خوشحال(البته تو دلم گفتم اينا تو تولدم هيچي نميدن الان چي شده مهربون شدن) بسته رو گرفتم يه کم سنگين هم بود با هزار اميد و آرزو بازش کردم ديدم از اين ماهي تابه بدون روغناست.ميگم ماما اين چيه؟ميگه هيچي از فردا راحتتر ميتوني آشپزي کني.يعني مامان سود جوء داريم؟فک و فاميله داريم؟

6. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    هیشکدوم از این جوکا مال خودم نیستا
    دارم از سایت کپی میکنم
    فردا نیان یه دی بزارین
    بعد بنویسین اااا سعید؟؟

7. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    چند روز بيشتر نيست که دخترم ميره پيش دبستاني .امروز يه پسر تو بازي خونه سازي کمکش کرده .امده خونه ميگه يه پسره خوشتيپيه ،مطمئنم اگه کت وشلوار بپوشه خيلي خوشگل ميشه .بعد به من ميگه مامان تو مي پسنديش .آخه من چي بگم .دخترم فکر آيندشه !فک و فاميله داريم؟

8. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    با خواهرم رفتيم عطاري به فروشنده ميگه 1000تومن زردچوبه بده 1000تومن فلفل سياه بده فروشنده کشيده داده بعد خواهرم ميگه چقدر ميشه؟؟فک و فاميله داريم؟

9. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    بعد از يه سال کاشف به عمل اومده ، پارسال که بابامون براي سالگرد تولد مامان 50 هزارتومن بهش هديه داده رفته عين 50 تومنو دستمال دوقولو توالت اونم مارک گلريز خريده تا تو قرعه کشيش شرکت کنه!! هِـــــــــــــ ـــي خدا!! فک و فاميله داريم؟

10. saeid-ha

3,098
    11,982
    1,894
    يه دخترخاله شيطون دارم4 سالشه تازه رفته مهد، خيليم زبون درازه، با باباي منم خيلي جوره
    اومده بود خونمون بابام داشت يکي از اون شعراي قديمي و بچگونه رو واسش ميخوند و شکلک درمياورد!
    دختر ورپريده ام نه گذاشت نه ورداشت وسط جمع داد زد: ااااااااه اين شعراي بي مزه رو کي بهت ياد داده عمو؟!!! به مامانت بگو اسمت بنويسه مهد!!!!!!
    بابام: :/ ...
    دخترخاله زبون درازه من دارم؟؟؟ فک فاميله؟؟؟