1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فکو فامیله ما داریم؟!

شروع موضوع توسط Seyedeh maryeh ‏Aug 26, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. Seyedeh maryeh

Seyedeh maryeh Senorita

1,284
    2,469
    381
    فقط خواهشن بخونید !

الان اشتباهی سس ریختم تو ســوپ ، مامانم گفت خدایا چرا این بچه رو شفا نمیدی خوب شه؟؟؟ آخه چی از بزرگیت کم میشه؟! ... . . خدایی همچین با سوز گفت خودمو رو ویلچر با دهن کج تجسم کردم!! اصن جیگرم آتیش گرفت :279: حالا به این حرفا کار ندارم ، سوپه نمیدونین چه خوشمزه شد :35:))
    ...
    ...
    ...
    چند وقت پیش خونه داییم بودم پسرداییم دندونش درد میکرد ومسواکش نبود ودربه در دنبال مسواک بود حتی استفاده شده
    دختر داییم-اگه میخوای از مسواک من استفاده کن زیاد ازش استفاده نکردم
    پسرداییم-چندوقت ازش استفاده کردی؟
    دخترداییم-پنج شیش ماه
    پسر داییم-نه مرسی
    اون یکی پسر داییم وارد بحث شد-میخوای از مسواک من استفاده کن چندبار بیشتر ازش اسفاه نکرد(از اونجای که داشت از دندون درد میمرد بالاخره قبول کرداز مسواک پسر داییم استفاده کنه)
    دختر داییم یدفعه بهش گفت توکه گفتی از مسواک من استفاده نمیکنی!!
    پسرداییم-خب اره بامسواک امین مسواک زدم.
    دخترداییم-نخیر این مسواک منه
    درحالی که پسر داییم ودخترداییم هردواسرار داشت که مسواک خودشون بوده
    مامتوجه شدیم این فامیل های نخبه ی ما همه با هم از یک مسواک استفاده میکردن
    فک وفامیل مسواک زنه ما داریم!!!!
    ...
    ...
    ...
    اخه واسه عمل جراحی دماغ هم باید بریم دیدن مریض ؟ یا فامیلای ما اسکلن
    ...
    ...
    ...
    اوج محبت پدربزرگم رو میتوان
    در عکس های قدیمی دید
    که مرا مانند گوسفندزیر بغلش گرفته بود
    یعنی داغون شدما
    له لهم
    ...
    ...
    ...
    نصف شب بلند شدم آب بخورم ی خورده گشنه هم بودم رفتم سراغ غذای شب مشغول خوردن بودم ک ی جیغ کشیدم (ک خداروشکر کسی بیدار نشد ) گودزیلامون با چشای پف کرده جلو روم رو صندلی نشست بعد میگه؛حق با بابام بود میگفت خاله ت جلو ما غذا کم میخوره پس نگو شبا مهمونی داری خاله؟
    اگ شوهر میخوای این بساطو جمش کن! کف کردم بچه پنج ساله و انقد زبون میریزه گودزیلاست ما داریم؟
    ...
    ...
    ...
    اغا‏ ‏من‏ ‏یه‏ ‏داداش‏ ‏دارم‏ ‏دندونش‏ ‏پوسیده‏ ‏و‏ ‏سوراخ‏ ‏شده‏ ‏....‏ ‏برا‏ ‏اینکه‏ ‏پول‏ ‏دندونپزشک‏ ‏نده‏ ‏ورداشته‏ ‏با‏ ‏چسب‏ ‏اکواریوم‏ ‏پرش‏ ‏کرده......‏ ‏خیلی‏ ‏هم‏ ‏راضیه‏ ‏
    گرونی‏ ‏داره‏ ‏استعداد‏ ‏بعضیا‏ ‏رو‏ ‏شکوفا‏ ‏میکنه :279:
    ...
    ...
    ...
    یه بار با مخاطب خاص رفتیم کوه ، پاش لبه پرتگاه سرخورد دستاشو گرفتم نیفته
    یهو یاد این جمله افتادم :
    عشقتو رها کن اگه برگشت از اولم مال تو بوده اگه برنگشت که از اولم مال تو نبوده
    منم دستاشو رها کردم دیگه برنگشت
    کصافط منو نخاست !!
    ...
    ...
    ...
    تو یــه جــمع خــاندان پــدری بــودیــم! عــمه کــوچیکــه مــا نبــود البــته تــوله کوچیــکش بود(ابــرگودزیــلا)مــنم تــو کــوچــه علــی چــپ بــودم!!!ایــن تــولــه کوچیــکه نمــیدونم چــی تــو دستــش بــودبــوی بــدی داشــت اومــد جــلو مــن!!مــنم بــی اعصــاب داد زدم مــردنی بــرو کــنار بــومیــدی!!!ایـنـم صــاف زل زد تــو چشــم مــن گــفت فــعلا کــه بــوی تــرشــی جنــابعالــی کــل خــاندان رو بــرداشــته تــرشــیده ایــنو آوردم بــوی تــرشــی تــورو حــس نکــنم مــنم زدم پــس کلــه ش گفــتم پــس مــامــانت کجــاس بـی ادب!!گفــت رفــته دبــه تــرشـی بیــاره امــا سایــز تــورو پیــدا نمیکــنه واســه همیــن دیــر کرده!!!
    کــل خــاندان تا اخــر شــب میخندیــدن از تـترس ضایــع شــدن صدام تــاآخــر شــب نیــومد!!!
    ...
    ...
    ...
    تو خونه نشته بودیم یه دفه تلفن زنگ زد.گودزیلام,ن جواب داد;
    گودزیلا-بله
    طرف-آقای بدیهی هستم ب بابات بگو گوشی بگیره
    حالا گودزیلا از همونجا داد میزنه بابا بیا آقای بگوری با تو کار داره...!
    بابام;o
    گود زیلا:35:))
    آقای بدیهی:279:
    ...
    ...
    ...
    خدایی من واسم یه سوال پیش اومده چرا همه ی فامیلای ما (اونایی که دختر دارن) میگن دخترمون خواستگار داره (یا خود دخترا) پولدار مهندس خونواده خوب اخلاق خوب
    حالا با این شرایط دخترشونو ندادن؟ مگه دیگه چه آپشنی میخوان ترمز ای بی اس میخوان یا کولر دار؟ بابا لااقل دروغ میگید کمتر تابلو باشید من صلاحتونو میخواما

Admin، alireza1377، armila و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. آنه شرلی

آنه شرلی آرام و مهربان

521
    2,201
    649
  3. Seyedeh maryeh

Seyedeh maryeh Senorita

1,284
    2,469
    381
    اااااا خوب شد این دفه خوندی من از رو تجربه تو اون بالا نوشتم فقط خواهش بخونید بازم ممنون:16:

4. marzi

marzi

116
    476
    174
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

5. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    خدایی من واسم یه سوال پیش اومده چرا همه ی فامیلای ما (اونایی که دختر دارن) میگن دخترمون خواستگار داره (یا خود دخترا) پولدار مهندس خونواده خوب اخلاق خوب
    حالا با این شرایط دخترشونو ندادن؟ مگه دیگه چه آپشنی میخوان ترمز ای بی اس میخوان یا کولر دار؟ بابا لااقل دروغ میگید کمتر تابلو باشید من صلاحتونو میخواما...

واقعا چرا؟؟؟؟!!!

6. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    مرسی ماریه...عالی بود
    بیشترش کن

7. armila

armila چه خبرا؟؟؟؟

453
    1,878
    308
    خیلی باحال بود