1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فک و فامیله داریم؟

شروع موضوع توسط ♥♥Lee Fatemeh♥♥ ‏Aug 10, 2014 در انجمن خنده و شوخی

1. اقا دوره جوونی های داییم بنده خدا دستش میشکنه میره دکتر بهش میگن اقا باید عکس بگیری
    هیچی دیگه دایی ماهم از همه جا غافل میره داششو بغل میکنه و عکس میگیره
    عکسشم موجوده فک وفامیله داریم
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    عاقادیروزیکی اومد چنان سلام علیک گرمی باهام کردمنم مث احمقانیگاش کردم که من نمیشناسمش بعدبهم میگه نمیشناسی؟!میگم نه برگشته میگه بابا،پدربزرگ تومیشه پسرعمه مادرمن.
    قیافه من:-(
    قیافه فامیلمون:-C
    قیافه جدمD:
    من موندم به نظرتون اون جدمن بوده جن دیدم لامصصصصصب الآن دوروزه نخوابیدم!!!!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دیروز داداشم یه باتری 1/5 ولت از این قلمی یا برداشته داره باهاش ور میره یه دفعه مامانم از تو آشپزخونه امده به داداشم میگه نکن بچه برقت میگیره! قیافه من @@@ قیافه مرحوم ادیسون &&& همین جور علمه که فوران میکنه خوب نه شما بگین این فک و فامیله که من دارم!!!!!!!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    عکس العمل مادرم برای کسی که خوابیده:
    وقتی پدرم خوابیده:پاشوبرو روش یه چیزی بندازسرما میخوره.
    وقتی برادرم خوابیده:خفه بشید دیگه حرف نزنید بچم خوابیده.
    وقتی من خوابیدم:.هووی پاشو زنگ خونه رومیزنن پاشو بازکن.
    من از خواب پریدم بااین شکل-.-به خیال اینکه کسی نیست دروبازکنه رفتم دیدم همشون نشستن دارن میگن الکی خودتوبه خواب زده بودی.اصلا معلومه تبعیض قرمیده خونمون.قیافه ی من این شکلی شد⊙⊙
    فک و فامیله داریم؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اعتراف میکنم امروز جو گیر شدم خواستم پسر داییمو بزنم از من خیلی بزرگتره مامانم گفت بشین بینیم بااااا پسر داییت عین شیر میمونه تو عین سوسک. هیچی دیگه از اون موقع تا حالا دارم با سوسکا رفیق میشم.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------